22 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2013 Pazartesi Burç Yorumları


22 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 22 Temmuz 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 22 Temmuz Burç Yorumları

Balık 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Dolunay, hayal gücü, rüyalar ve uyku kuşağınıza giriyor. Uykusuzluk çekecek kadar huzursuzsanız, bu ikramiye gibi enerjiyi iyi kullanın, sevgili Balıklar. Bilinçaltınızda yaratıcı ve deneysel fikirler hızla birikiyor ve kendilerini açığa vurmaya çalışıyorlar. Şiir yazın, resim yapın, dans edin ve yeniliklere kucak açın.

Kova 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Çılgınca bir atılıma hazır mısınız, sevgili Kovalar? Bugün, bu yazın iki Dolunay’ının ilki burcunuzun yıldızlarında. Bir mevsimde iki Dolunay pek sık görülmez, o nedenle bu yaratıcı dönemi en delice hayallarinizi gerçekleştirmek için kullanın. Dehanızı çalıştırın ve önümüzdeki otuz gün boyunca ilişkilerinizde de çok şanslı olacağınızı unutmayın.

Oğlak 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Dolunay para meselelerini ön plana çıkartıyor, sevgili Oğlaklar. Bu mevsim finansal kuşağınıza denk düşecek iki Dolunay’ın ilki bu, o nedenle banka hesabınıza özel bir ilgi gösterin ve para kazanma potansiyelinizi yeniden gözden geçirin. Ciddi bir nakit akışı sağlamak için kalıpların dışında düşünmelisiniz.

Yay 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Önümüzdeki otuz gün boyunca iletişim kuşağınızda iki Dolunay görülecek, bunların ilki de bugün. Yazın geri kalanı boyunca ilham ve fikirlerle dolu olacaksınız sevgili Yaylar, o nedenle askıdaki projelerinizi bitirin. Güneş de seyahat kuşağınıza girdiğinden, seyahat tutkunuz her zamankinden de fazla. Mevsim bitmeden bir yerlere kaçın.

Akrep 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bu yaz yıldız haritanızın tabanını aydınlatacak iki Dolunay’ın ilki bugün, sevgili Akrepler. İsyan etmek, zincirlerinizi kırmak ve yeni şeyler denemek için heyecan dolu bir enerji söz konusu. Yaratıcılık eviniz de aydınlanıyor ve insanlar yepyeni fikirleri nasıl eşsiz bir biçimde ortaya attığınızı seyrederken büyülenmiş gibiler.

Terazi 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bu yaz romantizm kuşağınıza girecek iki Dolunay’ın ilkine hazır olun! Aynı gün Güneş de arkadaşlık kuşağınıza girdiği için bu Dolunay gerçekten fevkalade olacak. Bugünden başlayarak Eylül ayına kadar, sosyal hayatınız aklınıza gelebilecek en şahane patlamayı yaşayacak, sevgili Teraziler. Şerefe!

Başak 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün iki önemli astrolojik olay gerçekleşiyor. Dolunay, sağlık ve çalışma kuşağınıza girerken, Güneş de bilinçaltı düşünceler evinize geçiyor. Yıldız haritanızın iki bölümü de aydınlandığından, denge kurma ve kendinizi yeniden konumlandırma çağrısı güçlü olacak. Hem içten, hem de dıştan şifa bulabilirsiniz, sevgili Başaklar.

Aslan 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Hem kutlama yapılacak, hem de derin düşüncelere dalınacak bir gündeyiz, sevgili Aslanlar. Yöneticiniz Güneş bugün burcunuzun yıldızlarına girerek doğum gününüzün yaklaştığını işaret ediyor ve önümüzdeki otuz gün boyunca size cesur bir enerji yüklüyor. Bununla eş zamanlı olarak Dolunay ilişki evinizde, bu da ortaklıklarınızda biraz gerilime yol açıyor.

Yengeç 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü olağanüstü yoğun Dolunay, seksüalite kuşağınızda gerçekleşecek iki Dolunay’ın ilki. Nadir rastlanan ve özel dikkat gösterilmesi gereken bir şey bu, sevgili Yengeçler. Kendinizle ilişkiniz bu yaz mümkün olan en derin seviyede bir dönüşüm geçiriyor, bu da sonuç olarak seks hayatınızı değiştirecek.

İkizler 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü çılgın ve harika Dolunay, bu yaz uzak mesafe seyahat kuşağınızda görülecek iki Dolunay’ın ilki. İçinizde büyük bir seyahat arzusu yoksa da olacak, sevgili İkizler. Yolculuk hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz mevsimdeyiz. Daha önce gitmediğiniz yerlere gidin ve yepyeni bölgeler keşfedin, şimdilik sadece zihninizde olsa bile.

Boğa 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Ay kariyer kuşağınıza, Güneş de ev kuşağınıza giriyor. Bu durum, ev hayatınızla profesyonel hevesleriniz arasında ilginç bir dinamik oluşturacak. Önceliği hangisine veriyorsunuz? Yoksa ikisini birbirlerini destekleyecek şekilde dengelemek için yeni yollar mı bulacaksınız?

Koç 22 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün, iki güçlü Dolunay’ın ilki sosyal ağ kuşağınıza giriyor. Yazın geri kalanı boyunca arkadaşlık teması ön planda olacak, sevgili Koçlar. Büyüleyici, hatta egzantrik insanlarla dolu yeni gruplara katılabilir ve kendinizi sonunda gerçek ekibinizi bulmuş gibi hissedebilirsiniz. Güneş’in de romantizm kuşağınıza girmesiyle, arkadaşlar ve sevgililer birbirine karışabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.