20 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Ağustos 2013 Salı Günlük Burçlar – 20 Ağustos 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 20 Ağustos Burç Yorumları

Balık 20 Ağustos 2013 Salı
Bu yazın ikinci Dolunay’ı bugün bilinçaltı kuşağınızı derin ve güçlü bir biçimde uyandırıyor sevgili Balıklar. Duygularınızı ifade etme konusunda kendinize izin vermiyorsanız, büyük bir moral bozukluğu hissedebilirsiniz. Kendinize yaratıcı bir çıkış noktası bulun, hiç olmazsa bir arkadaşınızla duygularınızı paylaşın. Bunu yapmanız şart.

Kova 20 Ağustos 2013 Salı
Sizin için yaz mevsiminin ikinci kişisel Dolunay’ı. Yıldızlarınızda iki defa Dolunay’ı görmeniz çok ender bulunan bir güzellik. 2013 yılının bu kadar özel ve yoğun geçmesine şaşmamalı. Bu doruk noktasını, eski benliğinizden ve eski hayatınızdan kurtulmak için kullanın. Muazzam ve seksi başlangıçlar sizi bekliyor.

Oğlak 20 Ağustos 2013 Salı
Yaz mevsiminin ikinci Dolunay’ı bugün para kuşağınızda sevgili Oğlaklar. Finansal meseleler dramatik olmayı sürdürüyor. Para kazanma ve harcama konusunda yeni bir olasılıklar fırtınasına hazır mısınız? Şu anda batabilir ya da çıkabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca her şeyi dengede tutun.

Yay 20 Ağustos 2013 Salı
Sevgili Yaylar, bugün Dolunay iletişim kuşağınızı aydınlatıyor. İletişim aletlerinizin durmaksızın çalmasına ve mesaj kutunuzun dolup taşmasına şaşmamak lazım. Bugünkü fazla endişeli ve gergin etki altında kahveyi biraz azaltsanız iyi olur. Sinirlerinizi mümkün olduğunca yatıştırmaya ve sakin olmaya özen gösterin.

Akrep 20 Ağustos 2013 Salı
Bugün yıldız haritanızın tabanını aydınlatan Dolunay, inanılmaz derecede etkili. Bugün havada dramatik, seksi ve elektrikli bir şeyler var. hayat mümkün olan en çılgınca ve tahmin edilemez akışında, o nedenle mücadele etmeyin. Biraz sürpriz unsuru her şeye ilginçlik katar sevgili Akrepler.

Terazi 20 Ağustos 2013 Salı
Bugünkü Dolunay’ın etkilerini hissediyorsunuz. Romantik kuşağınız alev almış durumda. Bu yaz bu kuşaktaki ikinci Dolunay bu. Aşk hayatınızın bu kadar dolu dolu ve dramatik olmasına şaşmamalı. Çok seksi bir mevsimdeyiz sevgili Teraziler. Zevk için ikinci ve üçüncü şanslarınızı yakalayacaksınız.

Başak 20 Ağustos 2013 Salı
Bugün iş ve sağlık kuşağınızdaki Dolunay, genel iyiliğinizin her gün yaptıklarınızla nasıl bağlantılı olduğunu gösteriyor. Spor yapmaya vakit ayırıyor musunuz? Sağlıklı besleniyor musunuz? Bunları yapmıyorsanız, biraz yeşil sebze suyu içip programınıza bir pilates dersi sıkıştırmanızın tam vakti.

Aslan 20 Ağustos 2013 Salı
Bugün zıt burcunuzda görülen Dolunay, ilişki kuşağınıza denk düşüyor. Yıldız haritanızın bu hassas bölgesinde yaz mevsiminin ikinci Dolunay’ı bu. Altı aylık bir dönem kapanmak üzere. Bu hafta nelerle karşı karşıya olduğunuza dair ipuçları elde etmek için 22 Temmuz’a bakın. Artık her şeyi daha açıklıkla görüyorsunuz sevgili Aslanlar.

Yengeç 20 Ağustos 2013 Salı
Bugünkü Dolunay’ın seksüalite kuşağınıza verdiği yoğun enerjiyi hissediyor musunuz sevgili Yengeçler? Tabii ki hissediyorsunuz! Şu anda muazzam bir dönüşüme doğru ilerliyorsunuz. Bu yaz yıldız haritanızın bu kuşağındaki ikinci Dolunay bu, o nedenle etkiler yoğunlaşıyor. Altı ay kadar önce başladığınız bir ilişki ya da proje olgunlaşıyor.

İkizler 20 Ağustos 2013 Salı
Bugünkü güçlü Dolunay’ın etkisi altında yaratıcılıkla ilgili meseleler en önemli önceliğiniz. Bu yaz seyahat kuşağınızdaki ikinci Dolunay bu. (İlki 22 Temmuz’daydı.) Size neşe veren şeyleri son derece dikkatli düşünmeniz isteniyor sevgili İkizler. Şu dünyada neleri görmek, neleri tecrübe etmek istiyorsunuz?

Boğa 20 Ağustos 2013 Salı
Bugünkü güçlü Dolunay, kariyer kuşağınızı bol bol enerjiyle dolduruyor. Bu yaz yıldız haritanızın bu kısmında görülen ikinci Dolunay bu, yani şu anda vurgu kesinlikle profesyonel konularda. Yaklaşık altı ay önce başladığınız bir projeyi düşünün. Artık son rötuşları yapmanız gerekli.

Koç 20 Ağustos 2013 Salı
Bugün sosyal ağ kuşağınızda görülecek olan Dolunay, yıldız haritanızın bu canlılıkla kaynayan evinizde yaz mevsiminin ikinci Dolunay’ı. Bu çok ender görülür sevgili Koçlar. Arkadaşlarınızı hayatınızın en öncelikli konumuna geçirmenizin vakti geldi. Sosyal bağlantılarınızla, özellikle de en önemli hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek olanlarla temasa geçmeniz için de kusursuz bir zaman.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.