24 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

24 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları 24 Nisan 2013 Çarşamba Burç Yorumları


24 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 24 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 24 Nisan 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 24 Nisan Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Yeni felsefeler, farklı görüşler ve teknolojiyle ilgili gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için çok hevesli olabilirsiniz.
Fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve büyüklerinizin sizi engellediğini düşünebilirsiniz veya ağır gelişen olayların baskısını hissedebilirsiniz. Sabırlı olun aslında yaratıcılığınızın uyandığı bir dönem ve ilginç çözümler bularak sorunlarla başa çıkabileceksiniz. Böylece hem kendinizin farklı yönlerini keşfedeceksiniz, hem de tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Sürpriz aşklar ve aniden başlayan ilişkilere temkinli yaklaşabilirsiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Bir taraftan eski projelerinizi güncelleyecek ve yeni atılımlarda bulunmak için çeşitli araştırmalar yapacaksınız.
Öte yandan yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz ve güçlü kişilerle işbirliği yapmak için harekete geçebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızı arayabilir ve ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi ve karşı cinsi etkileyebilirsiniz. İsteklerinizi makul ve yapıcı bir biçimde ortaya koyacaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Detayların içindeki fırsatları görebilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Eviniz, çocuklar, kardeşler veya arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir.
Geçmişi düşünürken yapmanız gereken pratik işleri ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve tartışmalardan uzak durun. Fakat duygularınız giderek güçleniyor. Dostlarınızın ve sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşmak için sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Yeni atılımlarda bulunmak için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fikirlerinizi ortaya koymadan önce uzun süre düşünmüş olabilirsiniz.
Hatta daha önce söylemek isteyip de söyleyemediğiniz her ne var ise şimdi çok güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Bu arada kendinizi gözden geçirebilirsiniz ancak yaşantınızı fazla sorgulamayın. Ancak kendinize büyüteç tutmanız bir açıdan çok iyi böylece kendinizi keşfedebilirsiniz. Bu arada fazla derinleşmekten kaçının.

Akrep Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Yeni sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun baskısını hissedebilirsiniz ancak kendinizi yenilemek ve alışkanlıklarınızı değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz.
Baskı olarak algıladığınız durumu bir kez daha gözden geçirin ve davranışlarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Kendinizi ve çevrenizi zorlamaktan kaçının. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ancak her yerde aynı zamanda olmanız mümkün değil ve işlerinize ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırmak için özen göstermelisiniz. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Terazi Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Düşünceleriniz zihninizin derinliklerine inebilir.
Geçmişte yaşadığınız olayları, ilişkilerinizi ve yakınlarınızla olan iletişimini sorgulayabilirsiniz. Çok fazla derinleşmeyin ve detayların içinde kaybolmayın yoksa esas olan konuyu unutabilirsiniz. Bu arada sürprizler ve karşılaştığınız ilginç kişiler dikkatinizin yönünü değiştirecek. İyimser ve anlayışlı yakınlarınızın tavsiyeleri ve desteği ile olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Dostlarınız ile ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak. İsteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve hayallerinizden söz edebilirsiniz.
İdeallerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız kararlı çalışmalar önemli kişilerin dikkatini çekecek ve beklediğiniz desteği alacaksınız. Kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Şimdiye kadar farkında olmadığınız gücünüzün derinlerden uyandığını hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve kendinize olan güveniniz artıyor. Yapıcı ve anlayışlı tavırlarınız ile sevdiğinizi etkileyeceksiniz ve aranızdaki ilişki yeni boyutlar kazanacak.

Aslan Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Bugün daha kararlı ve yapıcı davranacaksınız. İsteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ciddiye alınmak isteyebilirsiniz.
Ancak biraz daha esnek ve rahat olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve çeşitli projeler yapacaksınız. Duygular yerine mantığınız ile hareket edebilirsiniz ve böylece başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Ancak sizin de sevdiğinize karşı daha anlayışlı olmanız gerekiyor.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler bilinçaltınızı harekete geçirecek. Eski günleri ve geçmişte kalmış isteklerinizi hatırlayabilirsiniz.
Karar vermeniz gereken konular ile ilgili kafanız karışık olabilir. Fikirlerinizi ortaya koymadan önce iyi araştırın. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. Bugün aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Eviniz, arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin size ihtiyacı olabilir. Yapmanız gereken işleri bırakıp onlara ilgi göstermeniz gerekebilir. Dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir. Aceleci davranmayın.

İkizler Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
İletişim ve haberleşme trafiğinizin yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. Daha dikkatli ve planlı davranabilirsiniz. Arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.
Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözmek için yeni çözümler geliştireceksiniz. Çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Söylemek istediklerinizi rahat ifade edeceksiniz ve ikna edici olacaksınız. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve geleceğe yönelik projeleriniz ile ilgili çalışmalarınıza odaklanın. Yapacağınız araştırmalarda başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Duygusal baskı hissediyor olabilirsiniz ve isteklerinizin zorlayıcı etkisi sağlığınızı da etkileyebilir.
Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Yarın meydana gelecek Ay Tutulması, burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanları etkiliyor. Astrolojik açıdan bu durum değişim dönüşüm zamanı geldiğini gösteriyor. Aslında siz de yaşantınızda ciddi işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve bunun için yaşantınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Sabırlı olun ve kendinizi fazla zorlamayın.

Koç Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Derinden etkileyici olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün kendinizi olaylara kaptırmayın.
Saygı duyduğunuz kişilerin ilgisi ve desteği ile rahatlayacaksınız. Dışarı çıkabilirsiniz ve sevdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bazı olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız değişik yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bugün kendinizi olaylara kaptırmayın ve çok fazla derinleşmeyin. Aslında daha iyimser olduğunuz bir dönemdesiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.