22 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 22 Ağustos 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 22 Ağustos Burç Yorumları

Balık 22 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Balık takviminde önemli bir gün, o nedenle dikkatinizi toplayın. Güneş zıt burcunuza ve aynı zamanda ilişki evinize giriyor. Önümüzdeki dört hafta, ortaklıklarınızda sağlıklı ve önemli değişiklikler getirebilir, o nedenle değişmesi gereken şeyler konusunda açık fikirli ve uyanık olun.

Kova 22 Ağustos 2013 Perşembe
Güneş bugün zıt burcunuzdan çıkıyor, bu da son zamanlardaki zorlukların ardından biraz rahatlama getirecek. Önümüzdeki dört hafta boyunca onu seksüalite evinizde görebilirsiniz, bu da tam ihtiyacınız olan şeyi sağlayarak stres seviyesini düşürecek. Bu süreçte libidonuz tam anlamıyla alev alev.

Oğlak 22 Ağustos 2013 Perşembe
Güneş bugün uzak mesafe seyahat evinize giriyor ve dünyaya yönelik merakınızı tazeliyor. Önümüzdeki otuz gün içinde, uzun süredir ertelediğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Öte yandan bu enerjinin yalnızca bilgiye ve sağduyuya duyduğunuz ihtiyacı artırması da mümkün.

Yay 22 Ağustos 2013 Perşembe
Güneş 22 Eylül’e kadar profesyonel kuşağınızda olacağından, önümüzdeki dört hafta boyunca kariyerle ilgili meseleler aciliyet taşıyor. Sonbahar o tarihe kadar resmi olarak başlamıyor ama siz kendinizi şimdiden “okullar açılmış” gibi hissediyorsunuz. Çok çalışmaya hazırsınız.

Akrep 22 Ağustos 2013 Perşembe
Güneş bugün sosyal kuşağınıza giriyor ve bol bol aktiviteyi beraberinde getiriyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca yeni arkadaşlarla takılabilir, sizin gibi düşünen insanlarla bağ kurabilirsiniz. Hedeflerinizi paylaşan kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz sevgili Akrepler. Hem internette, hem de gerçek hayatta sosyal ağınızı genişletin.

Terazi 22 Ağustos 2013 Perşembe
Güneş’in rüyalar ve sırlar evinize girmesiyle, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinizi çok sosyal hissetmeyebilirsiniz. Boş zamanlarınızda dikkatinizi iç dünyanıza yöneltin ve gerçek duygularınızla temasa geçin. Bu tür iç bilgeliğe ulaşmak için meditasyon ideal bir araçtır.

Başak 22 Ağustos 2013 Perşembe
Doğum günü mevsiminiz bugün başlıyor canlarım! Güneş burcunuzun yıldızlarına giriyor, dört hafta boyunca da orada kalacak. Eylül doğumlu bir Başak burcuysanız bile, kutlamalara şimdiden başlamanızda hiçbir sakınca yok. Herkesin SİZİ fark ettiğini fark edin ve karşılık verme konusunda utangaçlık etmeyin.

Aslan 22 Ağustos 2013 Perşembe
Güneş bugün burcunuzdan ayrılıyor ama üzülmeyin sevgili Aslanlar, çünkü önümüzdeki dört hafta boyunca onu finansal kuşağınızda ağırlayacaksınız. Yöneticinizin para kuşağınızda olması size büyük bir atılım sağlayacak ve bu güçle sonbahar başlangıcına kadar gideceksiniz. Zam istemenizin veya yeni gelir kaynakları aramanızın tam vakti.

Yengeç 22 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün kudretli Güneş iletişim kuşağınıza girerek dikkatinizi konuşma, yazma ve düşünmeye yöneltiyor. Önümüzdeki otuz gün boyunca zihinsel faaliyetleriniz hızlanacak, o nedenle gereksiz endişelerden ve korkulardan kurtulmak için elinizden geleni yapın. Gerçekten önemli şeylere yer açmalısınız.

İkizler 22 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Güneş ev kuşağınıza giriyor sevgili İkizler. Önümüzdeki bir ay boyunca evinizle ve çocukluk döneminizle ilgili düşüncelere dalabilirsiniz. Ailenize ve aynı ortamda yaşayabileceğiniz kişilere yoğunlaşın. Dairenizi renklendirmek, hatta tepeden tırnağa yenilemek istiyorsanız, bu enerji çok uygun.

Boğa 22 Ağustos 2013 Perşembe
Coşkulu bir ay geçirdiniz, özellikle de son birkaç gün çok ateşliydi. Bunun ardından biraz toprak enerjisi size iyi gelecek. Güneş beşinci yaratıcılık evinize girip dört haftalık bir zevk ve romantizm dönemi başlatıyor, bu da tam ihtiyacınız olan enerjiyi sağlıyor. Keyfiniz yerinde sevgili Boğalar.

Koç 22 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü yoğun meditasyon enerjisini son birkaç günlük çılgınlığın basıncından kurtulmak için kullanın sevgili Koçlar. Güneş’in sağlık ve çalışma kuşağınıza girmesiyle, önümüzdeki otuz gün genel olarak iyiliğinize ve bu konuda ilerleme göstermeye yönelik. Ay da rüyalar kuşağınızda olduğuna göre, bugün güzel bir denge yakalayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.