25 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları 25 Ocak 2012 Burç Yorumları

25 Ocak 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları25 Ocak 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları25 Ocak 2012 çarşamba Günlük Burçlar – 25 Ocak 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç (21 Mart- 20 Nisan)
Koç Günlük Burç Yorumu
Sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilik size canlı enerjiler getiriyor. Zira sosyal örgütlenmelerin hızlanacağı pek çok gelişme söz konusu. Başkalarından destek görebileceksiniz. Ancak, değişiklikleri fikir birliği içinde kalarak hayata geçirebilirsiniz. Başkalarının ihtiyaçları ya da beklentileri öne çıkarken, bazı fedakarlıklar ve ortak hareket etme zorunluluğu olacak.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa Günlük Burç Yorumu
Meslek hayatınızda sizi önemli değişiklikler bekliyor. Zira üstlerle olan ilişkilere hayatınızı olumlu yönde etkilemekte. Her ne kadar yön bulmakta zorlansanız da kısa bir süre sonra daha net kararlar alabileceksiniz. Yenilikler ve yaptıklarınızla göz dolduracağınız başlangıçlar öne çıkabilir. Evle ilgili sorumluluklar bu dönem ihmal edilebilir.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Günlük Burç Yorumu
Hayat görüşünüz ve inanç sisteminizle ilgili yenilenmeler öne çıkıyor. Kendinizi yeniliklere hazır hissedeceğiniz bu dönem başarıya yakınsınız. Kişisel gelişiminiz adına daha alternatif konulara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi yenilemek, farklı fikirlerden yararlanmak yol gösterici bir etki sağlayabilir. Akademik alanda kendinizi daha yaratıcı faktörlerle donatabilirsiniz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Günlük Burç Yorumu
Kredi, miras ya da eşin para durumuna ait sorunlar aşılıyor. Bu konuda daha rahat şartlar bulabilir, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Finansal anlaşmaların hız kazanacağı bu dönem yenilenmeler hayatınıza girecek. Ancak ortağın para durumuna ait kontrol dışı faktörler göz ardı edilmemeli. Yakın ilişkilerde sizi belirsizliğe iten şartlar ise yerini rahat etkilere bırakacak.

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aslan Günlük Burç Yorumu
Birden fazla önceliğiniz bulunuyor. Ortaklıkların ve ilişkilerin getirdiği olumlu havaya rağmen, iş hayatınız önemini koruyacak. Ortaklıkların getirdiği sorumluluklara yakın durmalı, mantıklı hareket etmelisiniz. İkili ilişkiler ya da evlilikle ilgili konularda sizi karmaşa iten etkiler sürmekte. Birtakım yanılgılar yaşadığınız bu süreçte temkinli olmalısınız.

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak Günlük Burç Yorumu
Temponuz yükseliyor. Çalışma koşullarında yaşanan yenilenmeler sizi daha fazla çalışmaya zorlayabilir. Bir konuyu mükemmelleştirme çabası içine girebilir,detayların içinde kalabilirsiniz. Hizmet etmeniz gereken koşulları en iyi şekilde aşmalı, yeteneklerinizi verimli kullanmalısınız. Aşırı yorgunluklar bedensel olarak sizi zorlayacaktır. Daha özenli olabilirsiniz.

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Terazi Günlük Burç Yorumu
Yaşam sevinciniz ve sizi besleyen yeni hobiler sayesinde iyimsersiniz. Sevgi ilişkilerinizde kendinizi ifade edebilmek, daha paylaşımcı olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuklarla ilgili çok yeni gelişmeler sizi mutlu etmeye yetecektir. Biraz sosyal ortamlarda bulunmak, kuracağınız ilişkilere öncelik vermek gerekebilir. Çok çalışıp az kazanacağınız bu dönem tutumlu olmaya gayret etmelisiniz.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Akrep Günlük Burç Yorumu
Bugün bir takım bitişler ve başlangıçlar içindesiniz. yenilenmelerin beraberinde getirdiği olumlu koşullar bulacaksınız. Aileye daha fazla zaman ayırmanız, kendi özel hayatınıza göz atmanız gerekebilir. Güvenlikle ilgili koşturmacalar ise hızlı ilerliyor. Sosyal hayatın getirdiği canlılık yanında, başkaların desteği ile yeni düşünceler kazanıyorsunuz.

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)
Yay Günlük Burç Yorumu
Günlük hayatınıza ilişkin plan değişiklikleri gündemde olacak. Yakın çevrenizde olup biten konular, yeni haberlerin getirdiği olumlu etkiler var. Başkalarını düşüncelerinizle etkilemek, zihinsel açıdan sizi meşgul eden konularla ilgilenmek önceliğiniz olacak. Yaratıcı etkilerin öne çıktığı bu dönem çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Günlük Burç Yorumu
Kişisel kazançlarınıza yönelik çok yeni kararlar alıyorsunuz. Kendi çabalarınızla kazanç sisteminizi değiştirecek girişimler yaparken, nakit durumunuzu korumak adına temkinli olmalısınız. Bütçenizi sağlamlaştırmak istediğiniz bu dönem iş hayatına odaklanmanızda yarar var. Yeni anlaşmaların getireceği maddi imkanlar sayesinde güveniniz artacak.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)
Kova Günlük Burç Yorumu
Burcunuzda İlerleyen Ay size bilinçli adımlar atma şansı vermekte. Her zamankinden daha hevesli ve girişken olacaksınız. Kendi şansınızı kendiniz yaratabilir, kişisel gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaşadığınız genişlemeler size destek verecek şekilde gelişirken, yaratıcı yanlarınızla öne çıkabilirsiniz. Kariyer hayatınıza yönelik adımlarınız hızlanıyor.

Balık (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Günlük Burç Yorumu
Biraz içe dönük zamanlar geçirmekten yanasınız. Daha fazla fedakarlık ve başkalarını içine alan temalar sizi oyalayabilir. Yine de kendiniz için yapabileceğiniz çok şey bulacaksınız. En azından hayatı daha keyifle algılayabilir, sosyal çevrenizle ilişkilerden destek alabilirsiniz. Hazırlık süreci içinde olmanız nedeni ile aceleci olmamanızda yarar var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.