24 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

24 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 24 Ağustos 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük burç yorumlarını okuyun.


Buyurun 24 Ağustos Burç Yorumları

YAY
o kadar çok sever ki yay hiç bi zaman tam sevilmediğini zannetmesi bundandır. Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Özel yaklaşımlar beklerken biraz aşırıya kaçıyor gibisiniz. Sevgilinizin bu konulardaki deneyimsizliği gözler önünde. Bunu duygusal bir eksiklik gibi algılamanız gerekmiyor. Kendinizi güzel eleştiriyorsunuz. objektifliğiniz sizi geliştiriyor.

OGLAK
bir kere sevdimi oğlak; ki bin kere ölur kimbilir… Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. İş konusunda yaşanacak bazı aksiliklerin üstesinden gelebilecek ilişki ağına sahip olmanız sizi oldukça rahatlatacaktır.

KOVA
bir kere öldü mü aşk Kova için bin gönül bir olsa ne fayda.. Sıcak ilişkiler kurmaya çalıştığınız insanlar, kendi kişisel sorunları nedeniyle size biraz uzak duruyor. Zamana bırakacağınız gelişmeler, lehinize dönecek. Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek.

BALIK
aşk dediğin laf olmadı Hiçbir zaman balık için, bilinmez ki alıklığı bundandır:) Bugünlerde alacağınız kararlarda cesur olun. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil baştan da yapabilir. Her tür duygusallıktan arınıp mantıklı kararlar gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.

KOÇ
Bir hayal değildir bir Koç’u esir eden, tek istediği ‘bir’ yaşamaktır aşkıyla.. Planlarınız için uygun zamanları kaçırmamaya özen gösterin. Bu donem kariyer hayatınız acısından önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir ve buna zihnen hazır olmaya çalışmalısınız. Maddi acıdan planlamanıza dikkat etmenizde yarar var.

BOĞA
Aşksız yaşamaktansa sensiz yaşamayı tercih edendir Boğa.. Duygusal acıdan bir anda ilginç bazı düşünceler içine girebilirsiniz ve geçmişte kalmış bir ilişkinizle ilgili adım atma fikrine odaklanabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde yaşadığınız bu donemi atlatacaksınız. Maddi hayatınızla ilgili ise bazı harcamalarınıza dikkat etmeniz sizi ferahlatıyor.

İKİZLER
sadece bir kez yanılır ikizler aşkta; Ya da hiç farkında değildir.. Çevrenizdeki insanlara karşı duyarlılığınızı korumalısınız. Bu durum kişisel açıdan etrafınızdaki insanların karşısında sizi daha değerli yapan önemli bir özelliğiniz. Maddi hayatınızla ilgili ise ciddi gelişmeler olabilir ve önümüzde ki döneme maddi olarak çok rahat girebilirsiniz.

YENGEÇ
aşık oldugunda karşısındaki kişi onun için hayatının anlamı olur bir anda.. Özel hayatınıza daha güvenli ve pozitif bakmaya başladınız. Önünüzdeki engelleri tek, tek yok ediyorsunuz. Şansınız açık, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir.

ASLAN
mesele aşk ise aslanda memleket meselesi halt etmiştir artık.. Kaygı ve korkularınızdan uzaklaşmalı, hangi konuların ve olayların sizi bu kadar etkilediğini algılamaya çalışmalısınız. kendiniz tanımak ve beklentilerinizi tekrar gözden geçirmek için çok uygun bir gündesiniz. bugün ailevi bir sorunun etkisi sizi yorucu bir zaman dilimine itebilir.

BAŞAK
kılı kırk yarar belki başak lakin aşk oldu mu hadise bir ve tektir aslolan.. Kariyer hayatınızda yeni durumlar ortaya çıkabilir ve bir projede yer almak isteyebilirsiniz. Bu durum iki işle ilgilenmeniz anlamına da gelebilir. Duygusal hayatızla ilgili olarak bir aksilik ortaya cıkabilir ve konuşulması gereken bir konu askıya alınabilir.

TERAZİ
aşk bir dengesizlik haliyse eger en büyük denge terazi’dedir ki bilinmez. Sürpriz bir ortama girebilirsiniz. Organize işlerde paylaşımlarınız ve doğru yönlendiriciliğıniz çevrenizdeki insanların hayranlığını kazanırken sızın de en belirgin özelliğiniz olan liderliğinizi keskinleştirecek. Bu gün sadece maddi acıdan durumunuzu gözden geçirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

AKREP
aşkın özgürlük olmadığı tek yer akrep’in yüreğidir ki tutkuyla baglılıktır ilk kural. Duygularınızı bastırmaya çalışmak sizi sandığınızdan daha fazla yıpratıyor. Mantıklı karar almak istiyorsunuz ancak yapamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi çok yormamanız ve çok düşünmemeniz gerekli. Arkadaşlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

Reklamlar

"24 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. nazlı   27 Ağustos 2013 at 02:28

    aynı benim özellikler 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.