20 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Temmuz Cumartesi Günlük Burç Yorumları 20 Temmuz 2013 Cumartesi Burç Yorumları


20 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 20 Temmuz Burç Yorumları

Balık 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Son bir aydır delice bir yaratıcılığınız vardı. İşte şimdi bütün o karmakarışık düşünceleri ele alıp hepsini mantıklı bir hale getirebilirsiniz, sevgili Balıklar. Merkür ileriye doğru gitmeye başladığına göre, dehanızı konuşturmanızın vakti geldi. O fikirleri ve kavramları açığa çıkarın ve üzerlerinde çalışmaya başlayın.

Kova 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Kapının arkasında bekleyen mucizelerle dolu son derece yoğun bir haftanın en somut ilerlemelerin kaydedileceği günündeyiz. İletişim gezegeni Merkür, çalışma kuşağınızda ileriye gitmeye başlıyor. Projelerinizi yürütebilir ya da yeni bir iş arayabilirsiniz. Programınız yeniden mantıklı bir temele oturacak, sevgili Kovalar.

Oğlak 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün ilişkileriniz çok daha mantıklı bir yola girecek, sevgili Oğlaklar. Merkür bugün ileriye doğru gitmeye başladı ve ortaklıklarınızda birkaç haftadır devam eden çılgınlıkla ve kargaşayı sona erdirdi. İş ortağınızla ya da hayat arkadaşınızla bağınızın zayıfladığını hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki artık her şey düzeliyor.

Yay 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Harika haberlerimiz var, sevgili Yaylar. İletişim gezegeni bugün nihayet ileriye gitmeye başlıyor, artık bütün yazışmalarınız mantıklı bir havaya bürünecek. Yakınlarda yeni bir sevgili edindiyseniz ya da son zamanlarda sevgilinizle iletişim sorunları yaşadıysanız, anlamlı sohbetler etmek bundan sonra çok kolaylaşacak.

Akrep 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Dünya yeniden mantıklı bir yer olacak sevgili Akrepler, söz veriyoruz. Bugün Merkür seyahat kuşağınızda ileriye doğru gitmeye başlıyor ve düşünüp durduğunuz geziler konusunda adım atmanızı mümkün kılıyor. Oyalanmadan planlarınızı hazırlayın ve rezervasyonlarınızı yaptırın çünkü gerçekten gidiyorsunuz. Ne kadar egzotik ve uzak bir yer olursa, o kadar iyi.

Terazi 20 Temmuz 2013 Cumartesi
İletişim gezegeni Merkür, geriye gidişine nihayet bir son veriyor. İşler normale dönmek üzere, yine de bunu tam anlamıyla hissedebilmeniz on gün kadar sürebilir. Son projelerinizi hayata geçirirken dikkatli davranın ama profesyonel yaşamınızda cesur adımlar atmaktan çekinmeyin.

Başak 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Kozmosun olağanüstü meşgul bir günü. Bilmeniz gereken en önemli şey, yönetici gezegeniniz Merkür’ün bugün ileriye doğru gitmeye başlayacağı. Haftalardır devam eden yavaşlamaların, engellerin ve iletişim savaşlarının sonu geldi. Bundan sonra yolunuz doğruca yukarıya çıkıyor, sevgili Başaklar.

Aslan 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Merkür bilinçaltı kuşağınızda ileriye doğru gidiyor, o nedenle ruhunuzun derinliklerinde birisinin lambanın düğmesine bastığını hissedebilirsiniz. Son üç haftadır derin bir uykuda gibiydiniz, oysa şimdi gözlerinizi yeni ve daha iyi bir güne açıyorsunuz. Belirsiz bir şekilde en derin meseleleriniz üstünde çalıştınız ve geçmiş yaraları iyileştirdiniz.

Yengeç 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Uzun bir süredir yaşadığımız en ilginç Merkür gerilemelerinden biriydi sevgili Yengeçler, siz de her şeyin ortasındaydınız. Büyük ihtimalle bazı yönlerden benliğinizi tam anlamıyla bulduğunuzu hissetseniz de, diğer açılardan belirgin bir kimlik krizi yaşamış olabilirsiniz. Katmanlarınızdan sıyrılıyordunuz, şimdi de kabuğunuzdan gerçekten çıkacaksınız.

İkizler 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün yöneticiniz Merkür ileriye doğru gitmeye başlıyor, bu da pek çok düzeyde muazzam bir rahatlama getirecek. Haziran sonlarından beri kafa karışıklığı, sakarlık ve moralsizlikten muzdaripseniz, artık her şey değişmeye başlayacak. Finansal zorluklarla ve alarm zilleriyle baş edebilirsiniz. İlerleyin.

Boğa 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Merkür iletişim kuşağınızda ileriye doğru gitmeye başladığına göre, artık sürekli pot kırmaktan korkmanıza gerek yok, sevgili Boğalar. Son zamanlarda genellikle sözsüz iletişimi tercih ediyordunuz. Sohbetleriniz aşırı derecede tuhaflaşmış olabilir ama önümüzdeki birkaç gün içinde hayat normale dönüyor.

Koç 20 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Merkür ev kuşağınızda ileriye doğru gitmeye başlıyor ve muhtemelen üç ömür gibi gelmiş olan son üç haftanın meyvelerini olgunlaştırıyor. Duygusal olarak bitkinseniz endişelenmeyin, çünkü aşırı yoğun enerji önümüzdeki hafta azalmaya başlayacak. Şifa köklerini saldı, sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.