28 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Mayıs Pazartesi Günlük Burç Yorumları 28 Mayıs 2012 Pazartesi Burç Yorumları

28 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 28 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 28 Mayıs 2012 pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Öncelikle sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Bu arada alacağınız sürpriz haberler duygularınızı değiştirecek.

Aniden gelişen olaylar yaratıcılığınızı uyandıracak ve yeni projeler yapacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için olumlu ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. İş arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişim güçlü olacak ve sizin fikirlerinizi destekleyecekler. Projelerinizi ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Farklı konular ile ilgilenebilirsiniz. Şimdiye kadar ilgi duymadığınız konuları çekici bulabilir ve araştırmaya başlayabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Bazı gelişmeler moralinizi yükseltecek ve daha önemlisi yapabileceğinize olan inancınız artacak.

Öğle saatlerinde alacağınız bir haber hayal gücünüzü harekete geçirecek. Sanatsal faaliyetler, sergiler ve açılışlara gidebilirsiniz. Veya sanatçılar ile görüşebilir ve onların çalışmalarından esinlenebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi güçlendirecek ve onların desteğini isteyeceksiniz. Ayrıca yakınlarınız da sizi destekliyor.

İkizler Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Sabah saatlerinde ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceksiniz ve önemsediğiniz kişiler ile görüşeceksiniz.

Öğlene doğru duygularınız değişecek. Bazı gelişmeler yüzünden kaygı duyabilirsiniz fakat günün ilerleyen saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar dikkat etmediğiniz veya ilgilenmediğiniz kişiler ve konular dikkatinizi çekecek. Çeşitli organizasyonlar ile ilgilenebilir ve değişik araştırmalar yapabilirsiniz. Parasal sorunları çözümlemek için ilginç yöntemler deneyebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Aldığınız sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz fakat daha rahat bir tavır içinde olacaksınız. Sorun olarak karşınıza çıkan olayları çözebileceğinize dair kuvvetli duygular hissedeceksiniz.

Üstelik çözümleyici ve uzlaştırıcı bir tavır içine girebilirsiniz ve böylece saygın çevrelerin desteğini alabilirsiniz. Bugün endişelerinizden uzaklaşacak ve yapıcı bir tavır içine gireceksiniz. Böylece beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Güne istekli başlayacak ve bir türlü ortaya koyamadığınız projelerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Ayrıntılar dikkatinizi dağıtabilir. Detaylara takılı kalmayın ve yapmak istediğiniz işin sonucu ile ilgilenin.

Üstelik hem dostlarınızın desteğini alabilir, hem de önemsediğiniz kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız bir haber yaratıcılığınızı uyandıracak ve ilginç çözümler bulacaksınız. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilir ve fikirlerinizi ilginç bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar kafanızı ve duygularınızı karıştırabilir. Karar vermeye zorlayan durumlar karşısında aceleci davranmayın.

Şimdilik gelişmeleri akışına bırakın ve yakınlarınızı fazla zorlamayın. Ekip çalışmaları yaparken biraz daha anlayışlı ve sabırlı davranmanız gerekiyor. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce haberlerin doğruluğunu araştırmanız gerekiyor. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranırsanız, sorunları çözebilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Yapmanız gereken işler bugün size ağır gelebilir. Fakat dostlarınızın desteği moralinizi yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başaracaksınız.

Öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada ilginç teklifler alabilirsiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Özellikle farklı görüşe sahip marjinal kişiler dikkatinizi çekecek. Ayrıca şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konuları şimdi araştırmaya başlayabilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Güne istekli başlayacak ve yapmak istediğiniz işlerinizi planlayacaksınız. Aslında daha önce yapmış olduğunuz projeleri gerçekleştirmek için yapmanız gereken işleri planlayabilirsiniz.

Parasal konulara yönelik gelişmeler, enerjinizi yükseltecek ve fırsatları değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile işbirliği yapabilir ve girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde yaşam enerjiniz yükseliyor ve kendinize olan inancınız artıyor.

Yay Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Sabahın erken saatlerinde güne başlayabilir, böylece önemsediğiniz konuları gözden geçirebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar duygularınızın karışmasına neden olabilir.

Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Özellikle bugün dikkat gerektiren konularda çalışmalar yaparken tedbirli davranmanız gerekiyor. Karar vermek ve eski kararları değiştirmek için uygun zaman değil.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Güne başlarken sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü hissedecek ve kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız.

Öğlene doğru beklediğiniz haberi alabilir ve yeni hayaller kurabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınız yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanların yaşam enerjisi bugün yüksek olacak. Yatırıma yönelik çeşitli girişimlerde bulunabilir ve güçlü kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Önemli kişiler ve farklı çevreler içinde bulunmak sizi heyecanlandırıyor ve sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Öğlene doğru ilginç fikirler uyanabilir ve değişik projeler yapabilirsiniz. Özellikle karşılaşacağınız yaratıcı kişilerden etkilenebilir ve projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olacak ve ilginç organizasyonlar içinde yer alacaksınız. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz veya dikkatinizi çekmemiş olan konular hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2012
Pek çok işi bir arada yapmanız gereken bir dönemde bulunuyorsunuz ve dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir.

Sözlerinize özen gösterin ve tartışma ortamlarından uzak durun. Özellikle dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Bugün alacağınız bir haber, kafanızı ve duygularınızı karıştırabilir. Aceleci davranmayın ve harcamalarınıza özen gösterin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.