26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 26 Ağustos 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük burç yorumlarını okuyun.


Buyurun 26 Ağustos Burç Yorumları

Balık 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Bugün yöneticiniz Neptün atmosferi muazzam bir sis ve karışıklıkla dolduruyor sevgili Balıklar. Aklınızda uzun bir yapılacak işler listesi varken yeniden iş başı yapmak zorunda olduğunuz bir Pazartesi gününe uygun bir enerji yok. Ancak bu enerjiden hayal kurmak, dans etmek ve kusursuz bir hayal dünyası kurmak için faydalanabilirsiniz. Bu işte zaten başarılısınızdır, bugün daha da iyi olacaksınız.

Kova 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Yöneticiniz Uranüs bugün harareti fena halde artırıyor sevgili Kovalar, bu da sizi büyük ihtimalle her zamankinden daha cüretkar bir hale getirecek. Kışkırtıcı enerjiyi yaratıcı bir projeye, mesela yazı yazmaya yöneltin. Bu enerjiyi kullanmazsanız, düşüncesizce bir şeyler söyleyip birisini incitebilirsiniz.

Oğlak 26 Ağustos 2013 Pazartesi
İçinizde bir yer çılgınca davranmak isteyebilir ama bugün risk almaya pek uygun değil. Enerji sizi zıtlaşmaya ve çatışmaya yöneltiyor. Derin bir nefes alın, dilinizi ısırın ve bir tartışmaya girişmeden önce birkaç gün bekleyin. Şu anda küçük tartışmalar, özellikle de evinizle ya da kariyerinizle ilgili olanlar büyük bir yangına yol açabilir.

Yay 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Bugün Pazartesi günlerinden ne kadar nefret ettiğinizi bir kez daha dile getirebilirsiniz. Hafta sonunun ardından işte ilk gününüz olması yetmiyormuş gibi, muazzam bir kozmik düzensizlik ve kafa karışıklığı var, özellikle de arkadaşlık ve aşk ilişkileriniz söz konusu olduğunda. Aklınıza geleni hemen söylemek isteyebilirsiniz ama dikkatli olun, sözel hançerleri uzun vadeli hasara yol açabilir.

Akrep 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Bugün kozmosta iki önemli konum söz konusu. Bunun sonucu tam bir kafa karışıklığı ve sizin için potansiyel huzursuzluk. Dengesiz enerji bilinçaltı kuşağınızı tüketiyor, bunun en etkili ilacı da biraz kendi başınıza kalmanız. Derin nefesler alın ve bu gece iletişim araçlarınızı mümkün olduğunca erken kapatın.

Terazi 26 Ağustos 2013 Pazartesi
İlişkilerinizin neden kah heyecan verdiğini, kah hayal kırıklığı yarattığını mı merak ediyorsunuz? Cevap bugünün yıldızlarında, sevgili Teraziler. Şu anda burcunuzun yıldızlarındaki Venüs dengesiz bir zıtlaşma içinde, bu da sizi kozmik çatışmanın tam merkezinde bırakıyor. İlişkilerle ilgili önemli konuşmalar için haftanın ilerleyen günlerini bekleyin.

Başak 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Sevgili Başaklar, bugün bütün ilişkileriniz kalın bir kafa karışıklığı perdesinin altında. Şu anda önemli kararlar almaktan kaçınmanız en iyisi. Geleceğinizle ilgili önemli konuşmaları Neptün’le Güneş birbirlerinin yolundan çekilinceye kadar erteleyin. Bu bulanık zıtlaşma, sizin ve diğerlerinin ihtiyaçlarının çatışmasına yol açıyor, o nedenle her şeyin temizlendiğine dair işareti almayı bekleyin. Sezgileriniz doğru zamanı söyleyecektir.

Aslan 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Bugün iletişimde bir kırılganlık söz konusu. Aşk, sohbetlerin baş köşesine oturmaya aday. Sınırları nereye kadar zorlayabileceğinizi kestiremediğiniz için ilişkiler sizi biraz zorlayabilir. İçinizden geçenleri söyleyip sonuçlarına hiç aldırış etmemeye eğilimlisiniz ama geleceği düşünmeniz yerinde olur.

Yengeç 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Etrafınızdaki bütün çılgınca koşuşturmadan kaçmak isteğine kapılmak sizi şaşırtmasın. Bugün ilişkiler delice, dengesiz ve kafa karıştırıcı. İnsanlar sözel saldırı olarak algıladıkları şeyler konusunda savunmaya geçmeye hazır. Birisinin göstereceği tepkinin kontrol edemeyeceğiniz bir tartışmaya yol açmasına izin vermeyin.

İkizler 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Gezegenler bugün kafa karışıklığı ve dengesizlikle dolu bir manzara çiziyor sevgili İkizler. Neyse ki tetikte olmaya zorlandığınızda tam formunuzu yakalıyorsunuz. Bu enerjinin zihinsel bağlantılarınıza kısa devre yaptırmasına izin vermeyin. İlişkiler şu anda tam bir mayın tarlası, özelikle de arkadaşlarınız işlerinize karışırsa.

Boğa 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Yöneticiniz Venüs bugün astrolojik manşetlere çıkmış durumda sevgili Boğalar, o nedenle kozmik titreşimleri epey güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. Şu anda ilişkiler belki biraz kırılgan ama aynı zamanda inanılmaz derecede heyecan verici ve dramatik, bu da hoşunuza gidecek. Romantik bir macera arıyorsanız, önümüzdeki birkaç gün boyunca sürecek dalgalanmalara dikkat edin.

Koç 26 Ağustos 2013 Pazartesi
Sevgili Koçlar, bugün ilişkiler gerçekten kafa karıştırıcı bir nitelik taşıyor, o nedenle sevgililerinize (hatta potansiyel sevgililerinize) tepki gösterirken dikkatli olun. Venüs diğer insanlar evinizde ama özgürlük gezegeni Uranüs onunla zıtlaşıyor. Bu durum, gayet istikrarlı bir ilişkiden kaçıp kurtulmak istemenize yol açabilir, o nedenle koşmaya başlamadan önce her şeyi dikkatle gözden geçirin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.