20 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

20 Ocak 2012 Cuma Günlük Burç Yorumları – 20 Ocak 2012 Cuma Günlük Burç Yorumları – 20 Ocak 2012 Cuma Günlük Burçlar – 20 Ocak 2012 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Koç Günlük Burç Yorumu
Artık daha fazla cesaret ve güven dolusunuz. Kendinize yeni ilgi alanları bulabilir, uzun seyahat planları yapabilirsiniz. Değişik görüşlerin size kazandıracağı deneyimlerden çok şey öğrenebilirsiniz. Akademik konularda her açıdan olumlu ilerlemeler var. İş hayatınızı ilgilendiren sorumluluklar ise son derece akıcı biçimde ilerliyor.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa Günlük Burç Yorumu
Gündeminiz önemli konularla dolmakta. Sizi parasal açıdan etkileyen ortaklaşa konularla ilgilenmeniz gerekecek. Her ne kadar size şans getiren etkiler olsa da, ortak harcamalarınız artabilir. Belki de başkalarının desteğine daha fazla ihtiyaç duyacaksınız. Miras ya da sigorta işlemlerinizi yeniden incelemek ve temkinli olmak gerekecek.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Günlük Burç Yorumu
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler hayatınıza önemli değişiklikler getiriyor. Bir taraftan geniş imkanlar elde etmeniz söz konusu. Ancak birtakım önerileri daha dikkatli incelemeli, kararlı olmalısınız. Zira ortaklıkların parasal yanı da sizi yakından etkilemekte. Bu alanda büyük bir değişim söz konusu. İş hayatınızda ise son derece yaratıcı etkilerle yol alıyorsunuz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Günlük Burç Yorumu
Çalışma hayatınıza hareket getiren koşullar içindesiniz. İşlerinizi hızlı ilerletmek, gereken özeni göstermekten yanasınız. Zira sizinle çalışan kişilerin desteği ile pek çok sorunu aşacak imkanınız olacak. Eksiklerinizi gidermek, somut işler çıkarmak yolu ile zamanı olumlu kullanmalısınız. İş ortamında yenilenmelerin getirdiği değişik olanaklar bulabilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aslan Günlük Burç Yorumu
Duygusal alanda mutluluk arayışınız ve heyecan göze çarpıyor. Kendinizi ifade edebileceğiniz yaratıcı aktiviteler, kişisel başarınızda belirleyici olacak. Yaptıklarınızla gurur duyabileceğiniz sonuçlar dikkat çekecektir. Boş zamanlar yaratmak, kendinizi sosyal hayatın içinde eğlenirken bulmaktan keyif alabilirsiniz. Keyiflere gidecek aşırı harcamalar sizi zorlayabilir.

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak Günlük Burç Yorumu
Sizin için yorucu bir gün olacak. Yerleşimle ilgili konular akıcı ilerlese bile pek çok sorumluluk sizi bekliyor. Güvenlik temaları üzerinde daha dikkatli durmalı, kişisel konuların getirdiği stresleri aşmaya bakmalısınız. Özel hayatınız ve baba ile ilgili sorunlar bu dönem sizi gerginliklere itebilir. İşle ilgili uğraşlarınızın arttığı bu günlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Terazi Günlük Burç Yorumu
Gündeminiz hareket ve iletişim konuları ile doluyor. Daha fazla bilgi akışı öne çıkarken, eğitim faaliyetleriniz açısından olumlu bir gün. Kendinizi yeni bilgilere ve zihinsel çalışmalara açık tutmalısınız. Sosyal konularında dikkat çekeceği paylaşımlar da olacaktır. Uzun ya da kısa yolculuklar, yakınlarla olan ilişkiler açısından keyifli zamanlar var.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Akrep Günlük Burç Yorumu
Artık kaynaklarınız ve para durumunuzu üzerinde durmaktasınız. Sizi iyimser kılan gelişmeler, yeni kaynak girişleri ile morla kazanıyorsunuz. Başkalarından gelecek destekler bu dönem hızlı ilerleyecektir. Ancak aşırı para harcama potansiyeliniz var. Biraz ekonomi yapmak, en azından gelirlerinizin bir kısmını tasarrufa yönlendirmeye çalışabilirsiniz.

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)
Yay Günlük Burç Yorumu
Pek çok konuda daha bilinçli davranabilir kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, hareketlisiniz. Girişim yapmaktan kaçınmayacağınız şartlar size pek çok olanak getirecektir. Hayatınıza yeni bir yön verdiğiniz bu dönem, gelecekle ilgili planlarınızda ilerleme söz konusu. İş hayatında ise artan sorumluluklar devrede olacak.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Günlük Burç Yorumu
Sizi ve planlarınızı engelleyen konular öne çıkıyor. Bazı ertelemeler yaşamanız söz konusu. Kendi içinizde yaşadığınız korkular nedeni ile hatalar yapabilirsiniz. Yabancıları içine alan planlarınızı bu süreçte bekletmelisiniz. Yakın çevreden gelecek desteklere güvenebilirsiniz. Hazırlık süreci içinde olmanıza rağmen, kişiliğinizi öne çıkaracak girişimler yapabilirisiniz.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)
Kova Günlük Burç Yorumu
İyimser ve dışadönük planlar yapıyorsunuz. Pek çok projeniz başkalarının desteği ile ilerleyebilir. Geniş imkanlar elde edeceğiniz sosyal konularda aktif olduğunuz bu dönem hareketli geçecek. Başkalarının ihtiyaçları doğrultusunda ortak hedefler belirlemek bu günün en önemli gündemi olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili önemli destekler alınabilir.

Balık (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Günlük Burç Yorumu
Sizi destekleyen pek çok gelişme söz konusu. İş hayatında daha geniş imkanlar ve kariyerle bağlantılı yolculuklar dikkat çekiyor. Aynı zamanda üstlerle ilişkilerin daha fazla destek sağladığı gelişmeler var. İşle alakalı takım çalışmaları ise sizi son derece etkin kılmakta. Düşüncelerinizle başkalarını etkileyebilir, yapıcı sonuçlar alabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.