28 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burçlar

Balık 28 Kasım 2013 Perşembe
Her şeyin düşündüğünüzün tam aksi yönde ilerleyeceği acayip ve zihin karıştırıcı günlerden birindeyiz. Hayat tam anlamıyla alt üst olmuş durumda sevgili Balıklar. Aklınıza sahip çıkın ve gözlerinizi dört açın ki bu deliliğe katlanmanız mümkün olsun.

Kova 28 Kasım 2013 Perşembe
Tam size göre bir gün sevgili Kovalar. Rutin akıştaki rastgele, beklenmedik değişiklikler heyecan verici ve zorlu bir deneyimi beraberinde getiriyor. Bütün gün tetikte olacaksınız, tam istediğiniz gibi. Hayatın tahmin edilebilir bir hale gelmesi çok canınızı sıkar. Bugün böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil canlarım.

Oğlak 28 Kasım 2013 Perşembe
Evdeki ve işteki durumlar alabildiğine yabancı ve tuhaf. Bütün bunların acayipliğiyle başa çıkabilmek için kendinizi karşılaştığınız her şeye inanmaya zorlamanız gerekebilir sevgili Oğlaklar. Bunu, kozmosun hayatın çok sıkıcı ve tahmin edilebilir olmasını engellemek için yarattığı bir karışıklık olarak kabul edin.

Yay 28 Kasım 2013 Perşembe
Enerji alabildiğine acayip ve dengesiz sevgili Yaylar. Tabii herkes feryat edip saklanacak bir yer ararken, siz bütün bunlarda çılgınca bir neşe buluyorsunuz. Biraz delilik her zaman hoşunuza gider, monotonluktan kurtulmanızı sağlar.

Akrep 28 Kasım 2013 Perşembe
Bazı günler insanları acayip ve koşarak yatağınıza geri dönmeyi istemenize yol açacak biçimde davranmaya zorluyor. Bu delice koşu sona ermeden önce bol bol şok geçirmeye ve gafil avlanmaya hazır olun sevgili Akrepler. Şurası kesin, bugün hiç sıkıcı ve sıradan değil.

Terazi 28 Kasım 2013 Perşembe
Bugünkü değişken enerji dolayısıyla ilişkiler acayiplikten tam anlamıyla çılgınlığa kadar gidebilir. Sevgilinizin görünüşte delice davranışlarına yumuşaklıkla yaklaşın canlarım. İnsanlar en olmadık ve tahmin edilemez biçimde hareket etmeye meyilliler. Bu gelişigüzelliğe kucak açın ve hiçbir şeyi kişisel almayın.

Başak 28 Kasım 2013 Perşembe
Bugünkü enerjide sakin ya da aklı başında tek bir zerre bile yok ama bu deliliği uygun şekilde kullanabilecek birisi varsa o da sizsiniz canlarım. Banka hesaplarınızı dikkatle gözleyin, çünkü siz ya da bankanız bir hata sonucu bir aksiliğe yol açabilirsiniz. Şu andaki huzursuz enerji sorun yaratıyor.

Aslan 28 Kasım 2013 Perşembe
Bugün havada bir sonraki an neler olacağını kestirmeyi olanaksız hale getiren eğlenceli ve dengesiz bir enerji var. arada sırada hayatınızın alt üst olması çok hoşunuza gittiğinden, bu tür heyecanlarla sürprizlere bayılırsınız. İletişim biraz zorlanmanıza yol açabilir ama bu zorluğu da mükemmel bir biçimde atlatmayı bileceksiniz.

Yengeç 28 Kasım 2013 Perşembe
Evde işler aniden karışabilir. V kuşağınızın böyle çalkantılarla sarsılmasını muhtemelen beklemiyordunuz ama bu değişikliklerin iyi yönde olduğundan kuşku duymayın. Hangi noktaların geliştirilmesi gerektiğini anlamak için bazen her şeyi iyice bir sallamak gerekir. Durağanlıktan kurtulun.

İkizler 28 Kasım 2013 Perşembe
Bugün aşk hayatınız tuhaflıklardan ve muhteşem bir biçimde beklenmedik şeylerden bol bol payını alıyor sevgili İkizler. İşte esnek ve zeki doğanız tam da bu noktada işe yarıyor. Acayip ve plansız şeyleri müthiş yaratıcı fırsatlara dönüştürmekte üstünüze yok. Aslında, karşınıza çıkan her şeyi lehinize çevirmeyi biliyorsunuz canlarım.

Boğa 28 Kasım 2013 Perşembe
Bugün işinizi etkileyen çok dengesiz ve beklenmedik bir titreşim söz konusu. Gerektiği gibi plan yapabilmek için sizi neyin beklediğini bilmeyi tercih edersiniz ama bu defa kavisli gelen topu görmenize olanak yok. Beklenmedik şeylerin içindeki ödülü bulun ve çılgınlıkla dost olun.

Koç 28 Kasım 2013 Perşembe
Bugün ilişkiler asla tahmin edilemez bir yönde ilerliyor, o nedenle her şeye hazır olun sevgili Koçlar. Neyse ki sürprizlere bayılır ve işin içinde aşk olduğu sürece ani gelişen maceralara ayak uydurabilirsiniz. Kim bilir, belki de resme şok edici rengi katan siz olursunuz. Hangisi olursa olsun, her şey çok şaşırtıcı.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.