2 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

2 Ocak 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları2 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları2 Ocak Pazartesi Günlük Burçlar – 2 Ocak Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Ocak 2012 Terazi burcu
Hafta sonu insan trafiğin yoğun olabilir, pek çok kişiyle görüşme şansına erişebilirsin. İletişim açısından ise kendini biraz gergin hissedebilirsin, çünkü aklındaki ve hayalindeki çok daha farklı olabilir. Onun yerine kalbindekini izlemen verimli sonuçlar doğurabilir.

2 Ocak 2012 Akrep burcu
Bazen istiyoruz ki her şey çabuk çabuk hemen olsun… Hafta sonu parasal konular, bir arkadaşınla ilişkin ve de sosyal yaşantın seni biraz zorlayabilir. Ev, aile ve özel hayatının sınırları içersinde ise her şey çok güzel olabilir. Hareketli bir hafta sonu geçirebilirsin.

2 Ocak 2012 Yay burcu
Hafta sonu iletişim açısından biraz sabırlı kalman gerekebilir, konuşmalar ve tartışmalar heyecan doğurabilir. Zihinsel aktiviten artabilir. İnsanlarla yoğun iletişim kurmak biraz seni yorabilir. Bunun dışında kendi istek ve zevkine göre hafta sonunu şenlendirebilirsin.

2 Ocak 2012 Oğlak burcu
Hafta sonu zihinsel açıdan oldukça aktif olabilirsin, pek çok ayrıntı üzerinde durabilirsin. İmkan ve olanakları değerlendirmeyi içsel bakımdan önemseyebilirsin. Hafta sonu ev, aile ve özel hayatına odaklı kalabilirsin. Sosyal paylaşımların da seni güçlendirebilir.

2 Ocak 2012 Kova burcu
Hafta sonu arkadaşlarınla veya bazı kişilerle ortak noktada buluşmak, iş birliği yapmak seni biraz zorlayabilir, engelleri aşmaya odaklı kalabilirsin. İletişim trafiğin açık olabilir hafta sonu, pek çok kişiyle görüşebilirsin. Yakın akrabalarınla ilişkilerin de canlılık kazanabilir.

2 Ocak 2012 Balık Burcu
Hafta sonu imkan ve olanakları değerlendirmeye önem verebilirsin. Parasal konular üzerinde de durabilirsin. İnsanlarla ilişkilerinde zıtlaşmalardan, tartışmalardan kaçınmak olumlu olabilir. İç dünyanda ise huzurlu olabilirsin ve bunu da dışarıya akıtmak isteyebilirsin.

2 Ocak 2012 Koç burcu
Hafta sonu işlerden ve yorucu düşüncelerden uzaklaşmak seni daha huzurlu tutabilir. Koç burcuna geçen Ay sana çok güzel bir enerji aşılayabilir, insanların ve olayların heyecanına kapılabilirsin. İyi ve güzel şey için bazı kişilerle bir araya gelebilirsin, mesela yeni yıl partisi…

2 Ocak 2012 Boğa burcu
Bazı şeyler bizim istediğimiz gibi olur bazı şeyler de diğer insanların istediği gibi. Ama bazen orta noktada buluşmak daha bir çaba, emek gerektirebilir. Kalbini açık tut. Bazı şeyler sana geçmişi anımsatabilir. Koşullara değil, fırsatlara bakalım.

2 Ocak 2012 ikizler burcu
Planladığın şeyleri hayata geçirmek hafta sonu seni oldukça mücadeleci yapabilir, ne iyi ve doğru olur senin için, bunu aramak çaba gerektirebilir. Engellere takılma. Çünkü Mars sana bol heyecan ve de engelleri, dayatmaları aşma hissi aşılayabilir, özellikle ev, aile ve insanlarla ilişkilerinde.

2 Ocak 2012 Yengeç burcu
Hafta sonu iletişim açısından biraz mücadeleci geçebilir, bu nedenle çok riskli ve sert çıkışlar yapmaktan kaçınalım. İnsanlarla iş birliği ve dayanışma içersinde hareket edebilirsin, bu daha güzel şeyler getirebilir.

2 Ocak 2012 Aslan burcu
Hafta sonu parasal konulara, durumlara takılmamaya özen göstermen gerekebilir. İçinde bulunduğun koşullara kalben ve mantıken yaklaşabilirsin. İnsanlarla ilişkini daha iyi kılmayı amaçlayabilirsin. Tatlı dil çözüm olabilir.

2 Ocak 2012 Başak burcu
Hafta sonu arada bir durup derin derin nefes almak gerekebilir. Amaçladığın şeylere ulaşmak adına daha büyük bir efor harcayabilirsin. Özellikle ev, aile ve özel hayatında birazcık sabırlı olman olumlu olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.