21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 21 Ağustos 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 21 Ağustos Burç Yorumları

Balık 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Dünya birazcık çıldırmış gibi görünse de, libidonuz muhtemelen dört nala koşuyor sevgili Balıklar. Etrafınızda ne olursa olsun, bugün tek önceliğiniz olabilir: Sevgilinizle en yakın yatak odasına girmek. Evet, sevişmek sizin için en iyi tedavi yöntemi olabilir.

Kova 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Burcunuzun yıldızlarındaki yoğun Dolunay’ı yeni atlattınız, şimdi de muazzam bir astrolojik olayla daha karşı karşıyasınız. Yöneticiniz Uranüs doğrudan işin içinde olduğundan, iletişim konularına özel dikkat gösterin. Bir konuda fikrinizi belirtmek zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Çatışmaya yol açmamak için konuşmadan önce sözlerinizi iki kez tartın.

Oğlak 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün bütün dünya kaynıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Özel yaşamınız da haberlerdeki ayaklanmanın bir yansıması. Derin nefesler almanız ve/veya yoga yapmanız için haftanın en uygun günü. Özellikle bire bir ilişkiler konusunda hassassınız, o nedenle iletişim kurarken dikkatli olun.

Yay 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugünkü astrolojik konumlar herkesi huzursuz etse de sizin için rahatlatıcı olabilir. Bunun sebebi, genişlemeci yöneticiniz Jüpiter’in doğrudan işin içinde olması. Romantizm, zevk ve eğlence istiyorsunuz ama bu isteğiniz finansal durumunuzla çelişebilir. Ne olursa olsun mu diyeceksiniz yoksa daha pratik mi davranacaksınız sevgili Yaylar?

Akrep 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Her şeyi bir tarafa bırakıp yalnızca istediklerinizi yapmaya hazır mısınız? Kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak, Jüpiter-Uranüs karesine şükredebilir ya da kızabilirsiniz. Değişiklik isteği ve istikrarla denge ihtiyacı arasında bir savaş var. Bütün bunlar, ilk uçakla kaçmak istemenize yol açabilir.

Terazi 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Jüpiter genişlemenin, Uranüs de ani değişimlerin gezegenidir. Bugün ikisi zıtlaşma halinde, bu da ilişkilerinizle kariyerinizin düelloya tutuşmasına yol açıyor. Birine öncelik vermek zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz ama her zamanki gibi kusursuz dengeyi yakalamalısınız.

Başak 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Bazen, “Kendi hayatımın efendisi olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” sözlerini herkesin içinde söyleyecek kadar cesur oluyorsunuz ama aslında içinizden sadece rol yapıyorsunuz. Çoğu durumda bu herhangi bir soruna yol açmasa da, bugün kendinize GERÇEKTEN inanmanız şart. Önce bunu yapın, sonra da en tepeye çıkmanıza yardım edebilecek arkadaşlarınızın yardımına başvurun.

Aslan 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün yıldızlar yaratıcı bir atılım yaşamanız için çığlık atıyorlar adeta. En azından dışarı çıkın ve bulabildiğiniz en ilham verici yere gidin. Bitmemiş işlerin sorumluluğunu üstlenmeniz de önem taşıyor. Kapanmamış uçları kapatın, sonra da yollara düşün sevgili Aslanlar.

Yengeç 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Son yıllarda dünyanın dört bir yanında devrimler oluyor, sizin de kendi hayatınızda devrimci duygulara kapılmanız tesadüf değil sevgili Yengeçler. Gezegenler, sizi yavaşlatan kalıplarla yüzleşmenizi istiyor, siz de bütün sınırları yıkıp geçmeye hazırsınız, özellikle de bugün. Ödün vermeden kendiniz olun.

İkizler 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Gezegenler bugün sosyal kuşağınıza biraz stres yüklediği için, bir dostunuzun ya da iş arkadaşınızın söylediği bir şey sizi şok edebilir. Bu yoğun astrolojik dizilim finans evinizi de etkiliyor, o nedenle şu anda önemli bir parasal risk almayın sevgili İkizler.

Boğa 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün iletişim biraz stresli. Kendinizi görüşlerinizi belirtmek zorunda hissediyorsunuz ama gereğinden fazla konuşmaktan çekiniyorsunuz. Bazı şeyleri çok uzun süredir içinizde tutuyorsunuz sevgili Boğalar. Bugün birdenbire hepsini dökebilir, üstelik bunu büyük bir şiddetle yapabilirsiniz. Her şeyi söyleyin ama insanları tank gibi ezmeyin.

Koç 21 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün evren için önemli bir gün. Yoğun enerji benlik evinizle aile kuşağınıza sızıyor. Ufkunuzu genişletmek için çabalıyorsunuz. Ancak macera isteğiniz kibir olarak yorumlanabilir, özellikle de size en yakın olanlar tarafından. Sınırlarınızı zorlarken bile nazik davranın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.