29 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

29 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 29 Ağustos 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 29 Ağustos Burç Yorumları

Balık 29 Ağustos 2013 Perşembe
Şu andaki Ay enerjisi aklınızı, içinizde olduğunu bile bilmediğiniz düşünceler, korkular ve endişelerle dolduruyor. Kendinize gerekirse bin defa hatırlatın: Bunların hepsi, kafanızın içinde. Bir başka deyişle, hiçbiri gerçek değil sevgili Balıklar.

Kova 29 Ağustos 2013 Perşembe
Çok şanslısınız sevgili Kovalar, Ay bugün aşk ve zevk kuşağınızı ön plana çıkartıyor. Oyun oynamaya ve yükünüzü hafifletmeye yönelik bu kozmik daveti neşeyle karşılayın ve aşkla, eğlenceyle dolu olmayan her şeyi bir tarafa bırakın. Şu anda mutluluktan başka bir şey hak etmiyorsunuz, o nedenle içinizdeki çocuğa açık çek verin.

Oğlak 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü Ay, şu andaki iş yükünüzün ayrıntılarıyla başa çıkmanız için kusursuz bir etki sağlıyor. Aklınız özellikle keskin, uyanık ve kusurları hemen görmeye hazır. Bu enerjiyi en iyi biçimde, dikkatli düşüncelerinizin gerekli olduğu düzenleme gibi işlerde kullanabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza eleştirel yaklaşmamaya çalışın.

Yay 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay zıt burcunuzun yıldızlarında sevgili Yaylar, bu da kendinizi biraz yorgun ya da huysuz hissetmenize yol açabilir. Hangisi olursa olsun, muhtemelen sinirleriniz bozulmak üzere ve bir molaya ihtiyacınız var. Endişelere gömülüp paniğe kapılmak yerine sakin olun ve her zamankinden erken yatın.

Akrep 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü yoğun zihinsel enerji, en derin korku ve güvensizliklerinizi açığa çıkarabilir sevgili Akrepler. Olabilecek en kötü şeyler düşünmemek için kendinize söz verin. Bu tür düşüncelere yenik düşmek sizin için çok yıkıcı, üstelik genellikle sizi korkutan şeylerin gerçekle pek ilgisi yok.

Terazi 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün bir sürü gevezelik, hatta dedikodu dönüyor. İyi niyetle bile olsa başkalarını eleştirmekten veya onlar hakkında incitici sözler söylemekten kaçının. Şu anda ağzınızdan çıkabilecek düşüncesizce sözler, sonradan pişman olmanıza yol açabilir. İyiliksever doğanızda böyle bir şey yok zaten sevgili Teraziler.

Başak 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü yoğun değişken etki, endişelenmenize ve her şeyi gereğinden fazla analiz etmenize yol açabilir sevgili Başaklar. Normalde de fazla düşünmeye meyillisinizdir ama bugün Ay’ın yaydığı güç, aklınızın aşırı hız yapmasına neden olabilir. Düşünmeye biraz ara vererek sakinleşmeye çalışın. Derin nefes almanız ve hayaller kurmanız kesinlikle işinize yarayacaktır.

Aslan 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay sosyal kuşağınızda sevgili Aslanlar, bu da etrafınızda dostlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan oluşan bir kasırga estiriyor. Günün, hatta gecenin sonuna gadar durmak bir tarafa, yavaşlamayı bile aklınızdan geçirmeyin. Buluşacak muhteşem insanlar, gçrülecek şahane yerler var. Merakınız sonsuz.

Yengeç 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü Ay etkisi sinirleriniz için çok iyi değil sevgili Yengeçler. Uyarıcı değil yatıştırıcı insanları, durumları, hatta yiyecekleri tercih etmelisiniz. Pek iyi uyuyamayabilirsiniz, o nedenle baskıyı azaltmak için yatmadan önce ılık, rahatlatıcı bir banyo yapmayı veya papatya çayı içmeyi ihmal etmeyin.

İkizler 29 Ağustos 2013 Perşembe
Ay bugün burcunuzun yıldızlarında sevgili İkizler, bu da sizi çok zihin odaklı ve konuşkan bir hale getiriyor. Tek zorluk, dikkatinizi her defasında tek bir konuya yoğunlaştırmanız olabilir. Kararsızlığa her zamankinden fazla eğilimlisiniz. Önemli bir karar almak için uygun bir gün değil.

Boğa 29 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay para kuşağınızda, bu da finansal meselelerinizi ayrıntılı olarak ele almanıza yardımcı oluyor. Banka hesaplarınızı didik didik inceleyip nerelerde önemli gelişmeler sağlayabileceğinizi anlamak için ideal bir gün. Detaylara dikkat etmeniz yeterli.

Koç 29 Ağustos 2013 Perşembe
Aklınızın sürekli sorun aradığı bir gün bu, üstelik belki de ortada sorun bile yokken. Şu andaki kritik enerji yüzünden, yolunda gitmeyen şeylere odaklanmaya ve olumsuzlukları abartmaya eğilimlisiniz. Dırdır edip durmak yerine keskin dikkatinizi yapıcı eleştirilerde bulunmaya yöneltin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.