21 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Şubat Salı 2012 Günlük Burç Yorumları 21 Şubat 2012 Burç Yorumları

21 Şubat 2012 Salı Günlük Burçlar – 21 Şubat 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

21 Şubat 2012 Koç Burcu
Hafta sonu sevdiğin şeylere kendini adayabilirsin, bu seni daha içsel ve derin düşünmeye itebilir. Konuşmalar, insanlar biraz sabır da gerektirebilir. Ay’ın enerjisi seni yükseltebilir. Kova burcuna geçen Merkür, sosyal ilişkilerini canlandırabilir. Şaşırtıcı ve beklenmedik haberler alabilirsin.

21 Şubat 2012 Boğa burcu
Kararların ve seçimlerin üzerinde baskısını hissedebilirsin. Kova burcuna geçen Merkür’le hafta sonu iletişim trafiğin hareketlenebilir. İnsanlardan, işlerden ve gelecekten çok da fazla şey talep etmeyelim. Değişim beklentisi taşıyabiliriz.

21 Şubat 2012 İkizler burcu
Olaylara ve işlere her zamankinden biraz daha ciddi yaklaşabiliriz. Sorumluluk duygumuzla hareket edebiliriz. Kova burcuna geçen yönetici gezegenin Merkür senin beklentilerini büyütebilir. Her zamankinden farklı tepkiler de gösterebilirsin. Özel bir işe kendini adayabilirsin.

21 Şubat 2012 Yengeç burcu
Hafta sonu yapılması gereken işlere ve amaçlarına odaklı kalabilirsin. Sevgi ve kendini adama yeni bir karar getirebilir hayatına. Beklentilerindeki güçlenme sosyal ilişkilerini canlandırabilir. İnsanlarla iş birliği yapman çok şaşırtıcı gelişmelerin de önünü açabilir hafta sonu.

21 Şubat 2012 Aslan burcu
Gelecekten ne bekliyoruz? Başarı? İyi bir iş? Hafta sonu geleceğe yönelik isteklerinin etkisinde kalarak hareket edebilir, kararlar alabilirsin. Fikirlerin bazı haberler ve görüşmeler sonucunda yön değiştirebilir. Birisine destek olabilirsin.

21 Şubat 2012 Başak burcu
Özel bir insana, ilişkiye kendini adayabilirsin hafta sonu. Koşullar seni biraz zorlayabilir, daraltabilir. Kova burcuna geçen Merkür’le hafta sonu ayrıntılarla daha fazla haşır neşir olmaya başlayabilirsin. Çünkü büyük beklentilere kapılabilirsin. Bazı insanlar seni şaşırtabilir.

21 Şubat 2012 Terazi burcu
Özel hayatını ilgilendiren kararlar ve seçimler bugün seni biraz yorabilir. Her şeyi iyi anlamaya özen gösterebilirsin. Hafta sonu insan trafiğin yoğun olabilir. Aşk hayatında ve insanlarla ilişkilerinde şaşırtıcı gelişmelerle karşılaşabilirsin.

21 Şubat 2012 Akrep burcu
Hafta sonu pek çok iş, uğraş hayatına hareket getirebilir. Ev ve aile hayatındaki gelişmeler önem kazanabilir, beklentilerin büyüyebilir özel bir durumla bağlantılı olarak. Aşkta ise sevdiğin insana kendini adayabilirsin.

21 Şubat 2012 Yay burcu
Kendi istek ve beklentilerine göre hafta sonunu şenlendirebilirsin. İletişim ve bazı kararlar seni tetikte bekletebilir. Çok farklı konuşmalar açığa çıkabilir. Ev, aile ve özel hayatında huzurlu ve sevgi dolu olabilirsin.

21 Şubat 2012 Oğlak burcu
Bazı konuşmalar seni yorabilir. Hafta sonu para ve aşkla bağlantılı kararlarını önemseyebilirsin. Ne hissettiğin ile neye sahip olduğun arasındaki ayrımları gözetebilirsin. Bazı haberler, paylaşımlar seni mutlu da edebilir.

21 Şubat 2012 Kova burcu
Aklında takılı kalan ayrıntılar seni iç dünyanda biraz huzursuz tutabilir. Hafta sonu Kova burcuna geçen Merkür’le iletişim kanalların açılabilir. Özel hayatına ilişkin isteklerin çoğalabilir. Çok şaşırtıcı bir haber alabilirsin.

21 Şubat 2012 Balık burcu
Kişisel açıdan seni mutlu eden şeylere odaklı kalabilirsin Hafta sonu. İnsanlarla aynı noktada buluşmak bazı zamanlar kolay olmayabilir. Sevdiğin insanlarla güç bağ kurmak isteyebilirsin. Bazı kararlar hafta sonu sana beklenmedik özgürlükler, fırsatlar sunabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.