20 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burçlar

Balık 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün sosyal kuşağınızı ve ilişki evinizi etkileyen özellikle tatlı bir etki söz konusu sevgili Balıklar. Ay ve Venüs, arkadaşlıklarınızı ve ortaklıklarınızı hem gerçekçi hem de mecazi anlamda kaynaştırmak için çalışıyor. Dostluklarınıza biraz romantizm; romantik ilişkilerinize de biraz dostluk katın ve hiçbir şeyi zorlamanıza gerek kalmadan nasıl büyülü bir etki oluştuğunu seyredin.

Kova 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün yıldızlarınızı güçlü bir şekilde etkileyen bir değişim enerjisi söz konusu. Ay ve Venüs el ele vermiş, sonsuz gibi görünen bir süreden beri çözmeye çalıştığınız bir sorunun ya da inatçı bir alışkanlığın üstesinden gelmeniz için size yardım ediyorlar. Bugün ilerlemenizi sağlayacak bir akış söz konusu.

Oğlak 20 Ocak 2014 Pazartesi
Çok şanslısınız sevgili Oğlaklar, bugünkü tatlı Venüs-Ay birlikteliği sizi doğrudan etkiliyor. Venüs’ün yıldızlarınızdaki cömertliği sürerken, bugün Ay karışıma daha fazla ışık ve büyü getiriyor. Hem kendinizle, hem de başkalarıyla ilişkilerinizin mükemmel olduğunu hissedebilirsiniz. Bunu sorgulamadan kabul edin.

Yay 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün işler hafif ve kolay, özellikle de her zamanki hayhuya göre. Ay ve Venüs birlikte çalışarak yıldız haritanızın kariyerinize katkıda bulunan iki kuşağına pürüzsüz bir akış getiriyorlar. Ender bulunan bir fırsat bu. Akıntıya karşı mücadele etmiyor, onunla birlikte gidiyorsunuz.

Akrep 20 Ocak 2014 Pazartesi
Ay ve Venüs bugün birlikte çalıştıkları için arkadaşlıklarınızın ve romantik ilişkilerinizin sorunsuzca ilerlemesini sağlıyorlar sevgili Akrepler. Anlamakta zorlanabilirsiniz ama size verilen mesaj şu: Durgun suları bulandırmayın ve sorunsuz yolculuğun mümkün olduğunca tadını çıkarın.

Terazi 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün yönetici gezegeniniz Ay ile tatlı ve uyumlu bir beraberlik yaşıyor sevgili Teraziler. Bu etki, yaratıcılığınızın normalde pek hareketli olmayan derin katmanlarına inmeniz için mükemmel. İçinize yönelin, böylece etrafınızdaki güzellikleri görme fırsatını kaçırmazsınız. Koşullar daha sıradan olduğunda bazen bu güzellikleri göremiyorsunuz.

Başak 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili Başaklar; üstelik Venüs’ten gelen çok tatlı bir destekle birlikte. Bunun sonucundaki etki hem romantik, hem de yaratıcı. Enerjiyi nasıl kullanacağınız size kalmış. Hangisini seçerseniz seçin, odakta zevk var, o nedenle bu tatlılık festivali devam ederken önceliği ona verin.

Aslan 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün finansal durumunuzun gerçekliklerine dikkat etmenizin çok büyük getirileri olacak sevgili Aslanlar. Ay ve Venüs, para evinizdeki zorlu bir sorunun çözümü konusunda size destek olmak için el ele vermiş durumdalar. İstediğiniz sonuçlara yorulup endişelenmeden, kolaylıkla ulaşacaksınız.

Yengeç 20 Ocak 2014 Pazartesi
Yakın bir ilişkiniz konusundaki önemli bir konuşmayı erteleyip duruyorsanız, bugün korkularınızın üstesinden gelip içinizi dökmenizin tam zamanı. Her şeyin ne kadar iyi gittiğini görüp şaşıracaksınız. Gezegenler, sevdiğiniz kişiyle olan önemli bir meselenin kökenlerine inmenizi tam anlamıyla destekliyor.

İkizler 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz sevgili İkizler, bunu yapmamanız için de hiçbir sebep yok. Sırf doğanızda var diye kendinizi sosyalleşmeye ve herkesle konuşmaya zorlamanıza gerek yok. Dikkatinizi dağılmadan iç dünyanızın ihtiyaçlarına ve yaratıcılığınıza odaklanmak için kendinize izin verin. Bazen dünyayı dışarıda bırakmak muhteşem bir histir.

Boğa 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugünkü yıldızlar burcunuzda güzel, büyülü bir üçleme oluşturuyor. Kendinizi ifade etme gücünüz her zamankinden yüksek. Niyetleriniz ve gerçekleşmesini istediğiniz şeyler konusunda son derece net olun, gerisini gezegenlere bırakabilirsiniz.

Koç 20 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün gezegenler iş ve kariyer hedeflerinizi tam anlamıyla destekliyor sevgili Koçlar. Bu muhteşem itişi profesyonel yaşamınız için kullanarak projeleriniz konusunda her zamankinden fazla çalışın. Başka zaman gözünüzden kaçabilecek ince ayrıntıları ve ayarlamaları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.