23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları 23 Temmuz 2013 Salı Burç Yorumları


23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burçlar – 23 Temmuz 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 23 Temmuz Burç Yorumları

Balık 23 Temmuz 2013 Salı
Güneş dört hafta boyunca iş ve sağlık kuşağınıza güç verecek, en yoğun günlerin bazıları da hemen kapıda. Bu hafta sonu zorlu geçebilir, o nedenle önümüzdeki birkaç günün istikrarlı ve pozitif titreşimlerinden faydalanın. Küçük adımlar atarak büyük bir değişiklik yapabilirsiniz.

Kova 23 Temmuz 2013 Salı
Burcunuzun yıldızlarında gerçekleşen Dolunay bazen biraz yorucu olabilir sevgili Kovalar, o nedenle bugün kendinizi bitkin hissediyorsanız bir mola verin. Duygusal aşırı yüklenmenin etkilerinden kurtulmanız ve şifa bulmanız gerekebilir. Sakin sakin oturmaya vakit ayırın, yoga yapın ya da çalışmadığınız zamanlarda günlüğünüze yazın.

Oğlak 23 Temmuz 2013 Salı
Ay günün büyük kısmını boşlukta geçirecek ama yine de üretkenlik had safhada, sevgili Oğlaklar. Yarın iletişim konuları ön planda olacak, o nedenle söylemek istediklerinizi bir an evvel toparlamaya başlayın. Birkaç gün boyunca hem yazılı, hem de sözlü haberleşmeler sizin için ekstra şans taşıyor.

Yay 23 Temmuz 2013 Salı
Birkaç gün boyunca her şeyin kontrolü ateşte, sevgili Yaylar. Güneş elementinizde bulunuyor, bundan faydalanın. Haftalardır ilk defa olmak üzere astrolojik hava fazla talepkar ve duygusal değil, bu da çeşitli şeyleri halletmeniz için bir işaret. Şu anda seyahat fırsatları sizi özellikle heyecanlandırıyor.

Akrep 23 Temmuz 2013 Salı
Son birkaç hafta duygusal açıdan çok yoğun geçti ama önümüzdeki haftalar gayet iyi olacağa benziyor, sevgili Akrepler. Bir ay boyunca kariyer kuşağınız yoğun bir enerjiyle dolu olacak, fırsatları kaçırmayın. Önümüzdeki birkaç gün boyunca proaktif olun, çünkü hafta sonu işler yine karışacak.

Terazi 23 Temmuz 2013 Salı
Dolunay geride kaldı, duygusal taşkın da şimdilik sona erdi, o nedenle sosyal kuşağınızdaki tatlı enerjinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu durum otuz gün sürecek ama o arada başka yoğun olaylar ortaya çıkıp yaz mevsiminin sonunun keyfini sürme planlarınızı bozabilir. O nedenle önümüzdeki birkaç gün kritik.

Başak 23 Temmuz 2013 Salı
Sizin için, yaklaşık bir ay sürecek bir düşünce ve meditasyon süreci başlıyor, sevgili Başaklar. Arzularınızla, genellikle kulak vermediğiniz isteklerinizle temasa geçmeniz için kusursuz bir zaman. Doğum gününüz geldiğinde, kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı edip sürekli başkalarının isteklerine öncelik vermeyi bırakmış olacağınızı umuyoruz. Biraz da kendinize verin.

Aslan 23 Temmuz 2013 Salı
Güneş burcunuzun yıldızlarını aydınlatıyor, Dolunay da geride kaldı, yani artık kozmik podyuma çıkıp salınmanızın vakti geldi, sevgili Aslanlar. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, hafta sonuna kadar nispeten temiz kalacak astrolojik harita sayesinde kendinizi güçlü ve pozitif hissedeceksiniz. Anı yakalayın.

Yengeç 23 Temmuz 2013 Salı
Önümüzdeki ay boyunca para ve diğer değerler hayatınızın en önemli temaları olacak, sevgili Yengeçler. Özellikle birkaç gün süresince, gelir ve para harcama konularında her zamankinden daha az engelle karşılaşacaksınız. O nedenle işe koyulun, banka hesabınızı dengeleyin ve doğru zaman olduğunu hissederseniz zam isteyin.

İkizler 23 Temmuz 2013 Salı
Dolunay geride kaldığına ve kozmik titreşimler yükselmeye başladığına göre, önümüzdeki birkaç gün boyunca elinizden geldiğince çok iş bitirmeye bakın. Hafta sonu zorlayıcı unsurların bir kısmı geri dönüyor ama şu anda iletişim becerileriniz ultra keskin, sevgili İkizler. Yazışmalarınızı halledin ya da blog yazılarınızı yenileyin.

Boğa 23 Temmuz 2013 Salı
Bugün zihniniz bir rahatlama hissiyle dolacak, sevgili Boğalar. Yaz mevsiminin en şiddetli astrolojik olaylarının çoğu geride kaldı. İlginç bir deneyim oldu ama muhtemelen epeyce de zorlandınız. Yıldızların şu andaki konumu dinlenip keyfinize bakmanıza izin veriyor.

Koç 23 Temmuz 2013 Salı
Muhtemelen durmadan “Bu yoğunluk yakında sona erecek” deyip durduğumuzu düşünüyorsunuz. Bunun sebebi, bütün yaz boyunca güçlü astrolojik olayların dalgalanıp durması. Dolunay sona erdi ve önümüzdeki hafta sonuna kadar çarpışmanız gereken pek bir şey yok, o nedenle hazır durum uygunken keyfinize bakın, sevgili Koçlar. Güneş romantizm kuşağınıza girmişken, kutlayacak çok şeyiniz var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.