27 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

27 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 27 Temmuz 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 27 Temmuz Burç Yorumları

Balık 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Sevgili Balıklar, savaş gezegeniyle dönüşüm gezegeni şu anda hiç geçinemiyorlar, o nedenle kozmosta ciddi bir huzursuzluk var. Bu etkiyi en şiddetli biçimde yaratıcı, sosyal ve romantik dünyalarınızda hissedeksiniz. Enerji büyük bir potansiyel taşıyor, o nedenle ondan iyi faydalanın ve en uçuk kaçık hayallerinizi biçimlendirin.

Kova 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Savaş gezegeniyle dönüşüm gezegeni bugün tam anlamıyla çekişiyorlar, bu da gündelik hayatınızın gerekleriyle fantezi dünyanız arasında güçlü bir gerilim enerjisi yaratıyor. Duyarlı yanınız çok çalışmanız gerektiğini söylerken, daha sağduyulu yanınız çok ciddi bir molaya ihtiyacınız olduğunu fısıldıyor.

Oğlak 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Sevgili Oğlaklar, ilişkileriniz söz konusu olduğunda tam anlamıyla arada kalıyorsunuz. Bunun suçlusu da, Mars’la Plüton arasındaki şiddetli gezegen savaşı. Mars ortaklık kuşağınıza güç vererek bire bir ilişkilerinize çatışma ve enerji getiriyor. Öte yandan Plüton da tam bir bütünlük talep ediyor. Sizin için doğru seçimi yapmalısınız.

Yay 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugünkü ölümcül gezegen çatışmasının hiçbir kolay yönü yok. Ancak, yoğun enerjiyi lehinize çevirmeyi başarabilirseniz muazzam bir değişim potansiyeli söz konusu, bu da yaşanan baskıya değer doğrusu. Her şey elinizdekileri nasıl kullandığınıza bağlı. Değişime hazır olun sevgili Yaylar, yoksa o sizi değiştirebilir.

Akrep 27 Temmuz 2013 Cumartesi
İki yönetici gezegeniniz Mars’la Plüton, bugün muazzam bir gezegen savaşına tutuşmuş durumdalar. Bu da inanılmaz bir baskı yaratıyor ama enerjiyi nasıl kullandığınıza bağlı olarak kendinize güçlü bir duygusal dönüşüm fırsatı yaratabilirsiniz. Anahtar unsur iletişim, o nedenle hissettiklerinizi dile getirmeye ve duygularınızla uyumlu davranmaya özen gösterin, sevgili Akrepler.

Terazi 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Gezegenler öyle bir savaş enerjisi yaratıyor ki, zavallı kefeleriniz yerlerinden tamamen çıkabilir. Denge, ortamı kesinlikle terk etmiş durumda, en azından şimdilik. Düşmanca hareketlerden kendinizi biraz sıyırmayı başarabilirseniz, huzurunuz açısından çok daha iyi olur. Çapraz ateşte kalırsanız, sığınacak bir yer bulmaya çalışın.

Başak 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Mars-Plüton zıtlaşması dolayısıyla bugün havada hatırı sayılır bir gerilim var. üstünüzde hissettiğiniz ağırlık hayal ürünü değil, sevgili Başaklar. Arkadaşlarınız hayal kırıklığı ve incinmiş duygularla patlamalar yaşarsa, sorumluluğu üstünüze almadan gerginliği yatıştırmaya çalışın. Şu anda herkes hoşgörüsünün sınırında.

Aslan 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Sevgili Aslanlar, bugün gezegenler sarsıntılı bir tango yapıyor, o nedenle herkesin öfkesi burnunda. İş yerinde ciddi bir baskı hissedeceksiniz, o nedenle mümkünse sizi sinir eden çalışma arkadaşlarınızdan şimdilik uzak durun. Biraz mola vererek kendi dünyanıza çekilmek için uygun bir zaman.

Yengeç 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Savaş tanrısı Mars’la dönüşüm tanrısı Plüton’un çatışması, sizi derinden sarsıyor, sevgili Yengeçler. Her şeyi kontrol altında tutmak için elinizden geleni yapmanıza rağmen çatışma ve baskı tırmanıyor. Tam bir patlamanın önüne geçmek için mümkün olduğunca sakin kalın.

İkizler 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün gezegenler ciddi bir savaş halinde, bu da hayatınızın finansal alanında çatışma ve baskı yaratabilir. İlgilenmediğiniz borç meseleleri varsa, faturalar birikirken para konuları da şiddetle gündeme gelerek canınızı büyük ölçüde sıkabilir. Ekonomik bir acil durum planınız var mı, sevgili İkizler? Öyle bir planın vakti geldi.

Boğa 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Çatışmaları ve patlamaları yöneten gezegenler Mars’la Plüton’un arasında muazzam bir gerginlik var. Bunun etkisini en yoğun olarak fikirler ve katı inançlar arasında bir çatışma biçiminde hissedeceksiniz. Son derece dalgalı bu gezegen etkisi altında inançlarınız ciddi bir sınava tabi tutulursa şaşırmayın. Boğa sakinliğinizi koruyun ve yolunuza devam edin.

Koç 27 Temmuz 2013 Cumartesi
Mars ve Plüton şu anda bir gezegen savaşına tutuşmuş durumdalar, bu da ev ve kariyer kuşaklarınız arasında muazzam bir gerilim yaratıyor. Kendinizi diplomat rolünü üstlenmiş olarak meselenin tam ortasında bulabilirsiniz. Öncülük yapmayı ve her şeyde lider olmayı seversiniz ama bugün arabulucu konumundasınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.