2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları 2 Temmuz 2013 Salı Burç Yorumları


2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burçlar – 2 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 2 Temmuz 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 2 Temmuz Burç Yorumları

Balık 02 Temmuz 2013 Salı
Enerji bugün fevkalade, özellikle de güçlü iletişim etkinlikleri açısından. Sahte bir nezaketin arkasına saklanmanıza gerek olmadan ya da lafı dolandırmadan içinizden geçenleri söyleyebilirsiniz. İnsanlara sözel saldırılarda bulunacaksınız demiyoruz tabii, yalnızca dobra dobra konuşacak cesareti bulacağınızı kastediyoruz. İçten olun yeter.

Kova 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün ev hanenizde hatırı sayılır bir güç var sevgili Kovalar, o nedenle evde bazı düzenlemelere gitmek istiyorsanız şimdi tam zamanı. Ailenizden biriyle ya da ev arkadaşınızla konuşarak bir meseleyi halletmek, gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak veya evinizi süslemek için uygun vakit.

Oğlak 02 Temmuz 2013 Salı
Ay’ın yaratıcılık ve zevk kuşağınızda bulunması fevkalade bir durum. Bunun anlamı, şu anda kardeş bir toprak grubu burcunda bulunan enerjinin, yıldızlarınızın enerjisiyle kusursuz bir uyum içinde olması. Bütün aktiviteler için uygun bir atmosfer ama romantizm ve sanat listenin üst sıralarında.

Yay 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün iş projeleri evinizde yüksek miktarda enerji var, yani istediğiniz takdirde süper üretken olmanız mümkün. Bir konuyla biraz uğraştıktan sonra vites değiştirip başka bir meseleyle ilgilenmek için ideal bir atmosfer. Şu anda bir sürü şeyi aynı anda yürütme konusunda ustasınız.

Akrep 02 Temmuz 2013 Salı
Ay zıt burcunuzda ve düşük enerji döneminiz devredeyken, biraz huysuzluğunuz üzerinizde olabilir, sevgili Akrepler. Kendinizi bol bol şımartmak için daha iyi bir bahane bulamazdınız. Belki manikür pediküre gerçekten ihtiyacınız yoktur ama siz yine de iş çıkışı güzellik salonunun yolunu tutun.

Terazi 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün içinizde bir dönüşüm özlemi doğabilir, sevgili Teraziler ama aynı zamanda Ay enerjisi biraz dirence yol açabilir. Değişmesini gerektiğini bildiğiniz ama kendinizi değişikliğe hazır hissetmediğiniz bir konuda kararsız kalabilirsiniz. En azından basit adımlar atabilirsiniz.

Başak 02 Temmuz 2013 Salı
Planladığınız büyük bir tatil var mı, sevgili Başaklar? Yoksa, önümüzdeki birkaç gün boyunca seyahat özleminiz kabarmaya başlayabilir. Rezervasyonunuzu çoktan yaptıysanız, tatilinize daha bir ay olmasına rağmen heyecanınız tavan yapacak. Ayrıntıları planlamaya başlamanızda bir sakınca yok.

Aslan 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün kariyer meseleleri odak noktası olarak bir süredir aklınızı kurcalayan profesyonel bir soruna açıklık getirebilir. Bir projeyi ilerletmek istiyorsanız, uygun adımları atmanın tam zamanı. Yalnız Merkür’ün geriye gittiğini unutmayın ve sözleşme imzalamaktan kaçının. Bir noktadan sonra biraz geri çekilmeniz gerekebileceğinizi de aklınızdan çıkarmayın.

Yengeç 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün sosyal kuşağınızda olan Ay, sizi sosyal ağınızı güçlendirme konusunda delice çalışmaya yöneltiyor. Arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, hatta yeni tanıştıklarınızla bir araya gelin. Buluşarak ya da internetten bağlantı kurarak çetenizle bir araya gelin ki, başarı şansınızı artırabilesiniz. Fevkalade ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.

İkizler 02 Temmuz 2013 Salı
Bugünlük kendinizi sakin hissedebilir ve iç dünyanıza odaklanabilirsiniz sevgili İkizler. Huzur dolu titreşimden faydalanın ve kendinizi her zamanki hareket kalıplarınızdan uzak tutmaya çalışın. Her saniyenizi havai fişek gibi bir canlılıkla geçirmek zorunda değilsiniz. Bir süreliğine bağlantılarınızı kesin ve içinizden geçenlere kulak verin.

Boğa 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün ay burcunuzun duygulu yıldızlarında, sevgili Boğalar. Enerjinizin zirvede olduğu bir dönemde ve muhtemelen ayın en iyi günlerinden birindesiniz. Dikkatinizi nereye yöneltirseniz, iyi titreşimler o yöne akacak, o nedenle özel hayatınızı mı, yoksa kariyerinizi mi ilerletmek istediğiniz konusunda karar verin. Tabii hırslı davranıp her ikisi üstünde de çalışabilirsiniz.

Koç 02 Temmuz 2013 Salı
Bugün finansal meseleleri zihinsel enerjinizin büyük kısmını emebilir, sevgili Koçlar. Borçlarınız konusunda endişelendiğiniz için nasıl daha çok para kazanabileceğinize kafa yoruyorsunuz. İyi bir haberimiz var. Gelirinizi artırmanın yollarını aramanızın tam zamanı. Hak ettiğiniz ücreti ödeyecek birisi var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.