26 Haziran 2015 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Haziran 2015 Cuma Günlük Burç Yorumları

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Ay halen burcunuzda ilerlerken sizi hareketli ve iletişime açık kılmakta. Geçtiğimiz ayın son on gününde yaşadıklarınızın yeniden gündeminize geleceği fırsatlar önünüze çıkabilir. Tekrardan konuyu ele alabilir; irdelediğiniz düşünceler ve yeni bakış açınızla değerlendirmeler yapabilirsiniz. Önemli işlerinizi öğleden sonraki saatlere bırakmadan erkenden halletmeye çalışın.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Bilinçaltınız bugün de yoğun çalışmakta. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve iletişim içinde olduğunuz kişilerle ilgili yaşadıklarınız aklınızı kurcalayabilir. Geçekleştirmek istediğiniz projelerle ilgili ön çalışmalarınız devam ederken daha önceden atladığınız noktalar yeniden ele alınmak için önünüze çıkabilir. Hali hazırda geri plandaki duruşunuz yarından itibaren sona erecek.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Grup çalışmaları, sizi aktif kılan faaliyetlerle halen yakından ilgilisiniz. Bugün yakınınızda olan kişilerle fikir alış verişleri yapabilir; geleceğe yönelik plan ve projeleriniz üzerinde müzakerede bulunabilirsiniz. Daha önceden aklınıza gelip ancak uygulayamadığınız konuları yeniden ele alabilir; geliştirmek için harekete geçebilirsiniz. Önemli işleri sabah saatlerinde daha hızlı ve akıcı halledebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün de yoğun bir koşuşturmaca içinde olabilir; gerek iş hayatında gerek sosyal ortamlarda aktif olarak yer alabilirsiniz. Geçtiğimiz ayın son döneminde düşünüp ancak gerçekleştiremediğiniz projeleri yeniden gündeminize alabilir; üzerinde yeni oluşumlara gidebilirsiniz. Aynı zamanda görüşemediğiniz arkadaşlarınızla tekrardan bir araya gelerek hasret giderebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili geçen ay gündeminizde olup ancak uygulamaya geçemediğiniz planları yeniden gündeminize alabilirsiniz. Hayata bakışınızı değiştirecek kişi ve olaylarla karşılaşabilir, belki bu gelişmelere kendinize yeni ufuklar açmanıza olanak sağlayabilir. İş hayatınızda size destek olacak bilginizi arttıracak çalışmaları yapabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Bugünlerde zihnen sizi kriz yaşamanıza neden olan olaylar ve kişilerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Maddi manevi paylaşımlarda istediğiniz iletişimi kurmak veya arzu ettiğiniz girişimleri yapmakta zorlanabilirsiniz. Hızlı karar almak durumunda olmak sterse neden olabilir. Ancak yarından sonra elde ettiğiniz tecrübeleri daha rahat ifade edeceğiniz koşullarda olacaksınız.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Karşınızdaki kişilerle iletişiminiz son hızında ve akıcılıkta ilerlemekte. Bugün geçtiğimiz ayın son günlerinde karşılaştığınız kişi veya teklifler yeniden gündeminize gelebilir. Gireceğiniz dialoglar sayesinde size yeni kapılar açılma şansını elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konulardaki gelişmelerle ilgili nihai kararları alabileceğiniz koşullar var.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Sabah saatlerinde oldukça yoğun geçebilir. Gereke zihinsel gerek bedensel olarak aktif olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla dialoglarınız gelişebilir; geçtiğimiz günlerde yaşadığınız konuları yeniden ele alabilirsiniz. Bu durum iş anlaşma ve görüşmelerini de içerebilir. Sağlığınız, beslenmeniz veya sporla ilgili başlatmak istediğiniz girişimlerin ön hazırlıklarına zaman ayırabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Aşk hayatınızdaki hareketlilik bugün de devam ediyor. Sevdiğiniz kişiyle geçtiğimiz günlerde paylaştığınız konular, düşünce ve sorularınızı yeniden konuşabilirsiniz. Ancak net bir karara varmanız henüz mümkün gibi değil. Yazı, el becerisi gerektiren uğraşlarınızla ilgilenebilir; yaratıcılığınızı gözler önüne çıkarabilirsiniz. Daha önce istediğiniz ancak kısmet olmayan seyahat gündeme gelebilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Aile fertlerinin fikirlerine bugün her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olabilir. Duygusal boyutta başlatmak istediğiniz konular, ortak olduğunuz kaynaklar, gayrimenkul veya yaratıcı çalışmaları içeren uğraşlarınızla ilgili konuşabilirsiniz. Geçtiğimiz ayın son günlerinde yaşadığınız bazı olayların yeniden gündeme gelecek olması sizi yeni bir perspektiften değerlendirme yapmaya yöneltebilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Gün içinde oldukça aktif iletişim trafiğiniz olabilir. Yazışmalar, görüşmeler, hız ve hareket getiren işlerle uğraşabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz ayın son on gününde yaşadığınız olaylarla ilgili yeni duyumlar alabilir; o süreçte ilgilendiğiniz konuların yeniden gündeminize geldiğini görebilirsiniz. Farklı değerlendirmeler yapabilir; durumla alakalı bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Finansal işlerinizdeki yoğunluk artabilir. Eğitim, ticaret, komisyon ve aracılıktan elde edeceğiniz kazançlarınız olabilir. Hem kendi yaratacağınız hem de size sunulan öneri ve teklifleri değerlendireceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak içinde bulunduğunuz koşullar yeni girişimler için pek uygun değil. Üstünde durmadığınız bir yetenek ve becerinizi geliştirmek için çaba içine girebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.