23 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burçlar – 23 Ağustos 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük burç yorumlarını okuyun.


Buyurun 23 Ağustos Burç Yorumları

Balık 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay para kuşağınızda Uranüs’le buluşuyor. Banka hesabınızı sonuna kadar boşaltmak için pervasız dürtülere kapılma konusunda dikkatli olun. Her hücreniz böyle bir şey istediğini haykırırken gecikmiş zevklere dizgin vurmanız zor olabilir. Fazla atılgan eğilimleri kontrol altında tutmaya çalışın.

Kova 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay iletişim kuşağınıza giriyor ve orada yönetici gezegeninizle buluşuyor. Bu durum, sohbetlerinize ve genel olarak zihinsel süreçlerinize elektrikli, atılgan bir enerji getiriyor. Sonuçlarını hiç düşünmeden aklınıza geleni söyleyebilirsiniz. Füzeleri ateşlemeden önce biraz sakinleşmeye çalışın.

Oğlak 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay yıldız haritanızın tabanına gidiyor ve ilginizi öncülük yapmayı seven yapınızın kökenlerine yöneltiyor. Yepyeni bir şeye başlama konusunda büyük bir heyecan duyabilirsiniz, hele de onu ilk yapacak kişi siz olacaksanız. Şu andaki atılganlığınızın sizi alıp götürmesine izin verin.

Yay 23 Ağustos 2013 Cuma
Ay bugün romantizm ve yaratıcılık evinizde ve sizi sevdiğiniz şeyleri büyük bir hevesle, içinizden gelerek yapmaya yöneltiyor. Düşüncesizce bir şey yapmamaya dikkat edin yeter. Tehlikeyle flört etmek çok seksi olabilir ama sonuçlarını düşünün sevgili Yaylar. Bu riski almaya değer mi?

Akrep 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugünkü Ay enerjisi sizi işinize ve gündelik hayatınıza daha yaratıcı bir yaklaşım geliştirmeniz için teşvik ediyor. Rekabetçi içgüdülerinizden en iyi şekilde faydalanın sevgili Akrepler. İlk, tek ve en iyisi olmak isteyen yönünüz şu anda çok işinize yarayacak.

Terazi 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay zıt burcunuzun yıldızlarında. İlişkilerinizde kendinizi kaybetmemelisiniz. Bağımsız ve isyankar yönünüz güzel bir değişiklik için ayaklanmış durumda. Hiçbir şeyden ödün vermeden kendi ihtiyaçlarınıza sadık kalmanız mümkün. Ortaklıklarınızda huzuru korumak için genellikle alttan almayı tercih edersiniz ama bugün farklı duygular içindesiniz.

Başak 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün havada pervasız ve atılgan bir enerji var. Bunu yaratıcı ya da yıkıcı biçimde kullanmak elinize. Toleransınız düşük ama öfkeyle hayal kırıklığından ateşleyici güç olarak faydalanırsanız bu durumun sizi tüketmesine engel olursunuz.

Aslan 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün günün hakimi ateş, sevgili Aslanlar. Evren tam da sizin istediğiniz gibi hızlı ve coşkulu bir halde. Uzak mesafe seyahat evinizdeki Ay, şu anda tatilde olmak istemenize neden oluyor. Yaz mevsiminin son günlerini kumsalda geçiriyorsanız tebrikler. İşten ayrılamadıysanız, zihninizi oyalayacak bir şeyler bulun yoksa çok zorlanırsınız.

Yengeç 23 Ağustos 2013 Cuma
Ay profesyonel çabalar kuşağınızda olduğu için, kariyer hedefleriniz gayet açık. Önümüzdeki birkaç gün içinde hayatınızın, en azından iş yaşamınızın gitmesini istediğiniz yönü düşünmeye çok zaman ayıracaksınız. Çok yaratıcı atılımlar yapma ilhamı yakalayacaksınız sevgili Yengeçler. Fırsatı kaçırmayın.

İkizler 23 Ağustos 2013 Cuma
Sevgili İkizler, Ay bugün sosyal kuşağınıza giriyor ve epey stresli geçen birkaç günün ardından rahatlama getiriyor. Peşinizde en yakın arkadaşlarınızla ortalığın tozunu atmaya hazır mısınız? Bu akşam için planınız yoksa, süper eğlenceli ve kalabalık grupları teşvik eden enerjiyi yarın akşam yakalayabilirsiniz.

Boğa 23 Ağustos 2013 Cuma
Ay bugün bilinçaltı kuşağınıza giriyor ve sizi birkaç gün içinde (tam olarak belirtmek gerekirse Cumartesai akşamı) burcunuzun yıldızlarına girecek olmasına hazırlıyor. Bu süreci iç dünyanızın ihtiyaçlarına odaklanmak için kullanın ve zihninizi mümkün olduğunca sakinleştirin. Tabii bir yandan çalışırken bunu yapmak söylemek kadar kolay olmayabilir. Boş vakitlerinizde partiden partiye koşmak yerine sessizlik ve denge arayın.

Koç 23 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarına giriyor ve ateşinizi körükleyerek sizi tam da olmak istediğiniz yere, herkesin odak noktasına yerleştiriyor sevgili Koçlar. Şu anda büyük bir tutkuyla yanıyorsunuz, etrafınızdaki kimseyi tutuşturmamaya dikkat edin. Büyük bir yaratıcılık hissedeceksiniz, o nedenle insanlara yolunuzdan çekilmelerini söylemeniz gerekebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.