28 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları 28 Ocak 2012 Burç Yorumları

28 Ocak 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları28 Ocak 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları28 Ocak 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 28 Ocak 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç (21 Mart- 20 Nisan)
Koç Günlük Burç Yorumu
Akışta kalmanız ve sizi endişelendiren konuların üzerinde durmamanız gerek. Zira sizin dışınızda gelişen kontrol dışı temalar zorlayıcı olabilir. Ani kararlar vermek tüm planlarınızı alt üst edebilir. Biraz daha duyarlı davranmak, başkalarına yardımcı olabileceğiniz uğraşlarla ilgilenmek en iyisi. Hafta sonu kendi bildiğiniz yolda gidebilir, bilinçli adımlar atabilirsiniz.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlarla bir arada olduğunuz sürece mutlusunuz. Ancak sosyal çalışmalar ve yenilikler denemeniz gereken gelişmeler öne çıkıyor. Başkalarının önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmelisiniz. Diğer yandan geleceğe yönelik umutlarınız ve projeleriniz üzerinde durmanız lazım. Parasal hedeflerinizde kararlılık göstermeyi başarıyorsunuz.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Günlük Burç Yorumu
Üzerinde ciddiyetle durmanız gereken konularınız var. Üstlerle ilişkilerin getirebileceği sorunları sakin karşılamalı, planlarınızı akıcı ilerletmelisiniz. Gerek iş gerek eve ait sorumluluklar üzerinizde yük olabilir. Bir plan dahilinde hareket etmelisiniz. İşte daha yapıcı olmanız bu dönem olası riskleri en aza indirecektir. Yaratıcı yanlarınızı harekete geçiren olanaklar bulacaksınız.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Günlük Burç Yorumu
Düşüncelerinizde daha esnek olmalısınız. Eğitim çalışmalarınızı zora sokan gelişmelere önlemci yaklaşmanız gerekebilir. Zira sizden farklı düşünen kişilerle uyum içinde olmanız gerekmekte. Değişik kişilerle sizi bir araya getiren farklı ilgi alanları dikkat çekici olabilir. Kişisel gelişiminiz adına yeni kararlar alabileceğiniz konularla yakından ilgileneceksiniz.

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aslan Günlük Burç Yorumu
Ortaklaşa yatırımlar, borç alacak konuları daha fazla gündemde görünüyor. Eşin ya da ortağın belirsizlik taşıyan durumu sizi yakından etkileyebilir. Aynı zamanda ortak harcamaların artış göstermesi söz konusu. Biraz temkinli olmalı, şu dönem riskten uzak durmalısınız. Başkalarının parasal desteğine ihtiyaç duymanız nedeni ile huzursuzluğunu artıyor.

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak Günlük Burç Yorumu
Biraz gerçekçi olmalı, üzerinizde baskı kuran ikili ilişkilerde esnek davranmalısınız. Duygusal açıdan eşin üzerinizde yarattığı baskılar artıyor. Ortaklıkların hayatınıza getirdiği yeni öneriler ise endişe yaratabilir. Parasal açıdan zorlu olan bu süreç önünüzdeki günlerde sizi yeni önlemler almaya itecektir. Beklentilerinizi büyük tutmamalısınız.

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Terazi Günlük Burç Yorumu
Yaratıcı yönlerinizi ortaya koyarak çok iş başardınız. Ancak bugün detaylara daha fazla öncelik vermeniz gerekecek.Göstermeniz gereken fedakarlıklar sizi her açıdan yıpratacaktır. Düzenli olmaya bakın. Sizi huzursuz edebilecek iş ortamındaki koşullar tek başına ilerlemenizi zorlaştırmakta. Eldeki işleri toparlamak, sağlık temalarına önem vermek gerekiyor.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Akrep Günlük Burç Yorumu
Bugün duygularınızı ortaya koymakta sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak aşk hayatınızda önemli bir yer tutmakta. Sevgi ilişkilerinde daha uyumlu olabilirsiniz. Yapıcı düşünceler taşımalı, kendinizi geliştirebileceğiniz olanakları kullanmalısınız. Sizi aktif ve başarılı kılacak yaratıcı konularda yeniliklere açık olmalısınız. Çocuklarınızla ilgili sorunlar endişelerinizi büyütebilir.

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)
Yay Günlük Burç Yorumu
Daha düzenli olmaya gayret etmelisiniz. Zira iş hayatında organize olmanız gereken koşullar baskı altında olduğunuzu gösteriyor. İş ve eve ait sorumluluklar açısından zor zamanlar geçirebilirsiniz. Zira işle ilgili grup çalışmalarında yeni görevleri sizi zorlayacaktır. Ayrıca güvenliğinizi ilgilendiren temalar karşısında sabırlı olmanız gerekecek.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Günlük Burç Yorumu
Akıcı bir gün olabilir Ancak duygu ve düşünceleriniz arasında gelgitler var. Sözlerinizde daha özenli olmalı, ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Kısa yolculuklarda yaşanacak sıkıntılara ise dikkat etmenizde yarar var. Yeni düşünceler ve konuşmalar içinde olduğunuz bu dönem anlaşmalar dikkat çekici olabilir. Olaylara esnek yaklaşmalısınız.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)
Kova Günlük Burç Yorumu
Parasal alanda bazı krizler söz konusu. Süregelen maddi destek beklentiniz bugün sizi gergin kılabilir. Ortak harcamaların arttığı bu dönem kendi birikimlerinizi korumanız kolay olmayacak. Yaratıcı yanlarınızla ek gelirler elde edebilirsiniz ancak, daha sıkı çalışmanız gereken şartları önemsemelisiniz. Geçmişle ilgili ödemeler olabilir.

Balık (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Günlük Burç Yorumu
Burcunuzda gezinen Ay sizi girişken ve hareketli kılıyor. Hayata daha iyimser baktığınız bu günlerde yeni girişimler yapmaktan yanasınız. Bu arada maddi durumunuzla ilgili ani dalgalanmalara dikkat etmelisiniz. Ortak para konuları şu günlerde size problem kaynağı olabilir. Oraklıklarda yaşanabilecek karşıtlıklar yıpratıcı bir noktada olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.