26 Aralık 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Aralık 2013 Perşembe Günlük Burçlar26 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yay Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün karmaşık duygular ve isteksizlik içinde güne başlayabilirsiniz. Fakat öğleden sonra daha neşeli olacak ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere yönelteceksiniz.

Beklenmedik olaylar karşıt görüşte olduğunuz kişilerle sizi yakınlaştırabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirip aranızdaki uzlaşmazlıkları sonuçlandırabilirsiniz. Anlaşmakta zorluk yaşadığınız kişilerle aranızdaki sorunları yatıştırmak için harekete geçebilirsiniz. Annenize danışmak veya yardımını almak ilişkilerinizde yaşanan sorunları anlamanızı kolaylaştırabilir.

Oğlak Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün dinlenmiş ve keyifli bir biçimde güne başlayacaksınız. Sağlık veya işle ilgili konularda çevrenizdeki kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Yaptığınız işler çok enerjinizi alıyor olabilir. Ancak yaptıklarınızın öğretici olduğunu bilmeniz sizi motive ediyor. Akşam sizi şaşırtacak bir haber alabilirsiniz. Beklenmedik olaylar yaptığınız planları radikal şekilde değiştirmeye zorluyor olabilir. Olaylara müdahale etmek için karşınızdaki kişileri zorlamayı tercih ederseniz işler daha karmaşık bir hal alabilir. Var olan karmaşayı çözmek için sizinle birlikte hareket etmeyen kişilere özgür hareket etme şansını verin.

Kova Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün öğle saatlerinden itibaren daha canlı ve sosyal olacaksınız. Yaptığınız görüşmelerdeki kibar ve nazik tavırlarınız sizinle birlikte hareket eden kişileri memnun edecek.

Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızı güzel sözlerinizle motive edebilirsiniz. Seminerler veya dikkatinizi çeken eğitim programlarına katılmak sizi bilgilendirirken pek çok konuda fikir sahibi olmanızı da sağlayacak. Öğrendiklerinizi çevrenizle paylaşacak ve arkadaş çevrenizi genişleteceksiniz. Akşam sürpriz aşk teklifleri alabilirsiniz.

Balık Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün sizi çabuk olmaya ve hızlı karar almaya zorlayan olaylar olabilir. İş planlarınızda gecikmelerin olmaması için zamanınızı daha iyi kullanırsanız iyi olur.

Yapmanız gereken işlerin birikmemesi için daha hızlı ve dikkatli olmalısınız. Yaptığınız anlaşmalardaki hoşunuza gitmeyen koşulları değiştirmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat siz de makul olmalı yapamayacağınız sözler vermemelisiniz. Yakınlarınızın ve çocukların talepleri ile ilgilenmek vaktinizi alabilir.

Koç Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün yapılacak işlerinizi planlayabilir ve size yardımcı olacak kişileri organize edebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan veya birlikte iş yaptığınız kişilerden hoşunuza gidecek teklifler de alacaksınız.

Yalnız ileriye yönelik yeni planlar yapmak yerine daha önce gerçekleştiremediğiniz isteklerinize konsantre olursanız daha başarılı olacaksınız. Geçmişte verdiğiniz sözleri tutarsanız ve ilişkileriniz de boyut değiştirip daha sıcak olabilir. Akşam alacağınız beklenmedik bir haber sizi şaşırtabilir. Karışıklık yaratan olayları yönetmek için bakış açınızı değiştirmelisiniz.

Boğa Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün kendinizi sağlıklı ve keyifli hissedebilirsiniz. Öğlene kadar geçen süre içinde yaptığınız çalışmalarda verimli ve dikkatli hareket edeceksiniz.

Daha sonra işlerinizi bitirmiş veya kolaylaştırmış olmanın rahatlığı içinde olabilirsiniz. Sizi çabuk hareket etmeye zorlayan koşullar olsa da yapılması gerekenleri acele etmeden ve titizlikle yapacaksınız. Akıl karışıklıklarının ve belirsizliklerin neden olduğu sağlık sorunlarını çözmek için yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

İkizler Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün uyandığınızda kendinizi huzursuz ve karamsar hissedebilirsiniz. Fakat öğleden sonra dikkatiniz iç dünyanızdan dışarıya ve çevrenizdeki kişilere yönelebilir.

