21 Haziran 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları 21 Haziran 2012 Perşembe Burç Yorumları

21 Haziran 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 21 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 21 Haziran 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,
Üç ay boyunca yakın çevrenizle ilişkileriniz artacak ve onların sorumluluklarını üstlenme gibi durumlar ön plana çıkacak. Satış, pazarlama ve reklam işleriyle uğraşanlar, aktif enerjileriyle ilişkilerini daha da geliştirecek. Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün Sizin için her türlü iletişim çok önemli ve bu özellikleri karşı taraftan görmediğiniz zaman duygusal kırıklıklar yaşıyorsunuz İkili ilişkilerinize hiç kimseyi karıştırmamalısınız Bazı kişiler aleyhinize konuşabilir.

Sevgili Boğa
Önümüzdeki üç ay maddi kazanımlarınız artacak. İyi ilişkiler kurabilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak. Bir yandan para harcamaya başlayacak, bir yandan güzel eşyalar alma isteğiniz artacak. Mantığınızı kullanın. Bugün duygusal yapınızı zorlayacak kararlar alabilirsiniz Üstün yetenekli kişilerle birlikte çalışmaktan hoşlandığınız gerçek Fakat bu tarz kişilerin orijinal düşüncelerine de saygı göstermelisiniz Sizin alışkanlıklarınıza bağlı oluşunuz onlara ters gelebilir Özgürlüğünüzün sınırlarını esneterek işlerinizi yönlendirmelisiniz.

Sevgili İkizler,
Üç ay boyunca sosyal olmak, hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Kendinizi şımartacak her şey devreye girmeye başlayacak. Artık silkinme zamanı; kendinize vakit ayırmayı öğreneceksiniz. Mantıklı davranmayı seven bir yapınız olmasına rağmen bugün duygularınızda yaşadığınız karmaşayı arkadaşlarınıza yansıtacaksınız Becerikli yönlerinizi hayallerinizle birleştirmeyi denemelisiniz Performansınızı mantık çerçevesi içinde değerlendirmeniz gereken bir gün.

Sevgili Yengeç
Üç ay süresince sizi sosyal anlamda zorlayacak olan Venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakârlıkları hayatınıza taşıyacak. Yine bu dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Dikkatli olun. Bugün kısa yolculuklar yapmak için uygun İstediğiniz her türlü iletişimi orijinal bir şekilde ortaya koyacaksınız Bulunduğunuz şartların öneminden çok asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanıyorsunuz Beklemek bazen çok işe yarıyor sizde biliyorsunuz.

Sevgili Aslan,
Üç aylık dönem içinde sosyal çevrenizde ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek grupsal bir çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. Geleceğe yönelik iyi ilişkiler kurmanın tam zamanı. Enerjinizi olumlu yönlendireceğiniz bir gün içindesiniz Zorlamalar karşısında kendinizi çok iyi frenlemelisiniz İsteklerinizdeki artışların doğrultusunda kendinizi kanalize ettiğiniz zamanbaşarınızın yükseleceğini biliyorsunuz Bugün romantik bir gününüz

Sevgili Başak,
Kariyeriniz üç ay boyunca olumlu etkiler altında. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü artırsa da ilişkilerinizin iyi olması şartları lehinize çevirecek. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa talep etmenin tam zamanı. Bugün olumsuz etkilenmeye açık bir gününüzdesiniz Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz Yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakabilir dikkatli olun

Sevgili Terazi
Yabancı ortaklı işler, seyahat, hukuk, eğitim, medya, ticaret gibi alanlarda üç ay süresince güzel gelişmeler var. Tanımadığınız insanlarla paylaşımınızı artırabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Gücü seviyor ve dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz Onlarla ortak çalışmalar için bazı planlarınız var ve çevresel koşullarında aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisinizVenüs burcunuzda ilerlerken uçuk düşünceler içinde olacak ve ilgi göreceksiniz.

Sevgili Akrep,
Önümüzdeki üç aylık dönmede başkalarının kaynaklarından yararlanabilir; banka, faiz, nafaka, prim, sigorta konularında fayda görebilirsiniz. İnsanlardan destek göreceksiniz. Almanız gereken kredi varsa hiç düşünmeyin. Akıllıca uygulayacağınız atılımlarınızla uzun zamandır beklediğiniz zemini oluşturabilirsinizOlaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için karşı tarafın sizi anlaması zaman alabilir Bugünkazançlarınızı arttırma yoluna gideceksiniz.

Sevgili Yay
Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği bir dönem içindesiniz. O ortaklaşa işlerinizde de güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Üç ay boyunca sevdiğinizle paylaşımlarınız artıyor. Mantıkla hareket ettiğiniz güzel bir dönemdesiniz. Bugün duygusal enerjiniz çok yüksek Oldukça inatçı davranışlar içindesiniz ve kafanızdaki konuları yaşama geçirme konusunda ısrarcı yaklaşıyorsunuz Mesleki alanınızda farklı çalışmalara yönelmek istiyorsunuz fakat bazı tereddütler içinde olmanız olayın akışını geciktirebilirÇevrenizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz.

Sevgili Oğlak,
Önümüzdeki üç aylık dönemde kariyer alanlarınız güzelleşiyor. İlişkilerinizde mantığınızı devreye sokup iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Bu etkilerden sağlığınız da olumlu etkileniyor. İşyerinde paylaşımlarınız artabilir. Aynı frekansı karşı taraftan da beklediğiniz için hayal kırıklığına uğradığınız zaman kendinizi geriye çekiyorsunuz Çevrenizde oluşan her türlü olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyorsunuzBugün derin bir sorgulama içindesiniz.

Sevgili Kova
Üç ay boyunca aşk hayatınızda güzelleşmeler ve romantizm öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa bu süreçte ona olan sevginiz her şeyin üstünde olabilir. Becerilerinizi geliştiren her tür spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek. İdealleriniz çerçevesinde yaşan bir kişi olarak bugün içsel duygularınıza daha da yoğunlaşmalı ve kendinize özel davranmalısınız Keskin bir bakış açısı ile yorumlamanız gereken konuları atlayabilirsiniz Aceleci tavırlarınız yüzünden önemli ayrıntıları görmezlikten geliyorsunuzBeklemediğiniz problemler gündeme gelebilir

Sevgili Balık
Venüs, üç ay boyunca aile hayatınızı etkileyecek. Paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir. Bugün işinizle ilgili konularda yoğunlaşmak ve finans konularına öncelik tanımak istiyorsunuzKazançlar konusunda istediğiniz performansı sağlamak istiyorsanız yapacağınız atılımlardarisklere karşı tedbirli olmak zorundasınız Çevresel koşullarınıza sezgisel yeteneklerinize göre değerlendireceksiniz

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.