28 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 28 Ağustos 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 28 Ağustos Burç Yorumları

Balık 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Ateşli Mars’ın iş kuşağınıza girmesiyle sonbahar projelerinize hevesle saldırmaya hazırsınız. Şu andan itibaren Ekim ortasına kadar kendinizi tamamen işinize adamanız için yıldızların desteği yanınızda. Başladıklarınızı bitirme konusunda tutkulu ve enerjik olacaksınız.

Kova 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Hareketi ve saldırganlığı yöneten Mars, ilişki kuşağınıza giriyor sevgili Kovalar. Bu ancak iki yılda bir gerçekleşir o nedenle dikkatli olun. Şu anda ortaklık konularında zorlanabilirsiniz. İlişkileriniz odak noktasına yerleşebilir, o nedenle çeşitli meseleleri çözmek için uygun bir zaman.

Oğlak 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Tutku gezegeni, Temmuz ayı ortalarından beri bulunduğu romantizm kuşağınızı dün gece geç saatlerde terk etti. Son haftalarda ikili ilişkilerinizde büyük ihtimalle muazzam bir gerginlik yaşıyordunuz. Neyse ki Mars artık daha iyi bir yere geçti. Ekim ortasına kadar seksüalite kuşağınızı ateşleyecek. Ne yapmanız gerektiğiniz biliyorsunuz sevgili Oğlaklar.

Yay 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Mars resmi olarak uzak mesafe seyahat kuşağınıza girdi. Zaten tatilde değilseniz, çok geçmeden bir kaçamak için yanıp tutuşacaksınız sevgili Yaylar. Hareket gezegeni sizi ateşlerken her ay en azından bir macera yaşamanız büyük önem taşıyor. Önümüzdeki altı hafta boyunca seyahat tutkunuz doruklarda olacak.

Akrep 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Yöneticiniz Mars’ın kariyer kuşağınıza girmesiyle, önümüzdeki altı hafta profesyonel arzularınızı ilerletmek için ideal bir dönem. Liderlik etme ihtiyacınız ateşleyici gücünüz sevgili Akrepler, hayallerinizi kovalamaya ve hedeflerinizi gerçekleştirmeye çekinmeyin. Kafanıza koyarsanız başarabilirsiniz.

Terazi 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Hareket ve girişim gezegeni Mars, dün gece sosyal ağ kuşağınıza girdi sevgili Teraziler. Şimdiden başlayarak Ekim ortalarına kadar tam bir parti kelebeği olmaya hazırlanın. Dostlarınızla iş arkadaşlarınız arasında paylaşılamayacaksınız. Yakın ve uzak ortaklarınızla güçlü bir ağ kurmanızın tam vakti.

Başak 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Mars dün gece geç saatlerde rüya kuşağınıza girdi, o nedenle huzursuz uyanırsanız şaşırmayın. Şamatacı gezegen Ekim ortasına kadar bilinçaltınızda bayağı gürültü koparacak. Bununla başa çıkmanın en iyi yolu meditasyon yapmak ve rüya güncesi tutmak. Zihninizi sakinleştirebildiğinizde kendinizle ilgili daha fazla şey öğrenmeniz mümkün.

Aslan 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Dün gece geç saatlerde (ya da 24 saatlik devrinizi nasıl geçirdiğinize bağlı olarak bu sabah erken saatlerde) Mars burcunuza girdi. Önemli bir devredeyiz sevgili Aslanlar, çünkü bu gezegenin yıldızlarınızda olması size büyük bir enerji ve güç sağlıyor. Önümüzdeki altı hafta boyunca hayatınızda doping var. Kolları sıvayın ve işleri bitirin.

Yengeç 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Hareket gezegeni Mars bu sabahın erken saatlerinde burcunuzun yıldızlarından çıktı. Temmuz ortasından beri hayatınızda olan bu saldırgan enerjiyle çok da rahat edememiştiniz. Kurtulduğunuz için derin bir nefes alın ve gelirinizi artıracak yöntemler düşünmeye başlayın, çünkü Mars önümüzdeki altı hafta boyunca finansal kuşağınızda olacak.

İkizler 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Sondördündeki Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili İkizler. En önemli planlarınızı, özellikle de yaklaşık bir ay önce başladıklarınızı sonuçlandırmanızın vakti geldi. Temmuz ayının sonlarını hatırlayın. Ne düşünüyordunuz, neyle ilgili çalışıyordunuz? Artık o zamanki çalışmaların meyvesini toplayın ve onları bitirmeden yeni bir şeylere başlamayın.

Boğa 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün içinizde büyük bir güç ve başarı hissi olacak. Çalışmalarınızın yönünü tam olarak biliyorsunuz ve her saniye hedefinize daha da yaklaşıyorsunuz. Finansal hayatınızla ilgilenmeniz şu anda daha kolay, o nedenle parasal konulara elinizden geldiğince öncelik verin.

Koç 28 Ağustos 2013 Çarşamba
Ay sondördünde, bu da artık son dönemlerdeki projelerinizi toparlayıp sonuçlandırmanız gerektiği anlamına geliyor sevgili Koçlar. Mars yaratıcılık kuşağınıza girdi ve önümüzdeki altı hafta boyunca sizi ateşleyecek. Plüton’la Merkür’ün de işin içine karışmasıyla, kendi gücünüzü derinden hissedecek, dağları yerinden oynatabileceğinizi fark edeceksiniz. Bu arada hassas kişileri ezmemeye dikkat edin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.