22 Kasım 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Kasım Perşembe Günlük Burç Yorumları 22 Kasım 2012 Perşembe Burç Yorumları


22 Kasım 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 22 Kasım 2012 günlük burç yorumları ve 22 Kasım 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 22 Kasım Burç Yorumları

ASLAN burcu 22 Kasım 2012 yorumu

İstediklerinizi gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. İş ortamlarınızda fikir ayrılıkları ve güç çekişmeleri ortaya çıkabilir. İşinizi yaparken nelerin değişmesi gerektiğini fark ederek harekete geçmelisiniz. Sizi yoracak planlar yapmayın.

BAŞAK burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Sosyal çevre alanlarınız devreye girmeye başlayacak. Bir davetten diğerine koşuşturmalarınız artabilir. Aşk hayatınızda egonuza meydan okunuyor hissine kapılmanız mümkün. Sevdiğiniz insana ve kendinize acımasız davranmayın.

TERAZİ burcu 22 Kasım 2012 yorumu

İş ve kariyer alanlarınız yoğun olabilir. Göz önünde olacaksınız. İş alanlarınızda halledilmesi gerekenler konusunda başarılısınız. Özel hayatınızda oluşan enerjileri, hayatınızı olumlu yönde değiştirmek için kullanmanız gerekiyor.

AKREP burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Seyahat, eğitim, ticaret veya medya alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Vaktinizi daha çok dış ortamlarda geçirebilirsiniz. Yakın çevre iletişiminizdeki duraksamalar, iş alanlarınızda birtakım zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir.

YAY burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Güne ortaklaşa para gider veya gelirleriyle uğraşarak başlayabilirsiniz. Parasal konularda değişmesi gerekenler www.nazlim.net üzerine yoğunlaşmanız yararınıza olacak. Sanata veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde bazı güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz.

OĞLAK burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Bugün, sevdiğiniz insanın hayatı sizinkinden daha fazla ön planda olacak. Ortaklaşa iş konularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Aile hayatınıza veya evinize yönelik konularda birtakım zorlanmalar yaşayabilir ve zaman zaman öfkelenebilirsiniz.

KOVA burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Bugün, kafanız iş konularıyla veya yapmanız gerekenlerle meşgul olabilir. İletişiminizde ve yakın çevre alanlarınızda tek başınıza hareket etmektense, grup enerjilerine ve insanlarla birlikte hareket etmeye özen göstermelisiniz.

BALIK burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Aşk hayatınız devreye girebilir. Önümüzdeki 2 gün boyunca eğlenceli aktiviteler içinde yer alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda tek başınıza başarmak istediğiniz işlerle, grupsal işleriniz arasında maddi yönden fikir ayrılıkları oluşabilir

KOÇ burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Bugün, ailenizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Canınız çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Ailenizle anlaşmakta zorlansanız bile, iş alanlarınızda harekete geçmekte zorlanmayacaksınız. Enerjinizi kontrol edin.

BOĞA burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Yakın çevrenizle olan iletişiminiz hızlanabilir. İletişime dayalı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. İş alanlarınızda www.nazlim.net perde arkasında dönen olaylar sizi sinirlendirebilir. Herkesi karşınıza almadan önce planlarınızı iyi kurmaya çalışmalısınız.

İKİZLER burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Maddi konularla, ödeme veya tahsilatla uğraşabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız farklı şeyler söyleyecek. Gruplara dayalı bir işiniz varsa, bugün karşıt tepkiler görebilir ve size meydan okunuyormuş hissine kapılabilirsiniz.

YENGEÇ burcu 22 Kasım 2012 yorumu

Bugün, iş alanlarınız ve kişisel istekleriniz arasında bocalayabilirsiniz. Enerjiniz gün içinde yüksek olacak. Gerçekçi isteklerinizle, gerçekleştirmek istedikleriniz arasında gidip gelebilirsiniz. Özel hayatınızda zorlanmalar oluşabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.