21 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

21 Ocak 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları21 Ocak 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları21 Ocak 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 21 Ocak 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

günlük burçlar
KOÇ burcu 21 ocak 2012 yorumu

Sosyal ortamlarınız aktif olacak, sevdiklerinizle bol bol bir araya geleceksiniz. Güzel organizasyon ve davetlere katılabilirsiniz. Özellikle iş konularında destek almak, duygusal yanınızla davranıp tutkulu taraflarınızı öne çıkarmak bu iki gün etkili olacak.

BOĞA burcu 21 ocak 2012 yorumu

Bugün, kariyeriniz aktif olmaya başlıyor. Göz önünde olmak, toplumsal sorumluluklarınıza göre hareket etmek esas olabilir. İş olmasa bile evinizde durmak istemeyecek, çeşitli aktiviteler içinde yer alacaksınız. Görüşmek istediklerinizle bir araya gelebilirsiniz.

İKİZLER burcu 21 ocak 2012 yorumu

Bugün, dış ortamlarda, hizmete yönelik işlerinizde derin ve duygularınıza yönelik çalışabilirsiniz. İş arkadaşlarınız hayatınızı değiştirecek önemli adımlar atabilirler ve size birçok konuda destek olabilirler. Bugün farklı ve değişik ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ burcu 21 ocak 2012 yorumu

Özel hayatınızda duygularınız yoğun çalışacak. Kendinizi sevdiğiniz insana ait hissedebilirsiniz. Gün içinde ortaklaşa elde edilen gelir alanlarınız ve banka, hesap, ödeme işlemleri vaktinizin çoğunu alabilir. İşlerini zekanalize olmakta zorlanmayacaksınız.

ASLAN burcu 21 ocak 2012 yorumu

Duygusal anlamda özel hayatınıza vakit ayırmanız gerekecek. Yoğun geçen, hızlı bir kaç günün ardından artık sevdiğiniz ve önemsediğiniz insanlara vakit ayıracaksınız. Eşinizin ve ya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir.

BAŞAK burcu 21 ocak 2012 yorumu

İş ortamlarınız ve hizmet etmeniz gereken alanlarınız aktif olacak. İşlerinizin somut karşılığını alacağınız bir gün olabilir. Âşık olanlar veya yaratıcılığa dayalı işi olanlar oldukça keyifli ve etkili bir gün geçirebilirler. Aile hayatınızdan beklediğiniz desteği göreceksiniz.

TERAZİ burcu 21 ocak 2012 yorumu

Biraz eğlenmeye ve hayatı değişik yanlarından algılamaya ihtiyacınız var. Anne Teraziler, vakitlerinin çoğunu çocuklarına ayırmak isteyebilir, bekâr Terazilerse flörtöz bir kaç gün içinde kendilerini bulabilirler. Yine aktiviteler, spor, oyunlar ilginizi daha çok çekecek.

AKREP burcu 21 ocak 2012 yorumu

Bugün hayatınıza dair yaşadıklarınızı ve gördüklerinizi yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşım halinde olacaksınız. Aşkın anlamını çözmek, karşı tarafa güçlü duygular hissetmek ön planda olabilir. Vaktinizi daha çok ailenizle birlikte vaktinizi geçireceksiniz.

YAY burcu 21 ocak 2012 yorumu

Maddi konularda tutkularınızla ve başkalarına yardım etmek adına harekete geçebilirsiniz. Bu yardımlarınız ruhunuzdaki fırtınaları dizginleyebilir ve kendinizi çok iyi hissettirebilir. Gün içinde yakın çevre, akrabalarınız veya kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz.

OĞLAK burcu 21 ocak 2012 yorumu

Bugün, hayatınızdaki insanı bu bir kaç gün en yakın arkadaşınız ve dostunuz olarak ilan edebilirsiniz çünkü ondan istediğiniz her tür desteği görmeniz kolay olacak. Parasal konular ve sahip olduklarınız sizin için önem kazanmaya başlıyor. Alışveriş yapabilirsiniz.

KOVA burcu 21 ocak 2012 yorumu

Kendinizi göstereceğiniz alanlarda işbirlikleri ön planda olacak. Bir arada olacağınız insanlar size verecekleri destekle hayatınızı değiştirebilir. Bilinmeyen bir taraftan yardım aldığınızı düşünebilirsiniz. Oldukça rahatlatıcı ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz, şartlar sizin lehinizde.

BALIK burcu 21 ocak 2012 yorumu

Bugün, geçmişi düşünmek, hayatın anlamını keşfetmek için yalnızlığı seçmek gibi etkileriniz yüksek olabilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi diğer insanlardan saklayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi çok sevdiğini fark edebilirsiniz, bu da sizi mutlu edecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.