25 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burçlar25 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 25 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün enerji darmadağınık olduğundan siz de kafanızın tam anlamıyla karıştığını hissedebilirsiniz sevgili Balıklar. Bir şeye başlayıp bitirmek sizi zorlayacak, o nedenle aynı anda pek çok şeyi yürütmeye hazır olun. Enerji, işleri bitirip herkese sunmaktansa ilham alıp başlangıç planları yapmaya daha uygun.

Kova 25 Eylül 2013 Çarşamba
Yöneticiniz Uranüs, bugünkü astrolojik olaylarda başrolde sevgili Kovalar. Yani havada bir elektriklenme hissediyorsanız, sebebi bu. Derin bir şekilde ilham verici olan bu kaynağı yaratıcılık için kullanabilirsiniz. Ajandanızda ne yazdığı önemli değil. Haklarında (henüz) fazla bir şey bilmediğiniz kültürler özellikle ilginizi çekiyor.

Oğlak 25 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün bir işten ötekine geçebilirsiniz, özellikle de yaptığınız şey size heyecan vermiyorsa. Mümkün olduğunca fazla şey yapmanızın ve bunu iyi bir şekilde başarmanızın yolu, her an heyecanlanmanızı sağlayacak bir şeyle uğraşmanızdan geçiyor. Yeterince ararsanız, size ilham verecek bir şey bulabilirsiniz.

Yay 25 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün ortaklık kuşağınız güçlü bir Ay enerjisiyle dolu sevgili Yaylar. Bu nedenle kişisel meselelerinizi hayatınızdaki insanlara yansıtmanız mümkün. Bu durum, hem romantik, hem de iş ilişkileriniz için geçerli. Size ait sorunları fark etmeye çalışın ve onları sahiplenin.

Akrep 25 Eylül 2013 Çarşamba
Seksüalite kuşağınız aydınlamış durumda sevgili Akrepler, hissediyor musunuz? Ay enerjisi libido evinize akarak sizi ateşliyor. Şehvet hissetmiyorsanız, tutkunuzu yaratıcı bir projeye yönlendirmişsiniz demektir. Şu andaki düsturunuz “istiyorum.”

Terazi 25 Eylül 2013 Çarşamba
Şu anda seyahat kuşağınız ışıl ışıl sevgili Teraziler. Bulabildiğiniz en egzotik yere kaçmak istiyorsanız, bunun sebebi yıldızların yaydığı enerji. Mevcut seyahat planlarınızda düzenlemeler yapmak ya da bir sonraki seyahatinizi planlamak için mükemmel bir zaman.

Başak 25 Eylül 2013 Çarşamba
Profesyonel hayatınız hem hiç beklemediğiniz yönlerden, hem de daima istediğiniz açılardan tam anlamıyla uçuşa geçmiş durumda sevgili Başaklar. Tek yapmanız gereken, yepyeni fikirleri hayata geçirmek. Kendinizi şaşırtırsanız, zekanızla herkesi şaşırtabilirsiniz.

Aslan 25 Eylül 2013 Çarşamba
Hayat şu anda heyecanla ve vaatlerle dolu sevgili Aslanlar. Sosyal hayatınız hem sanal, hem de gerçek dünyada fırsatlarla dolup taşıyor. En tahmin etmediğiniz yerlerde bile arkadaşlarınız sizi bekliyor. Yapmanız gereken tek şey gülümsemek. İstediklerinizi ve daha fazlasını elde edeceksiniz.

Yengeç 25 Eylül 2013 Çarşamba
Ay bugün hala rüya kuşağınızda. Hayat biraz sisli ve bulanık. Yapılacak işler listenizdeki her maddeyi tamamlamak için çok uygun bir gün olmasa da, hayal gücünüzü kullanmanızın tam zamanı. Fantezilere gömülün sevgili Yengeçler.

İkizler 25 Eylül 2013 Çarşamba
Hala güçlü Ay enerjisiyle dolusunuz. Bugün Mars ve Uranüs de dansa katılıyor. Kendinizi dünyanın zirvesinde hissedeceksiniz sevgili İkizler. Fazla böbürlenmemeye çalışın. İkarus gibi güneşe fazla yakın uçmak isteyebilirsiniz, kanatlarınızın yanmamasına dikkat edin.

Boğa 25 Eylül 2013 Çarşamba
Şu anda bütün dikkatiniz ayrıntılara yönelik sevgili Boğalar, özellikle de finansal konularda. Fazla karmaşık bulduğunuz için normalde görmezden gelmeyi tercih ettiğiniz ufak tefek şeylerle uğraşmak istiyorsunuz. Beklentileriniz olumlu olduğuna göre, bütçenizi ele almanızın tam zamanı. Şu dekontları bir inceleyin ya da mali müşavirinizle görüşün.

Koç 25 Eylül 2013 Çarşamba
Zihninizdeki kıpırdanmayı hissediyor musunuz sevgili Koçlar? Şu andaki Ay enerjisinin size sunduğu güçlü ve pozitif entelektüel akışın etkisi altındasınız, bunu iyi kullanın. Doğal liderlik yetenekleriniz iyice güçlenmiş durumda. Hiç çekinmeyin çünkü ne yaptığınızı çok iyi biliyorsunuz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.