29 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

29 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları 29 Ocak 2012 Burç Yorumları

29 Ocak 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları29 Ocak 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları29 Ocak 2012 Pazar Günlük Burçlar – 29 Ocak 2012 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç (21 Mart- 20 Nisan)
Koç Günlük Burç Yorumu
Sizi iyimser kılan etkilerle iş hayatına daha fazla önem vermeye başladınız. Zira maddi durumunuza ilişkin olumlu adımlar atmaktasınız. Çalışma kapasitenizin yüksek seyrettiği bu günleri fırsata çevirebilirsiniz. Ödemeleriniz yeniden düzenleme şansı yaratmak, elinizdeki birikimleri yatırıma yönelik kullanmak son derece olumlu sonuçlar getirecektir.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa Günlük Burç Yorumu
Ay burcunuzda ve sizi girişken kılıyor. Kendi istediğiniz yönde ilerlemekte son derece başarılısınız. Maddi manevi güven aradığınız bu dönem hedeflerinize ulaşmak zor olmayacak. Yeni başlangıçlarınız anlaşmaları içine alacak şekilde öne çıkabilir. Sosyal hayatın getirdiği çalışmalar ise hızlı ilerliyor. Ancak ilişkilerinizde daha esnek olmanız gerekebilir.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Günlük Burç Yorumu
Yüzleşmeniz gereken pek çok konu var. Geçmişi içine alan gelişmeler karşısında daha yapıcı ve sabırlı olmalısınız. Kafa karışıklığı sizi belirsizliğe iterken hatalara açıksınız. Biraz kendi içinizde huzur yakalamaya çalışmak, başkalarına yardımcı olacağınız uğraşlarla ilgilenmek yerinde olacak. Para ile ilgili endişelerinizin yersiz olduğunu görmelisiniz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Günlük Burç Yorumu
Öncelikleriniz artık yer değiştiriyor. Size destek veren arkadaşlıklar mutlu edici paylaşımlar getirirken, destek alacağınız fırsatlar bulacaksınız. Zira geleceğe dönük projelerinizi maddi konuları da içine alacak şekilde öngörmeye başlıyorsunuz. Biraz sosyal ilişkilere ve getireceği ortak çalışmalara zaman yaratabilirsiniz. Zira son derece duyarlı olduğunuz bir dönemdesiniz.

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aslan Günlük Burç Yorumu
Kariyerinizi ilgilendiren her gelişme bu dönem sizi harekete geçirecek. Planlarınızı hayata geçirmek ve üstlerden beklediğiniz destekle ilerleme şansınız var. Uzun zamandır beklediğiniz maddi olanaklar dikkat çekici biçimde öne çıkacak. Başarılı bir dönemde olmanız nedeni ile statünüzde pozitif genişlemeler yaşıyorsunuz.

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak Günlük Burç Yorumu
Artık önünüz açılıyor. Yabancılarla olan temaslarınız sizi mutlu edecek sonuçlar getirmekte. Aynı zamanda işi içine alan yeni başlangıçlar bu dönem hızlı ilerleyebilir. Yeni kişilerin getirdiği fırsatlar karşısında cesur olmalı, kendi beklentilerinizi ortaya koymalısınız. Yeni haberler eğitim çalışmalarınızla ilgili kararlarınızı değiştirecek boyutta olacak.

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Terazi Günlük Burç Yorumu
Maddi manevi paylaşımlar açısından pozitif beklentiler içindesiniz. Eşin ya da ortağın para durumu size destek verecek şekilde gelişirken, borçlarınızla ilgili yeni adımlar atacaksınız. Finansal alanda elde ettiğiniz fırsatlar son dönemde size cesaret vermiş olmalı. Ancak aşırı savurganca harcamalar ilerle pişmanlık yaratabilir. Ölçüyü kaçırmamalısınız.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Akrep Günlük Burç Yorumu
ikili ilişkilerin canlılık kazandığı bu süreç sizi yeterince tatmin ediyor. Önemli bulduğunuz yeni önerileri değerlendirme şansınız var. Maddi paylaşımları da içine alan destekler size güven kazanıyorsunuz. Başkalarının düşünce ve duygularına açık olmanız özel ilişkilerinizde de akıcı zamanlara işaret ediyor. Yakın arkadaşlıklar yolu ile ilişkileriniz canlılık kazanacak.

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)
Yay Günlük Burç Yorumu
İş ortamının getirdiği yeni imkanlar öne çıkıyor. Son günlerde aldığınız sorumlulukları daha rahat yerine getirecek, çalışma koşullarında yeni olanaklar elde edeceksiniz. Hızlı ilerlemek, detayları akıcı biçimde ele almak son derece somut sonuçlar getirecektir. İşle ilgili eğitim planlarınız ise hemen başlamalı, yeteneklerinizi sergilemekte kararlı olmalısınız.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Günlük Burç Yorumu
Sizi sıkıştıran pek çok konu geri planda kalıyor. Artık üzerinizdeki streslerden uzaklaşarak hayatın keyifli yanlarına yakınlaşabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edişiniz sayesinde duygusal ilişkilerinizde hareketli bir gün geçireceksiniz. Kendi kişisel mutluluklarınızı önemsemeli, dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Belki kısa bir tatil tam anlamıyla sizi motive edecektir.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)
Kova Günlük Burç Yorumu
Pek çok konuda kararlı bir tutum içindesiniz. Aileyi yakından ilgilendiren konularda sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Belki bu dönem toprağa ait yatırım planlarınız öncelikli hale gelecektir. Zira babadan alacağınız destekle kalıcı değerler yaratma şansınız olacak. Fakat aşırı giderlerin arttığı bu günlerde daha tutumlu davranmalısınız

Balık (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Günlük Burç Yorumu
İletişim ve eğitsel konular size yeni fırsatlar getiriyor. Eğitim çalışmalarınıza daha ciddi eğildiğiniz bu günlerde başarı kazanmanız söz konusu. Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirebilir, yaratıcı etkilerle ilerleyebilirsiniz. Yakınlarla olan ilişkiler adına ise pozitif bir gün. Pek çok konuda onların desteği ile birbirinize yakınlaşmak ve paylaşımlarınızı önemsemekte heveslisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.