23 Şubat 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Şubat 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Balık 23 Şubat 2014 Pazar
Ay bugün yıldız haritanızın en üst noktasını aydınlatıyor sevgili Balıklar. Tatil günü olmasına rağmen işle ilgili şeyleri ve daha da büyük başarılar elde etmeyi düşlüyorsunuz. Sezgilerinizin ve iyimserliğinizin sizi daha iyi fırsatlara taşımasına izin vermeniz için mükemmel bir gün. Normalde sizi huzursuz eden hırslarınızın peşine düşebilirsiniz, bu da iyi bir şey.

Kova 23 Şubat 2014 Pazar
Coşkulu ve parlak Ay etkisi, en sevdiğiniz çete üyeleriyle buluşmanız için ideal. Enerji parti verilmesi çağrısını yapıyor, hem de şöyle en kalabalık cinsinden. Bu etki söz konusuyken tek risk aşırıya kaçmak. Şu anda farkına varmadan bunu yapmak mümkün, o nedenle gerekirse tutucu davranın.

Oğlak 23 Şubat 2014 Pazar
Bugün Ay rüyalar ve hayal gücü evinizi ateşliyor ve gerçekliğe dair algılarınızı ve bakış açınızı genişletiyor. Büyük ölçekli düşünün. Cesaret ettiğinizin daha da ötesine gitmek ne anlama gelir sevgili Oğlaklar? Tanıdık, rahat bölgeyi ardınızda bırakın canlarım.

Yay 23 Şubat 2014 Pazar
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili Yaylar. Hareketliliğe, heyecana ve çılgınlıklara hazır mısınız? Alev alevsiniz, moraliniz de mükemmel. Hevesiniz kesinlikle bulaşıcı olduğuna göre güzel duygularınızı sevdiklerinizle paylaşın. Cömertlik doğanızda var, kendiniz olun yeter.

Akrep 23 Şubat 2014 Pazar
Bugün Ay para kuşağınızda ve sizden özellikle de hayatınıza daha fazla bolluk getirme konusunda olmak üzere mümkün olan şeylere dair fikirlerinizi geliştirmenizi istiyor. Başarmak için tutkunuz, yaratıcılığınız ve dürtünüz var. artık başarınızı bir sonraki basamağa taşımalısınız.

Terazi 23 Şubat 2014 Pazar
Bugünkü cilveli Ay etkisi altında iletişim rahat, hatta belki biraz fazla dobraca. Nasıl karşılanacağı konusunda endişe etmeden doğrularınızı dile getirmeniz daha kolay. Kendinizi sansürlemeden ya da ifade etmek istedikleriniz konusunda kararsızlığa düşmeden istediğiniz gibi konuşmak özgürleştirici bir şey sevgili Teraziler.

Başak 23 Şubat 2014 Pazar
Bugünki Ay etkisi sizi evinizle ve ailenizle yeniden buluşturuyor. Kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz, özellikle de sizden çok fazla şey talep edilirse. İnsanlar isteklerini önünüze yığdığında çingene kanatlarınızı açmak istiyorsunuz. Özgürlüğünüzü korumak için sınır koyabileceğinizi unutmayın.

Aslan 23 Şubat 2014 Pazar
Bugün Ay aşk ve romantizm kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Aslanlar. Aynı zamanda fevkalade yaratıcı bir gün ve eğlenceyi, yani en sevdiğiniz şeyi ön plana çıkarmak için de uygun. Oyunun adı zevk, bırakın her şeyi içinizdeki çocuk yönetsin. Gergin yetişkinin bir süre geri çekilip gevşeme vakti geldi.

Yengeç 23 Şubat 2014 Pazar
Bugünkü coşkulu Ay etkisini kullanarak gündelik ritüellerinizi ele alın sevgili Yengeçler. Kendinizi gerektiği gibi besliyor musunuz, yoksa hala bir şey yapmadan oyalanıp birisinin gelip sizi kurtarmasını mı umut ediyorsunuz? Bazen hizaya girmeniz ve kendinize annelik etmeniz gerekir.

İkizler 23 Şubat 2014 Pazar
Ay bugün hala ilişki kuşağınızda sevgili İkizler. Şu anda hayatınızdaki insanlara ve bitmek bilmeyen iş yükünüz nedeniyle kaybetmiş olabileceğiniz bir tutkuyu yeniden kıvılcımlandırmaya odaklanmış durumdasınız. Önceliklerinizi yeniden belirlemek ve sevgilinizin kendisini inanılmaz derecede özel hissetmesini sağlamak için uygun bir zaman.

Boğa 23 Şubat 2014 Pazar
Bugün iyimserlik ateşiniz geri dönüyor sevgili Boğalar. Girişken ve yaratıcı enerjiniz doruk noktasında, her zamanki etki alanınızın dışına çıkmaya hazırsınız. Yalnız fazla uzaklara açılmamaya dikkat edin, yoksa her şeyi yapmak ve her şeye sahip olma arzularınız yüzünden strese girebilirsiniz.

Koç 23 Şubat 2014 Pazar
Bugün Ay içinizdeki seyahat tutkusunu açığa çıkarıyor sevgili Koçlar. Kanatlarınızı her zamanki ufkunuzun ötesine açmak istiyorsunuz. Tamamen sıradışı bir deneyim yaşamak için bir fırsat yaratın yoksa huzursuzluktan yerinizde duramayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.