Daha sosyal ve neşeli hareket etmeye başlayacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin sizinle birlikte olmak istemesi ve size özel ilgi göstermesi çok hoşunuza gidecek. Alacağınız bir teklif size yeni vaatlerde bulunsa bile dikkatinizi daha önceden yapmayı istediğiniz bir konuya odaklayabilirsiniz. İsteklerinizi belirlerken kararsızlık yaşadığınız için şu an harekete geçmek için acele etmeyin.

Yengeç Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün neşeli ve iyi duygular içinde uyanabilirsiniz. Aldığınız bir haber size hem moral verecek, hem de yapmak istediğiniz işler için faydalı olacak.

Daha düzenli olmanın kazancını elde edebileceksiniz. Öğleden sonra dikkatinizi ilişkilerinize yöneltebilirsiniz. Beklenmedik olaylar sevdikleriniz ve birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkinizi gerginleştirebilir. Enerjinizi sorunları çözmek ve aksaklıkları gidermek için kullanırsanız daha yapıcı olabilirsiniz. Aşk kaçamakları yaşayabilirsiniz.

Aslan Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün daha dışa dönük olabilir ve küçük sürprizlerin hayatınızı renklendirmesine izin verebilirsiniz. Öğleden sonra işle ilgili görüşmeler yapabilir ve toplantılara katılabilirsiniz.

Karşınızdaki kişileri dinleyip anlayarak karışıklıkları çözebilir ve hatta kendi lehinize dönüştürebilirsiniz. İletişim kurmakta başarılı olacaksınız. Eğitimle ilgili konulara daha çok ilgi gösterebilirsiniz. Fakat öğrendiklerinizin size faydalı olması amacı ile hareket ederseniz iyi olur. Öğleden sonra yakın arkadaşlarınızla buluşabilir ve sevdiklerinize özel zaman ayırabilirsiniz.

Başak Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün iyi duygularla güne başlayabilir ve kendinizi keyifli hissedebilirsiniz. Fakat işle ilgili konularda dikkatsizlikten kaynaklanan hatalar daha çok çaba göstermenize neden olabilir.

Yaptığınız işlerde acele ederken sakarlık yapabilir veya kazalara davetiye çıkarabilirsiniz. Ancak eğer kızmak ve öfkelenmek yerine hatalarınızdan öğrenmeyi tercih ederseniz hataların da bir getirisi olduğunu göreceksiniz. Çocuklara ve yakınlarınıza karşı isteklerinizi kabul ettirmeye çalışmayın. Eğer bir anlaşma zemini arar ve onların da isteklerini tatmin ederseniz yakınlarınız da sizin istediğiniz gibi davranır.

Terazi Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün yakın çevrenizle iyi iletişim kurabilir ve çevrenizde gelişen olayları daha net görebilirsiniz. İşlerinizi planlama konusunda yeteneklerinizi ortaya koyma fırsatı bulacaksınız.

Yapacağınız görüşmelerde hem siz karşınızdaki kişilere öğretecek hem de karşınızdaki kişilerden hoşunuza gidecek bilgiler alacaksınız. Öğleden sonra alacağınız bir haberi hiç beklemiyor olsanız bile aklınızla sorunları çözebilecek beceriyi gösterebilirsiniz. Üstelik sorunları çözerken sizinle aynı sorunları yaşayan kişilerle de yakın dostluk kuracaksınız.

Akrep Burç yorumu 26 Aralık 2013
Bugün çevrenizdeki kişilere yardım edebilir ve size ihtiyacı olan kişilerin sorunlarını çözebilirsiniz. İşle ilgili konularda pratik çözümler bulmanız üzerinizdeki karamsarlığı ortadan kaldıracak.

Meydana gelen karışıklıklar ve belirsizlikler sizi endişelendirmesin. Tavrınızı ve stratejinizi yenileyerek meydana çıkan belirsizliği kendi lehinize kullanabilirsiniz. Yaptığınız planlarda esnek davranırsanız sonucu şekillendirebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ikna etmeniz gereken kişileri gücünüz ve yapabildiklerinizle etkileyeceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.