21 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

19 Mayıs Pazartesi Günlük Burç Yorumları 21 Mayıs 2012 Pazartesi Burç Yorumları

21 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 21 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 21 Mayıs 2012 pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç

Ay’ın konumu yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu olacaktır. . Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Rutin işlerinize hız kazandırmak istiyor çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı bulmaya çalışıyorsunuz.

Sevgili Boğa

Ay burcunuzda ilerlerken derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz.Merkür karşıt evinizde geri hareketini yaparkenpartnerinizle aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız.

Sevgili İkizler

Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün değişik arayışlar içindesiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

Sevgili Yengeç

Bugün düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeylerbaşkaları için önemli olabilir. Çeşitli düşünceler içindesiniz. Bugün yalnız kalarak kafanızı dinleyin ve başka bir şey düşünmeyinÇünkü olayları değerlendirirken önemli ayrıntıları gözden kaçırıyorsunuz.

Sevgili Aslan

Diplomatik ve idareci yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum dostlarınızla bir arada olmanızı sağlayacak. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız uygun bir davranış şekli.

Sevgili Başak

İnatçı yapınız ve her şeyi mantık süzgecinden geçirmeniz çevrenizdeki kişileri her konuda zorluyor. Duygusal yaşantınızda sinirli olduğunuz zaman karşınızdaki kişiyi çok çabuk kırabiliyorsunuz. Kişisel ilişkilerinizde üzerinize kurulan baskılara karşı daha açık fikirli olarak tepki verin. Her şeyi deneyerek öğreniyorsunuz.

Sevgili Terazi

Bugün; isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok Yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Duygusal sezgilerinizde artış var.

Sevgili Akrep

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün güçten yana oluşunuzu destekleyenler olacaktır. Sinir gerginliklerine açıksınız.

Sevgili Yay

Sinirlendiğiniz zaman çok şeyi abartıyor bu tür durumlarda risk alıp maceralara atılabiliyorsunuz. Partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyor ve onunda size ayak uydurmasını bekliyorsunuz. Bugün hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Sevgili Oğlak

Yaşamın inceliklerini farklı yönlerden görmek herkesin tarzı değil. Bugün eleştirici yapınız ön plana çıkabilir. Her şeyin mükemmel şekilde olması mümkün değil. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygularını anlamaya çalışmayın. Onların sizden gizlemek istediği şeyler olabilir. Bazılar sizden şikayetçi olabilir aldırmamalısınız.

Sevgili Kova

Sosyal çevreniz sizi aralarında görmek isteyecekler. Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızın sitemlerini görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün başarınızı paylaşmaktan zevk alan samimi yakınlarınızla birlikte olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz.

Sevgili Balık

Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken bir çok organizasyon çalışmalarınızgündeme gelecektir. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi tarzınıza uygun davranışlar sergileyerek çevrenin dikkatini çekiyor olmanız sizi ilgilendirmiyor. Sınırlarınızı hep geniş tutmayı başaran özel bir kişiliğiniz var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.