27 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

27 Ağustos 2013 Salı Günlük Burçlar – 27 Ağustos 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük burç yorumlarını okuyun.


Buyurun 27 Ağustos Burç Yorumları

AKREP
Bugünlerde aşka ayıracak zamanınız olmadığını söylüyorsunuz. Ama bugün bir tanıştırılma olayında her şey değişecek. Eski beraberliğinizi hatırlamaya devam ediyorsunuz. Yeni bir şeyler yaşamanıza bu nostalji de sebep oluyor. Onu artık unutmalısınız. İş hayatınız açısından olumsuz bir gün geçireceksiniz. İş çevrenizde yeni birisiyle tanışacaksınız ve ona karşı kötü duygular besleyeceksiniz. Bu konuda politik davranmanız sizin açınızdan yararlı olacaktır

YAY
Kırıcı davrandığınızın farkındasınız. Şimdi de onarma çabası içine girdiniz. Yerinizde başka biri olsaydı pişmanlık yaşamaz, döner arkasını giderdi diye düşünüyor, bu ilişkide haksızlığa uğradığınız çok yer görüyorsunuz. Bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız var ; nasıl biriyle, nasıl bir konuda inatlaştığınıza yeniden bakmanız gerekiyor.

OĞLAK
Bu akşam tanıştırılacağınız birisi son günlerdeki karamsar halinize son verebilir. Ama siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Eş dost çevrenizde krediniz çok fazla, ama onu biraz hovardaca harcıyorsunuz. Bu anlamda yitirdiğiniz kredinin tekrar yerine konması çok zor. Uzun süredir sizden beklediği yakınlığı bugün hissettirmeniz için fırsatınız olabilir, siz de bu fırsatı iyi değerlendireceksiniz.

KOVA
Bugün canınız sürekli onu aramak istiyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp işleri altüst edeceğinize dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini tam bilemiyorsunuz. Bunu arkadaşlarınızla paylaşacaksınız. Fazla kontrollüsünüz. Kendinizi biraz özgür bırakmanız gerekiyor. Bunu başarabilirseniz hayatı daha doya, doya yaşayabileceksiniz.

BALIK
Beraberliğinizden beklediklerinizin çoğundan vazgeçtiniz. Bu ilişkiyi sürdürüyorsunuz. Ama dışardan gelecek her türlü dokunuşa karşı da gayet hassassınız. Bu ilişkinin içinde bir yenisini yaşama şansınız olmayacak. Arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine giriyorsunuz. Bunu yaşamınızdaki temel sorunların bir dökumanını yaparak yok edebilirsiniz. Çünkü bu dokümanda sizde hayata küskünlük yapabilecek bir şey göremeyeceksiniz.

KOÇ
Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bu düşünceyi kendi içinizde kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Ama bu sorununuzu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

BOĞA
Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız.Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız müşterileriniz tarafından olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz. Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.

İKİZLER
Yakında uzun bir yolculuğa çıkacaksınız ve sevgilinizden bir süre ayrı kalacaksınız. Bu durum sizi psikolojik olarak çok yıpratsa da gittiğiniz yerde biraz rahatlayacaksınız. Para durumunuza ilişkin bugün bir haber alacaksınız ve ani kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Her ne kadar bu kararı vermek için az zamanınız olsa da dikkatli düşünmelisiniz. Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır.

YENGEÇ
Bugün aşk hayatınızda bir hareketlenme görülecek ve farklı heyecanlar yaşamanız mümkün. Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve durumu kontrol altına almalısınız. Bugün iş yerinizde gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak çok yorulacaksınız ve günlük işlerinizi yarım bırakmak zorunda kalacaksınız. Yarım kalan işlerinizle yarın ilgilenme fırsatı bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün farklı çözümler bulabilirsiniz. Harekete geçmek için fazla beklemeyin.

ASLAN
Size söylemeye çalıştığı önemli şeyler var gibi yaklaşıyor, siz de bu önemli şeyleri öğrenmekten korkar gibi uzaklaşıyorsunuz. İlişkiniz adına korkularınız var. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Ailenizden birinin sorunlarını görmezden geliyorsunuz. Bu şekilde davranmaya bir son verin. Unutmayın o kişi sizin sorunlu olduğunuz dönemlerde hep yanınızdaydı. Birkaç alacağınız var: Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz.

BAŞAK
Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız. Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu iş ortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ
Sevgilinizi fazla başıboş bırakıyorsunuz. Onun özel deyip gittiği birçok yere pekala siz de gidebilirdiniz. Aslında kafanız karışık, ama kabalık yapmak istemiyorsunuz. Onun davranışlarının ne kadarının ince olduğunu yeniden düşünmelisiniz. Sizin çok değişik bir bakışa sahip olduğunuz bir konu birkaç yakınınız arasında sorun olmuş gibi görünüyor. İlginç görüşlerinizle bu tartışmaya katılmamanız gerekiyor. Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.