25 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burçlar25 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 22 Aralık 2013 Pazar
Uluslararası konulara yönelmeniz gereken bir gündesiniz. Turizm, basın yayın, medya ya da uzak yerlerle ilgili işleri daha kararlı bir şekilde gündeme getirebilirsiniz. Bu alanlarda tanışacağınız yeni kişiler size yeni bir bakış açısı kazandırabilir. İyimserliğiniz ve girişkenliğiniz sayesinde kazançlı çıkabilirsiniz.

Kova 22 Aralık 2013 Pazar
Gün içinde oldukça önemli kişilerle beraber olabilirsiniz. Ön planda, sahnede olduğunuzu bilmeli gerekenleri yerine getirmelisiniz. Fırsatları iyi değerlendirdiğinizde işinizi geliştirme şansı elde edebilirsiniz. Saygınlığınızı artırmak için hedeflerinizi iyi belirlemeli, emin adımlarla ilerlemelisiniz. İşinizle ilgili konulara yönelebilir, umduğunuzdan güzel fırsatlar yakalabilirsiz.

Oğlak 22 Aralık 2013 Pazar
Gün boyunca yalnız kalmayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, dostlarınızla bir araya geleceğiniz şartlar oluşacak. Sosyalleşmeniz sayesinde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Grup, dernek ya da ekip çalışması yapmak için iyi bir gündesiniz. Birlikten güç doğacağını görebilirsiniz. Gelecek günlere daha iyimser bakabilirsiniz.

Yay 22 Aralık 2013 Pazar
Bugün biraz daha sabırlı olmalısınız. Geçmiş konular gündeme gelip canınızı sıksa bile sakinliğinizi korumalısınız. Kontrol edemeyeceğiniz olaylar sebebiyle sinirlenebilirsiniz. Beklemede kalmak, hatta geri planda durmak enerjinizi boşa harcamamanızı sağlayacak. Bugünü manevi konulara ayırmalısınız. Dua etmek iyi gelecek.

Akrep 22 Aralık 2013 Pazar
Gün içinde kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kılık, kıyafetinize ya da dış görünümünüze çeki düzen verebilir, kişisel bakıma yönelebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların dikkatini çekecek, bakışları üstünüzde toplayabilirsiniz. Sağlığınız adına yapmanız gereken şeyler varsa onları da ihmal etmemelisiniz. Bugün kendinizi şımartmalısınız.

Terazi 22 Aralık 2013 Pazar
Bugün maddi kaynaklarınızı kontrol etmelisiniz. Satın almanız gereken şeyler gündeme gelip, masraflarınız artabilir. Daha gerçekçi olmalı, ekonomik açıdan risk almamalısınız. Bütçenizi düzenlemeli, masraflarınızı planlamalısınız. Böylece maddi açıdan kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Başak 22 Aralık 2013 Pazar
Yakın ilişkilerinizin gündeme geleceği bir gündesiniz. Yeni şeyler duyabilir, öğrenebilirsiniz. Kardeş, komşu ya da akranlarınızla bir arada olabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yapacağınız ziyaretlerle komşuluk ilişkileriniz gelişecek. Yanı sıra ticari bağlantılarınız da güçlenecek. Ancak hızla karar vermemelisiniz.

Aslan 22 Aralık 2013 Pazar
Çocuklarla birlikte geçireceğiniz güzel bir gündesiniz. Tatilin son zamanlarını iyi değerlendirebilirsiniz. Yanı sıra kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Spor yapabilir, güzel bir film seyredebilir ya da sinemaya gidebilirsiniz. Hobilerinize, sevdiğiniz şeylere daha yakın olabilirsiniz. Böylece neşeniz artacak, mutlu olabilirsiniz.

Yengeç 22 Aralık 2013 Pazar
Evinizdeki, ailenizdeki sorumlulukların öne çıkacağı bir gündesiniz. Tatil bitip eve döndüyeseniz pek çok işi halletmeniz gerekebilir. Güvenliğiniz, rahatınız için yapmanız gereken işleri ertelememelisiniz. Fırsat bulursanız evde yapacağınız küçük değişiklikler huzurunuzu artıracak. Evdeki kişilerin de sizinle yakınlaşmasına yardımcı olacak.

İkizler 22 Aralık 2013 Pazar
Gün boyu ağır işler sizi beklemektedir. Tatilin sonuna geldiğinizi hissedebilirsiniz. O yüzden iyi bir plan yapmalı, işlerinizi düzenlemelisiniz. Özellikle gündelik işlerinize yardımcı olacak kişilerle irtibata geçmeli, iyi bir diyalog kurmalısınız. Size yardım edenlerin duygularıyla ilgilenmeniz iyi olacak. Gün içinde daha düzenli, verimli olmaya çalışmalı, pratik hareket etmelisiniz.

Boğa 22 Aralık 2013 Pazar
Eşiniz ya da ortağınıza uyum sağlamanız gereken bir gündesiniz. Partnerinizin duygusal ihtiyaçlarını karşılamanız gerekecek. Birlikteliğinizin daha sağlam devam etmesi için ortak bir paydada bulunmanız yerinde olacak. Birlikte alacağınız kararlar daha sağlıklı bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak.

Koç 22 Aralık 2013 Pazar
Maddi konuları düzenlemeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle eşinizle birlikte harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Ortak paylaşımlarınızı, hisseli kazançlarınızı, kredi, borç ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Vergi, prim, geri ödeme gibi konular gündeme gelecek. Olası harcamalar için yedek bütçe ayırmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.