25 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burçlar


Balık 25 Kasım 2013 Pazartesi
Satürn bugün iletişime büyük baskı uyguluyor, o nedenle etrafınızdaki herkesin birdenbire dili tutulabilir. İnsanlar düşüncelerini dile getirmeye çekiniyor. Söylediğiniz her kelime daha sonra aleyhinize kullanılabilir, o nedenle özellikle yabancı ülkelerden gelen insanlarla iletişim kurarken ağzınızdan çıkanlara dikkat edin.

Kova 25 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün iletişim ciddi bir sınavdan geçiyor, o nedenle deneysel ya da geleneklere aykırı bir şey söylemeden önce niyetlerinizi yüzde yüz bir açıklıkla belirtin. Satürn atmosfere hakim olduğuna göre kelime seçiminizde tutucu davranmanızın vaktidir. Sınırları zorlayacak bir gün değil, o nedenle her zamanki konuşma alışkanlıklarınıza dönmek için birkaç gün bekleyin.

Oğlak 25 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün gerçekleri söyleyerek iletişim kurmak vurgulanıyor sevgili Oğlaklar. Neyse ki sizin bu konuda bir sorununuz yok, zaten daha azına razı olmazsınız. Ancak etrafınızdakilerin birdenbire sessizleştiğini fark edebilirsiniz. Bunun sebebi, yalnızca gerçekleri söylemek için muazzam bir baskı hissetmeleri.

Yay 25 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün düşüncelerinize, sözlerinize ve niyetlerinize sadık kalmanız zorunlu sevgili Yaylar. Sohbetleriniz konusunda dikkatsiz ya da özensiz davranmaya izniniz yok, o nedenle sözlü iletişimi asgari seviyede tutmanız iyi bir fikir olabilir. Ağzınızdan olmadık bir şeyler çıkması mümkün, oysa şu anda böyle bir şey çok ağır sonuçlara yol açabilir. Buna meydan vermeyin.

Akrep 25 Kasım 2013 Pazartesi
Şu andaki gezegen diziliminin etkisi altında az kesinlikle daha çok olduğu gibi, kişiliğinizin konuşkan olmayan ve ketum tarafı açığa çıkmış durumda. Söylediklerinizin olumsuz anlamda çarpıtılması mümkün. Tam tersine niyetlendiğiniz halde kelimelerinizin geri dönüşü olmayan biçimde taşa kazınmış gibi kesin bir nitelik taşıdığını görebilirsiniz.

Terazi 25 Kasım 2013 Pazartesi
Normalde de cümle kurmadan önce her düşüncenizi dikkatle ölçüp biçersiniz ama bugün konuşmalarınıza özen gösterme konusunda her zamankinden yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. Hatta şu andaki gergin gezegen dizilimi, sessiz kalmayı tercih etmenize neden olabilir. Karşınızdakileri dikkatle dinlemekle yetinip az konuşmanızda bir sakınca yok.

Başak 25 Kasım 2013 Pazartesi
Çok az konuşun ve sözlerinizin çok açık bir şekilde anlaşılması için çaba sarf edin. Yıldızlar her düşüncenizi ve her kelimenizi ölçüp biçerek saklanmaya değer olup olmadığını anlamaya çalışıyor. Verebileceğimiz en iyi öğüt, kesinlikle çürütülemeyecek şeyleri dile getirmeniz olur. Ya bunu yapın, ya da ağzınızı hiç açmayın sevgili Başaklar.

Aslan 25 Kasım 2013 Pazartesi
İletişim şu anda çok ağırlaşmış durumda, o nedenle söylediklerinize büyük özen gösterin. Kelimeler ağzınızdan çıkmadan önce onları iyice ölçüp biçmeden konuşmanız doğru olmaz. Bir şeyi bir kez söyledikten sonra, dikkate alınmamasını isteyemezsiniz. Merkür’le Satürn’ün aynı hizaya gelmesi, her sözcüğü daha da önemli kılıyor.

Yengeç 25 Kasım 2013 Pazartesi
Son zamanlarda ağır düşüncelere gömüldüyseniz ve içinize kapandıysanız, bu sessizliği Merkür’le Satürn’ün aynı hizaya gelmesine bağlayabilirsiniz. Sözlerinizi öyle bir sansüre tabi tutuyorsunuz ki, konuşmaya korkuyorsunuz sevgili Yengeçler. Biraz felce uğratıcı bir durum.

İkizler 25 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün konuşurken, kelimelerinizi herkesin duymasını sağlarken dikkatli davranın. Hiçbir şeyi çantada keklik saymayın, her düşüncenizi, her sözcüğünüzü ve her hareketinizi büyük bir özenle gerçekleştirin. Merkür ve Satürn aynı hizaya gelerek iletişim konusunda hayat dersi verirken, hiçbir şey gözden kaçmayacak.

Boğa 25 Kasım 2013 Pazartesi
Ortaklarınızla ya da sevdiklerinizle olan iletişiminiz bugün her yönüyle sınavdan geçiyor. İlişki evinizde aynı hizaya gelen Merkür ve Satürn, sevdiklerinizle olan iletişiminizi her ayrıntıyı titizlikle inceleyen bir mikroskobun altına koyuyor. Ağzınızdan çıkan bütün kelimelere geleceğiniz ona bağlıymış gibi özen gösterin.

Koç 25 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün niyetlerinizin sağlamlığı konusunda sınavdan geçiyorsunuz sevgili Koçlar. Sözlerinizle davranışlarınız birbiriyle uyumlu mu? Değilse, bunun sonuçlarının demir bir yumruk gibi üzerinize indiğini hissedeceksiniz. Satürn şu anda her düşüncenizi, her kelimenizi ve her hareketinizi takip ediyor, o nedenle her adımınızı ayrıntılara büyük özen göstererek atın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.