20 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Nisan Cuma 2012 Günlük Burç Yorumları 20 Nisan 2012 Cuma Burç Yorumları

20 Nisan 2012 Cuma Günlük Burçlar – 20 Nisan 2012 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 20 Nisan 2012 yorumu
Aklınızı parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir. Bütçenizi düzenlemek, bu alandaki görüşmelerinizi yapmak bu bir ay gündeminizde olacak.

BOĞA burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kimliğinizi, kendi şahsi hayatınıza ve kararlarınıza yönelteceksiniz. Kendinizden başka kimse umrunuzda olmayabilir. Bencilliğiniz bu ay biraz fazla olabilir. Girişkenliğiniz ve kendinize olan güveniniz tam olacağından, insanların gözü üzerinizde olacak.

İKİZLER burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kimliğinizi, ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirebilir. Hâlâ geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı. Planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

YENGEÇ burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Yine organizasyonlar, davetler, grupsal çalışmalarınız artabilir. Bu konularda kimliğinizi kullanacak, güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız.

ASLAN burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Artık işlerinizde kendinizi göstermenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğer netleşmemiş koşullarınız varsa bu alanda hızlanmalar yaşayabilirsiniz. İnsanlar sizi konuşuyor olacaklar.

BAŞAK burcu 20 Nisan 2012 yorumu
Kendinizi, uzak çevre, seyahat, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarında ortaya koyabilirsiniz. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. İşiniz veya kendinizle ilgili bir kurs yada seminere katılabilir, iş seyahatine daha sık çıkabilirsiniz.

TERAZİ burcu 20 Nisan 2012 yorumu
Kişiliğinizi, eşinizin veya sevgilinizin para alanlarında, ortaklaşa giderler ve harcamalarınız konusunda ortaya koyabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacağınız bu dönem, harcamalarınız hususunda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

AKREP burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kendinizi, evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler.

YAY burcu 20 Nisan 2012 yorumu
Kişiliğinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinize güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor. Yine bu dönem içinde evcil hayvanlarla ilgilenebilirsiniz.

OĞLAK burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kimliğinizi, aşk konularında, çocuklarla ilgili olaylarda veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak. Çocuğunuz varsa, onunla uğraşmak, vakit geçirmek ve sorumluluklarını üstlenmek öne geçebilir.

KOVA burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca, kimliğinizi ev ve aile hayatınızla ilgili işlerde ortaya koyacak, kendinizi ailenize adayacaksınız.Yine eski ailevi konular gündeminizde olacak ve siz analiz ederek, olaylara pratik ve somut yaklaşarak çözümler üretmek derdinde olacaksınız.

BALIK burcu 20 Nisan 2012 yorumu
1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre alanlarınıza ve aktivitelerine kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlı akacak, satış, pazarlama, ticaret, ulaştırma, bilgisayar, yayıncılık ve teknik gerektiren işleriniz öne çıkabilir. Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle görüşmeleriniz hızlanabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.