24 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

24 Haziran 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun arkadaşlar 24 Haziran Pazartesi Burç Yorumları

Balık 24 Haziran 2013 Pazartesi
Sevgili Balıklar, bugün Ay sosyal kuşağınıza enerji saçmaya devam ediyor. Arkadaşlarınız ve tanışacağınız yeni insanlar, büyük bir fırsat kaynağı olacak. Tek yapmanız gereken kendinizi ifade etmek ve isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı dile getirmek.

Kova 24 Haziran 2013 Pazartesi
Sevgili Kovalar, bugün kendinizi samimiyetinizin en üst seviyesiyle hareket etmeye ve başkalarına da bu seviyeden karşılık vermeye adayın. Ay, bilgelik dolu bir noktadan size güç ve irade sunuyor. İşe ciddiyetle sarılın. Bulunduğunuz sahneden ayrılıp daha büyük bir şeyler inşa etmeye hazır mısınız? Tek yapmanız gereken disiplinli davranmak ve uygun planlar kurmak.

Oğlak 24 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün Ay, burcunuzun azimli yıldızlarını aydınlatmayı sürdürüyor, sevgili Oğlaklar. Başladığınız her şeyi bitirmek için bu kadar kararlı olmanıza şaşmamalı. Kafanızı doğru yere odaklayarak en sağduyulu ve özgün noktadan kararlar almak için kusursuz bir zaman.

Yay 24 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün, mevcut bütün finansal planlarınızı ve stratejilerinizi takip edin. Ay, akıllıca ve pratik düşünmenize yardımcı olmak için yanınızda. İşleri daha uzun vadeli bir bakış açısıyla düzenleyebilirseniz, tasarruflarınızdaki artış sizi bile şaşırtacak.

Akrep 24 Haziran 2013 Pazartesi
Merkür’ün geriye doğru hareketinin yaklaşmasının zorlu etkilerine rağmen, iletişim ön planda olmayı sürdürüyor. Araştırmalarınızı yapın ve faturalar, yazışmalar ve ayrıntılara dikkat etmeyi gerektiren diğer işler konusundaki çalışmalarınızı düzene koyun. Gelecek haftanın kaosundan kurtulmanın ya da en azından bu kaosun etkilerini en aza indirmenin en iyi yolu bu.

Terazi 24 Haziran 2013 Pazartesi
Şu anda ev ve kariyer kuşaklarınız eşit derecede vurgulanıyor, bu da denge kurmayı zorlu bir hale getiriyor. En iyi şansınız sağduyulu davranıp hem kendinize, hem de diğerlerine karşı verici olmak. Bu sayede kariyerinize daha çok katkıda bulunabilirsiniz. Önce kendi depolarınızı doldurun.

Başak 24 Haziran 2013 Pazartesi
Sevgili Başaklar, bugün romantizm kuşağınız yeniden Ay’ın muhteşem etkisi altında. Dünkü yoğunluk biraz azalabilir ama yine de sevgilinizle aşkınızı tazeleyerek baş başa kalmaya yönelik bir çekim hissedebilirsiniz. Yalnızsanız bile, kendinizi sevgi ve güzellikle sarmalanmış hissedeceksiniz.

Aslan 24 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün Ay yeniden çalışma kuşağınızı aydınlatıyor ve sizden pratik ve verimli düşünmenizi istiyor. Disiplininizi gevşetip işleri biriktirdiyseniz, her şeyi toparlamanın ve önceliklerinize zaman ayırmanın tam vakti. Bir liste yaparsanız çok iyi olur.

Yengeç 24 Haziran 2013 Pazartesi
Güneş, Merkür ve Venüs, hep birlikte hoş ve hassas yıldızlarınızı aydınlatıyor, Ay da zıt ve tamamlayıcı burcunuzda. Bu harika etkiden faydalanın. Tam formunuzdasınız. Kendi özünüzle ne kadar bağlantı kurarsanız, başkalarıyla ilişkileriniz de o kadar derin olacak.

İkizler 24 Haziran 2013 Pazartesi
Hayal gücünüzle bağlantı kurmaya vakit ayırırsanız, onun sizin için üstü örtülü de olsa güçlü bir rehber olduğunu anlayacaksınız, sevgili İkizler. Aklınızı, etrafınızda dikkatinizi çekmek için yarışan sonsuz unsurun seline bırakmak hem çok kolay, hem de çok cazip ama bunlardan vazgeçebilir ve kendi içinize dönebilirseniz, çok daha yaratıcı olacaksınız.

Boğa 24 Haziran 2013 Pazartesi
Gezegenler, duygulu bir iletişim kurma ihtiyacınızı uyandırıyor. Bazen pratik ve sade olmaya çabalarken, kendinizi daha duygu temelli bir çerçevede ifade etmeyi ıskalıyorsunuz. Önce kalbinizle bağlantı kurmaya zaman ayırın ve onun sesiyle konuşun.

Koç 24 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün aile ve kariyer temaları ön planda. Aslında, bu ikisinin ihtiyaçları ve talepleri arasında kalabilirsiniz. Kafanız işinizde ama kalbiniz evde. Dengeyi bulmak hiçbir zaman kolay değildir ama iki makinenin de işlemesini sağlayacak tükenmek bilmeyen bir enerjisi olan biri varsa, o da sizsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.