22 Aralık 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Aralık 2013 Pazar Günlük Burçlar22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 22 Aralık 2013 Pazar
Sevgili Balıklar, Ay bugün sizin ilişki kuşağınıza giriyor. Kendinizle daha çok bağlandığınızı hissetmek için ortaklıklarınıza daha fazla enerji koymak üzere çağrılıyorsunuz. Bu biraz paradoks gibi gelebilir ama vererek, hayran olarak ve mevcut dünyevi etkide sevdiğinize hizmet ederek aslında çok daha fazla enerji alacaksınız.

Kova 22 Aralık 2013 Pazar
Bugün Ay, seksüellik ve transformasyon (=dönüşüm) alanınıza giriyor sevgili Kova. Eğer kendinizi evinize kilitlemek, sevgilinizle saklanmak veya mevcut bir araştırma takıntısı için bir bahaneye ihtiyacınız olduysa işte o bugün. Telefonunuzu kapatın ve internet bağlantınızı kesin.

Oğlak 22 Aralık 2013 Pazar
Bugün tıpkı zihninizin sizin en iyi arkadaşınız mı yoksa düşmanınız mı olduğunu düşündüğünüz günlerden biri. Eğer pozitife(=olumluluğa) tutunup, endişe konusunda her türlü eğilimlere engel olursanız, büyük ve geniş yerlere gideceksiniz. Ve eğer kendi potansiyelinize obsesif bir şekilde odaklanırsanız, bu çok daha güzel bir gün bile olabilir.

Yay 22 Aralık 2013 Pazar
Sevgili Yay, enerji bugün sizin kariyer kuşağınıza kayıyor. Her ne kadar iş haftası henüz resmen başlamışsa da, siz zaten bir sonraki muhteşem maceralar ve yaratıcı planlar serinizi planlamaktasınız. Bugün, resmin tümünün görünümünü kaybetmeden tüm detayların taslağını çizmek için harika bir gün.

Akrep 22 Aralık 2013 Pazar
Zeki söyleşiler için tonlarca fırsat yaratan ve en sevdiğiniz kişileri de harika bir şekilde dahil eden Ay, bugün sizin sosyal kuşağınızda. Kıvılcımdan ve akıllı enerjiden faydalanın ve benzer ruhlar arasında flört edin. Bugün sizin Akrep saklanma noktanıza gitme günü değil, yoksa kaçırabilirsiniz.

Terazi 22 Aralık 2013 Pazar
Eğer tüm günü münzeviyi oynayarak geçirirseniz sakın suçluluk duymayın. Ay evinizi rehabilite merkezi olarak işgal ediyor. Yalnız başına kıvrılma arzusu ve dünyanın geri kalanını devre dışı bırakmak ödüllendirilmeli. Başkalarını memnun etmeyi düşünmeyin. Sizin kendi mutluluğunuz şu anda her şeyden önemli canlarım.

Başak 22 Aralık 2013 Pazar
Sevgili Başak, Ay bugün sizin yıldızlarınıza giriyor ve kendinizi günün bir numaralı önceliği yapmanız için sizi davet ediyor. Şanslar, genel olarak kendi ihtiyaçlarınızı dışlayarak enerjinizi başkalarına vermeniz üzerine kurulu. Bu onu tekrar dengelemeniz için mükemmel bir an.

Aslan 22 Aralık 2013 Pazar
Bugün evde kalıp her türlü pratik asıl işlerle ilgilenmek için mükemmel bir gün. Sevgili Aslan yapılacak işler listenizde taşıdığınız her şey bugün zapt edilmiş durumda. En baş önceliklerinizi sürebilirsiniz ve süreceksiniz. Sadece odaklanın ve bitirin.

Yengeç 22 Aralık 2013 Pazar
Sevgili Yengeç, bugün zihniniz sizi biraz çileden çıkartabilir. Başınızı ağrıtacak her detayı noktasına kadar uzun uzadıya düşündüğünüz obsesif (=takıntılı) bir ruh haline girmemeye çalışın. Başka bir deyişle, küçük şeyler için terlemeyin. Sadece tonlarca listeler yapın ve tüm engelleri birer birer ufalayın. Hepsi hallolacak!

İkizler 22 Aralık 2013 Pazar
Evinizi düzenleme ve toplamayı bir süredir ihmal ettiyseniz eğer bugünkü Ay enerjisi her şeyi düzene sokmak konusunda sizi aniden obsesif (=takıntılı) hale getirebilir. Bu yüksek etkin enerjiyi yuvanıza ait dünyanızı düzene sokmak için kullanın ve böylece kendinizi tüm cephelerde çok daha net hissedeceksiniz sevgili İkizler. Unutmayın, temiz ve düzenli bir yuva, özgür bir zihne yol açar.

Boğa 22 Aralık 2013 Pazar
Sevgili Boğa, bugün Ay sizin romantik ve yaratıcı alanınız içine giriyor. Bu iki alana girmeyen diğer tüm konuları bekletmek için ajandanızda her türlü mazeret hakkına sahipsiniz. Sadece kalbinizi dolduran, ruhunuzu yükselten şeylere odaklanın.

Koç 22 Aralık 2013 Pazar
Son dakika ev temizliği ve ilgilenmenizi gerektiren yılsonu yarım kalmış işler üzerinde yoğunlaşmak için mükemmel bir gün. Faal olan Ay’ın enerjisi detaylara önem veren yönünüze erişiminizi kolaylaştıracaktır. Böylece işlerin bitmemesine izin vermeyeceksiniz. Hadi Koçlar, hepsini toparlayın!

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.