26 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları 26 Ocak 2012 Burç Yorumları

26 Ocak 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları26 Ocak 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları26 Ocak 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 26 Ocak 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç (21 Mart- 20 Nisan)
Koç Günlük Burç Yorumu
Gün ortasına kadar hareketlisiniz. Ancak işle ilgili konuları içine alan ek görevler öne çıkıyor. Biraz planlı hareket etmeli gün ortasına kadar işlerinizi sonlandırmalısınız. Daha sonra iç dünyanıza yönelik etkiler sizi bocalamaya itebilir. Huzurunuzu kaçıran geçmişle ilgili temalar yeniden gündemde olacaktır. Biraz kendi korkularınızdan sıyrılmaya çalışmalısınız.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa Günlük Burç Yorumu
Hareket, iş hayatı ile ilgili görevler ya da değişiklikler sizi disiplinli olmaya itiyor. Özellikle gün ortasına kadar tamamlanması gerekli işleri öne almalısınız. Daha sonra işle bağlantılı ortak çalışmalara yönelmeniz gerekecek. Beklediğiniz parasal destekler öne çıkabilir. Başkaları adına yapılabilecek fedakarlıklar karşısında daha fazla çaba göstermelisiniz.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Günlük Burç Yorumu
Yabancılarla ilgili temalar yoğun bir şekilde sürüyor. Hayata bakışınızı etkileyen ilişkiler size çok yeni fikirler katabilir. İlham alacağınız etkinlikler, özellikle eğitim çalışmalarınızda yeni başlangıçlar öne çıkacak. Gün ortasına kadar yeni haberlerin getirdiği pozitif sonuçlar sizi motive edecektir. Sonrasında iş hayatına öncelik vermek, yeni program dahilinde ilerlemek gerekecek.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Günlük Burç Yorumu
Üzerinizde stres yaratan duygusal bağlar ve ortaklıklar sürmekte. Ancak gün ortasına kadar sabırlı olmalı ve planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Uzaklarla ilgili temalar hayatınıza renk katacak şekilde gelişebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizi yeniden organize etmek ve tutarlı adımlar atmak gerekiyor. Farklı kişiler ve yeni haberler eğitim hayatınıza olumlu katkıda bulunabilir.

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aslan Günlük Burç Yorumu
Ortaklaşa konular sizi birtakım değişikliklere götürüyor. Sizin dışınızda ortaya çıkan sonuçları tekrar ele alabilir, muhasebe yapabilirsiniz. Gün ortasından sonra şartlar ortak para konularını içine alacak şekilde gelişecek. Finansal anlaşmalarda artık daha temkinli olmanız gereken bir sürece ilerleyeceksiniz. Kısa vadede borç alacak konularınızda olumlu sonuçlar alacaksınız.

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak Günlük Burç Yorumu
Son bir hamle ile elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmalısınız. Zira gün ortasından sonra ortaklıkların getirdiği temalar ağırlık kazanacak. Başkalarının önerileri, evliliğinizle ilgili gelişmeler üzerinde düşüneceksiniz. Daha yapıcı ve paylaşımcı ilişkiler kurmanız söz konusu. Aynı zamanda yeni ortaklıkların öne çıkacağı şanslar sizi harekete geçirecek

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Terazi Günlük Burç Yorumu
Gevşeyebileceğiniz konular, değişik hobiler sizi oldukça keyifli zamanlar yaşattı. Kendinizi duygusal açıdan özgür hissettiğiniz bu dönem yaratıcılığınız ile dikkat çekiyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra günlük işler adına çok şey yapmanız gerekecek. Tamamlanması zorunlu işler sizi daha disiplinli olmaya itecek. Size hizmet eden kişilerden destek görebilirsiniz.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Akrep Günlük Burç Yorumu
Kendi iç dünyanız ve özel hayatınız daha öncelikli görünüyor. Bu konuda yaşadığınız keyif verici gelişmelerle moral toplayacaksınız. Fazladan aldığınız sorumluluklar artık geri planda kalacak. Gün ortasından sonra kendinizle barışık olmak, dışadönük koşulların içine yer almak isteyebilirsiniz. Hayattan olumlu yanları sizi daha yaratıcı kılacak.

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)
Yay Günlük Burç Yorumu
Yakın çevrenizin hayatınıza kattığı pek çok şey yaşadınız. Yalnız kalmadığınız son günlerde kardeşlerle ilişkiler size heves getirmiş olabilir. Aynı zamanda pozitif haberler planlarınızda olumlu değişiklikler getirdi. Gün ortasından sonra planlarınız tamamen değişecek. Elinizdeki kaynaklar konusunda önemli getirileri olan kararlar göze çarpacak.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Günlük Burç Yorumu
Gelir gider dengenizi sarsan konuları aşmış durumdasınız. İş hayatı ve parasal konular gün ortasından sonra yerini yakın çevre ile ilişkilere bırakacak. Kardeşlerle ilgili konularda bazı fedakarlıklar sizi akışta kalmaya itebilir. Zihinsel açıdan kendinizi toparlamak ve eğitim planlarınızı yenilemek gerekecek. Neyse ki hayatın keyifli yanları yeterince mutluluk verici görünüyor.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)
Kova Günlük Burç Yorumu
Bütün dikkatler üzerinizde. Yaptıklarınız ve girişimleriniz üzerinden tatmin sağlamaktasınız. Kendinizi yenilediğiniz bu dönem çok şey başardınız. Gün ortasından sonra daha ciddi planlar üzerinde duracaksınız. Zira para kaynaklarınızı korumak, yeni kazanç yolları aramak önem kazanacak. Yaratıcı yanlar ya da yetenekler üzerinden gelebilecek kaynaklar olabilir.

Balık (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Günlük Burç Yorumu
Gün ortasına kadar kendinizi toplamanız gerek. Çok fazla kısıtlandığınız son günlerde biraz daha fazla düşünme şansı bulmuş olmalısınız. Bazı dersler ve kabullenmeler size çok şey kazandırmış olabilir. Tüm enerjinizle burcunuza geçecek Ay’ı karşılamalı, kişisel konularınıza göz atmalısınız. Birtakım belirsizliklere rağmen kendinizi kararlı hissedeceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.