28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Haziran Cuma Günlük Burç Yorumları 28 Haziran 2013 Cuma Burç Yorumları


28 Haziran 2013 Cuma Günlük Burçlar – 28 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 28 Haziran 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 28 Haziran Burç Yorumları

Balık 28 Haziran 2013 Cuma
Bugün Ay yeniden burcunuzun yıldızlarında, bu da şiirsel ve duygulu doğanızı açığa çıkarıyor. Kendinizi aşırı hassas hissedebilirsiniz ama enerjiyi doğru yönlendirirseniz, bunu lehinize kullanmanız mümkün. Venüs sağlık kuşağınıza girdi. Bu fırsattan faydalanın ve önümüzdeki birkaç haftayı sağlıklı beslenip bol bol spor yaparak geçirin. Bu sizi daha da güzelleştirecek.

Kova 28 Haziran 2013 Cuma
Bugün içinizde güçlü bir kaçma duygusu var. Öte yandan, Venüs’ün önümüzdeki üç haftayı ilişki kuşağınızda geçirecek olması sayesinde üstünüze romantik fırsatlar yağacak. Birisini çok çekici buluyor ama bir türlü harekete geçemiyorsanız, şimdi tam zamanı, sevgili Kovalar. Kendinizi serbest bırakın ve hayal gücünüze güvenin.

Oğlak 28 Haziran 2013 Cuma
Bugün iletişim tamamen kontrolden çıkmış görünebilir ama kaosun içindeki şiirselliği bulabilirseniz, bu çılgın dönemi yaratıcı ve anlamlı bir şekilde geçirebilirsiniz. Kelimeleri yüzeysel olarak dinlemek yerine, altlarında yatan anlamları düşünün. Az konuşup daha çok içinize yönelmek iyi bir fikir olacaktır.

Yay 28 Haziran 2013 Cuma
Bugün, dünyayı dışarıda bırakıp kendi iç dünyanıza yönelme fikri size çok çekici geliyor. Anlamsız ayrıntılara takılıp kalarak bu duyguya karşı koymayın. Aşk gezegeni Venüs macera kuşağınızda olduğuna göre, en büyük hayalleri kurmanızın vakti gelmiş demektir.

Akrep 28 Haziran 2013 Cuma
Romantik eğilim devam ediyor, sevgili Akrepler. Keşke küçük aşk yuvanıza ya da yaratıcılıkla dolu hücrenize kaçıp sonsuza dek orada kalabilseniz, değil mi? Neyse ki enerji bu kadar güçlüyken, hiç olmazsa kendinizi bugünkü tatlı etkinin mutluluk dolu anlarında kaybedebilirsiniz. İşler yarına kadar beklese de olur.

Terazi 28 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Teraziler, bugün gündelik baskılardan kaçmak için şiddetli bir isteğiniz var. Zihninizi dinlendirebileceğiniz, daha da iyisi spa’da keyifli vakit geçirebileceğiniz bir kaçamak yaratabilirseniz, ruhunuza çok iyi gelir. İç dünyanıza bakmak ve ayrıntıların önemli olmadığı hayallerle dolu bir yere gitmek için kendinize bir şans tanıyın.

Başak 28 Haziran 2013 Cuma
Aşk ve güzellik gezegeni bilinçaltı kuşağınıza girdi. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca fantezi dünyanızda ve rüyalarınızda belli belirsiz bir değişiklik hissedebilirsiniz. İyimser ve hoş bir etki söz konusu. Doğum gününüze daha birkaç ay var ama bu etki doğum günü istekleri listesi yapmaya başlamanızı sağlayabilir.

Aslan 28 Haziran 2013 Cuma
Aşk, güzellik ve cazibe gezegeni Venüs’ün burçlar kuşağının size ait olan köşesine gelmesi ne heyecanlı, değil mi? Önümüzdeki üç hafta boyunca onun muhteşem kozmik ışıkları her tarafınızı saracak. Romantizm, alışveriş ve tarzınızı baştan yaratmak için mükemmel bir zaman. Randevularınızı hemen ayarlayın.

Yengeç 28 Haziran 2013 Cuma
Venüs para kuşağınıza girdiğine göre, bol miktarda nakdi kendinize çekmeyi başarabilirsiniz. Aşk ve güzellik gezegeninin burcunuzun yıldızlarından çıkmış olması sizi üzmesin, önümüzdeki üç hafta boyunca finansal kuşağınıza da olması banka hesabınız için çok faydalı olacak. Kazandıklarınızı bir alışveriş turunda har vurup harman savurmamaya dikkat edin, yeter.

İkizler 28 Haziran 2013 Cuma
Aşk gezegeni iletişim kuşağınıza girdi ve flört etme isteğinizi deli gibi körüklüyor. Önümüzdeki üç hafta boyunca romantizm, ilişki ve tabii seks konulu sohbetlere karşı açık davranmalısınız. Doğal olarak kışkırtıcı bir sohbet yeteneğiniz var zaten ama bu etki sizi daha da cüretkar kılıyor.

Boğa 28 Haziran 2013 Cuma
Romantik eğilimli yönetici gezegeniniz dün coşkulu Aslan burcunun yıldızlarına girdi. Venüs, önümüzdeki üç hafta boyunca dördüncü ev hanenizde olacak ve ev yaşamınıza sevgiyle aydınlık getirecek. Evde parti vermek, baş başa seksi randevulara çıkmak, dekorasyon düzenlemesi yapmak, ailenizle zaman geçirmek veya isterseniz hiçbir şeyi dert etmeden yalnızca keyfinize bakmak için kusursuz bir zaman.

Koç 28 Haziran 2013 Cuma
Romantizm ve ilişki gezegeni Venüs, dün zevk kuşağınıza girdi. Bu flörtöz gezegen önümüzdeki yaklaşık üç hafta boyunca size muhteşem fırsatlar sunacak. Yeni birisiyle tanışmak için kusursuz bir zaman. Hatta uzun süreli bir ilişki içinde bile olsanız, epey bir süredir olmadığı kadar çok eğleneceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.