26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Evet sevgili arkadaşlar 26 Haziran 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun. Buyurun arkadaşlar 26 Haziran Çarşamba Burç Yorumları


Balık 26 Haziran 2013 Çarşamba
İletişime ne kadar çok önem verirseniz o denli şanslı çıkacaksınız. Bugün işiniz gereği bir arada olduğunuz kişilerden oldukça önemli bir teklif alabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konular da yaşanacak maddi gelişmelerle rahatlayacak uzun zamandır sıkıntı duyduğunuz önemli bir konunun olumlu sonuçlanması ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise gitmek mi çözüm kalıp mücadele etmek mi sorusu gün boyu zihninizi meşgul edebilir. Birlikte olduğunu insanla düşüncelerinizi korkularınızı rahatsızlıklarınızı paylaşmadığınız sürece sadece kendinize değil ilişkinize de haksızlık eder ve yanlış kararlar alabilirsiniz..

Kova 26 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Kovalar, önümüzdeki birkaç hafta boyunca yanlış anlaşılmalar çok yaygın olacak. Merkür’ün geriye doğru hareketi bugün bütün gücüyle hissedilmeye başlıyor. Bu etki, çalışma ve sağlık kuşağınızda en güçlü şekilde hissedilecek. Gündelik alışkanlıklarınızı ve çalışma yöntemlerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Artık işinize yaramayan şeyleri yeniden düşünün ve gerekli düzenlemeleri yapın.

Oğlak 26 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün Merkür’ün geriye doğru hareketi başlıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca sohbetleriniz, elektronik postalarınız, kısa mesajlarınız her türlü karışıklığa açık. Bu kaotik etki, en güçlü şekilde ilişki kuşağınızda hissedilecek, o nedenle sevdiklerinize özen gösterin ve sözlerinizi yanlış anlamamalarına dikkat edin. Dönem, 20 Temmuz’a kadar sürecek.

Yay 26 Haziran 2013 Çarşamba
İletişim gezegeni, önümüzdeki birkaç hafta boyunca dönüşüm kuşağınızda geriye doğru hareket edecek. Geçen yılın duygusal derslerini gözden geçirmek ve geçmişte hangi konularda daha az tepki gösterebileceğinizi, nerelerde takılıp kaldığınızı değerlendirmek için kusursuz bir zaman. Geriye bakın, sonra da kararlılıkla ilerleyin.

Akrep 26 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün iletişim gezegeni Merkür geriye doğru hareket etmeye başlıyor, bu da büyük bir karmaşanın yanı sıra, geçmişteki bazı hayaletleri beraberinde getiriyor. Nostalji diyarına yolculuğa hazır olun, sevgili Akrepler. Bu defaki Merkür döngüsü, geçmişinizle muazzam bir bağlantı kurmanızı sağlayacak. Anılara kucak açın, sonra da onları bırakın, böylece ilerleyebilirsiniz.

Terazi 26 Haziran 2013 Çarşamba
İletişimi yöneten gezegen Merkür birkaç hafta boyunca geriye doğru hareket edecek, o nedenle sakin olun ve dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Hayat karmakarışık olmak üzere. Pek çok yanlış anlaşılma olabilir ve pek çok bağlantı kesintiye uğrayabilir. Soğukkanlı olup iç dengenizden destek alırsanız, bu dönemi kolaylıkla atlatacaksınız.

Başak 26 Haziran 2013 Çarşamba
Yönetici gezegeniniz Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca yörüngesinden çıkmaya hazırlanıyor, sevgili Başaklar. Mesajlar iletilememeye, planlar karışmaya şimdiden başladıysa, hepsinin sebebinin bu çılgın geriye doğru hareket süreci olduğuna emin olabilirsiniz. Bütün ayrıntıları, bilgileri ve rakamları iki kere kontrol edin ki doğruluklarından emin olun.

Aslan 26 Haziran 2013 Çarşamba
Haberci gezegen Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca yörünge dışında olacak. İletişim dünyası karmakarışık olmak üzere. Öfkeli, karışık veya hiç iletilemeyen mesajlar, kaybedilen bağlantılar ve bağlantısızlıklar söz konusu. Öte yandan, ailenizle, arkadaşlarınızla ve geçmişten gelen sevgililerinizle yeniden bir araya gelme olasılığınız var. Bilinçaltınızın derinlerinde unutamadığınız birisi geri dönebilir.

Yengeç 26 Haziran 2013 Çarşamba
İletişim gezegeni birkaç hafta boyunca burcunuzda geriye doğru hareket edecek, sevgili Yengeçler. Bu nedenle bu defaki döngü en çok sizi etkileyecek. Hazırlıklı olmanız gerekiyor. Planlarınızı iki kere kontrol edin, her adımınızı dikkatle gözden geçirin ve söylediklerinizin çarpıtılmamasına dikkat edin. Bu dönem, 20 Temmuz’a kadar devam edecek.

İkizler 26 Haziran 2013 Çarşamba
Yönetici gezegeniniz Merkür, geriye doğru harekete geçmeye hazırlanıyor, sıkı tutunun! Hayat aksaklıklar, yanlış anlaşmalar, kopan bağlantılar ve kaybedilen eşyalarla dolu çılgın bir yarış halini almak üzere. İşin iyi tarafıysa, bu dönemin hayatınızda onarılması gereken şeyleri yeniden düşünüp değerlendirmek ve baştan yapmak için bir fırsat olması. Tabii o arada bilgilerinizi yedeklemeyi ihmal etmeyin, telefonunuzu da kaybetmeyin.

Boğa 26 Haziran 2013 Çarşamba
İletişim gezegeni Merkür, bugün yeni bir geri hareket döngüsüne hazırlanıyor ve iletişime kaos getiriyor. Bu geri hareket, yıldız haritanızın iletişim evini doğrudan vurduğu için çifte darbe yaratarak sizi özellikle etkileyecek. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca hem sözlerinize, hem de hareketlerinize olağanüstü dikkat edin.

Koç 26 Haziran 2013 Çarşamba
İletişim gezegeni Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca geri viteste olacak, bu da iletişim konularında tam bir kargaşa ortaya çıkaracak. Ailenizle ilgili meseleler yeniden yüzeye çıkabilir. Birkaç hafta boyunca devam edecek bir iyileştirme fırsatı bu. Duygulara özel ilgi gösterin ve kimsenin damarına basmayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.