25 Mayıs 2012 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Mayıs Cuma Günlük Burç Yorumları 25 Mayıs 2012 Cuma Burç Yorumları

25 Mayıs 2012 Cuma Günlük Burçlar – 25 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 25 Mayıs 2012 cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Bugün, iletişime dayalı işlerinizde gerçekleri kolay göz ardı etmeye müsait olabilirsiniz, kafanız da dağınık. Ticari anlaşmalarınızı bu birkaç gün boyunca yapmamaya çalışın. Aile konularında kendinizi yetersiz hissetmeniz mümkün.

BOĞA burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Sosyal çevreniz ve arkadaş ortamlarınızda hayata gerçekçi gözlerle bakamayabilirsiniz. Şartlar pek belirgin olmayacak bu da ilişkilerinizde ve işlerinizde bazı aldanmaları beraberinde getirebilir. Yakın çevrenize karşı hassas olabilirsiniz.

İKİZLER burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Bugün detayları atlamaya ve görmezden gelmeye müsaitsiniz. İş ve kariyer alanlarınızda aldatıcı etkilerden uzak durmalı, kafanızda bazı şeyler netleşene kadar harekete geçmemelisiniz. Maddi konularda kendinizi suçlamaya müsaitsiniz.

YENGEÇ burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Seyahate dayalı işlerinizde gözlerinizi açık tutun. Düşünceleriniz bulanık olduğundan yanlış hükümler verebilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi bugün yapmayın. Aile hayatınızdan uzak durarak sadece kendinize yoğunlaşabilirsiniz.

ASLAN burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Arkadaş ortamlarınızda veya sosyal çevrenizde para konuşmalarına dikkat edin. Koşullarınız net olmadığından bazı ayrıntıları atlamanız mümkün gözüküyor. Yakın çevre sorumluluklarınız bugünlerde üzerinize binebilir.

BAŞAK burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Bugün işle ilgili ortaklaşa hareket etmeniz gereken konular varsa şartlarınızı iyi belirlemeye çalışın. Ayrıntı ve detayları atlamaya ve dalgınlıkla hareket etmeye müsait olabilirsiniz. İmza atmamaya ve yeni kararlar almamaya çalışın lütfen.

TERAZİ burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Seyahate, eğitime ve ticarete dayalı iş ortamlarınızda bazı ayrıntıları gözden kaçırmaya eğilimli olabilirsiniz. O yüzden önemli kararlardan kaçının ve şartların net olduğunu gözden geçirin. İş alanlarınızda sorumluluklarınız sizi daraltabilir.

AKREP burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Özel hayatınızda ve ortaklı para alanlarınızda yanlış karar almaya ve yargıda bulunmaya müsait olabilirsiniz. Aşk hayatınızda duyacaklarınız kafanızı daha da karıştırabilir. Her şeyi algılamak istediğiniz gibi göreceksiniz.

YAY burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Bugün, iş hayatınızda, özel ilişkilerinizde ve ailevi konularda kafanız karışık olabilir. Net olmayan koşullar size yanlış karar aldırmasın. Ev alım satım, kiralama ve yer değiştirmede dikkatli olun. Duygularınızı çevrenizden saklıyorsunuz.

OĞLAK burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
İletişime dayalı işlerinizde yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla, iş yaptığınız insanlarla zorluklar yaşayabilirsiniz. Şartlarınızın netliğinden emin olun. Toplum içinde özel ilişkileriniz sizi zorlayabilir.

KOVA burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Aşk ve eğlence hayatınıza dayalı para konularında karar verirken dikkatli olmalısınız. Çocuklarınıza yönelik konularda harcamalarınız yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Borsada yatırım yapanlar, riskli adımlardan uzak durmalılar.

BALIK burcu 25 Mayıs 2012 yorumu
Yakın çevrenizle olan iletişiminizde ve aile hayatınızda yanlış yönlendirilmelere açık olacaksınız. Satış, emlak alım satım gibi işleriniz varsa ayrıntıları atlamamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getiremeyebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.