2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları 2 Mayıs 2013 Perşembe Burç Yorumları


2 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 2 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 2 Mayıs 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 2 Mayıs Burç Yorumları

Akrep Burcu
Arkadaşlarınız, planladıkları sosyal aktivitelerde sizin de bulunmanızı istiyor. Bu ilgi, kendinizi oldukça popüler hissettirecek.

Yay Burcu
Bugünlerde kişisel gelişiminize oldukça önem veriyorsunuz. Yaşam tarzınızı daha sağlıklı hale getirmek için arayışlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu
Eğlence dolu günler sizi bekliyor. Sosyal yaşamınız renklenirken, bugünlerde gerçekleşecek tüm aktivitelere katılmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu
Bugünlerde kulağınıza bir terfi ya da zam dedikodusu çalınabilir. Bu bilginin doğruluğunu araştırmak yararınıza olabilir.

Balık Burcu
Bugünlerde ilginizi çekecek bir tatil programı için kolları sıvayabilirsiniz. Tatilinizi planlamak oldukça vakit alacak.

KOÇ
Bugünlerde gözler finansal durumunuz üzerinde olacak. Lüks harcamalar yapmak konusunda kendinize engel olamayabilirsiniz.

Boğa Burcu
Profesyonel çevrenizi geliştirmeye çalışırken, sizden etkilenecek biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu durum yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

İkizler Burcu
Yaratıcı gücünüz artıyor. Sanatsal alanda yeni faaliyetler yapmak için oldukça uygun bir zaman.

Yengeç Burcu
Kariyeriniz yükselişte. Daha büyük sorumluluklar alabileceğiniz açık bir pozisyon varsa, yöneticilerin aklından geçen isim sizinki olabilir.

Aslan Burcu
Önümüzdeki hafta gerçekleşecek güneş tutulmasının da etkisiyle, bugünlerde yaptığınız işle ilgili beğeni ve takdir toplayabilirsiniz.

Başak Burcu
Başka ülkelere seyahat etme isteğiniz, bugünlerde sizi yeni tatil mekanları aramak için harekete geçirebilir. Planlarınıza arkadaşlarınızı da dahil etmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu
Burcunuzu etkisi altına alan dört farklı gezegenin de etkisiyle, bugünlerde düşüncelerinizin çoğu maddi durumunuzda ve ödemelerinizde olabilir.

BAŞKA BİR BURÇ YORUMU

Koç Burcu Yorumu

Başlatacağımız çalışmalarda kendinizi ispat etme çabaları içinde olabilirsiniz. Gücünüzün onaylanmasını istiyor ve birçok aktivitelerin içinde yer alıyorsunuz. Partnerinizin size olan ilgisinden olumlu etkileneceksiniz. Onun doğal davranışları, sizi için övünç kaynağı olabilir. Bugün, maddesel kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.

02 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve ortak işbirliği içine gireceksiniz. Düşüncelerinizi süzgeçten geçirerek, hata yapmak istemiyorsunuz. Çevrenizi kırmaktan çekindiğiniz için, bugün duygularınızı belli bir seviyede olmasına dikkat ediyor ve dengenizi hiçbir nedenle bozmak istemiyorsunuz.

02 Mayıs 2013 İkizler Burcu Yorumu

Reklamlar

Ay kombinasyon burcunuz Kovada ilerlerken, günlük çalışmalarınıza daha estetik yaklaşıyorsunuz. Sosyal aktivitelerinizin sınırını genişlettiğiniz için, verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda kendinizi zorlayabilirsiniz. Her şeye yetişmeye çalışırken, gözden kaçıracağınız konular gündeme gelebilir. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.

02 Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Sorulmadıkça, konuşmak istemiyor, ve bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılıyorsunuz. Başkalarının sizi yargılamasına izin vermediğiniz için, yalnızlık duyguları içinde olabilirsiniz. Partnerinizin önerilerine önem vermelisiniz. Size güç verecektir.

02 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu

Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için uygun bir gün ve size ulaşmaya çalışan kişilere fırsat tanımalısınız. Bugün, iletişim konusunda oldukça yoğunsunuz. Organizasyon konularında becerikli yönleriniz ortaya çıkıyor. Özel kişileri bir araya getirecek ve onların ortak çalışmalarına yardım edeceksiniz. Üstlerinizle takışmamalısınız.

02 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Bugün, yapacağınız her türlü çalışmalarda yardım almayı ret edebilirsiniz. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de, şans size gelecektir. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.

02 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

Düşüncelerinizin doğruluğunu bir kez daha kanıtlama şansına sahip olacaksınız.Bugün Ay kombinasyon burcunuz Kovada ve tarzınızı ortaya koyacak özel çalışmalar içinde bulunmanızı sağlıyor.. İşbirliğine verdiğinizi önemin, karşınızdaki kişiler tarafından da benimsenmesini istiyor ve bu konuda oldukça disiplinli davranıyorsunuz.

02 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu

Bugün Ayın konumu sevdiklerinizi ön plana çıkarıyor. İyi niyetli ve yapıcı tavırlarınızla aileniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Evinizi yenileyebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Bugün evinizde dostlarınıza davet verebilirsiniz.

02 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu

Bugün isteklerinizde bariz bir kararlılık var. Başkalarının düşüncelerinden çok, kendi duygularınızın ön planda olması, bazılarına ters gelebilir ve sizi bencillikle suçlayabilirler. Fakat, gerçek dostlarınızın size olan güvenli yaklaşımları bazı ortak projeler üretmenize neden olacaktır. Boğaz ve ayak ağrılarınız sizi olumsuz etkileyebilir.

02 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sabırlı ve inatçı tarafınız işe yarayacak ve beklentilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. İletişim içinde olacağınız kişilere sergileyeceğiniz disiplin sayesinde, başarınızı garantileyeceksiniz. Kendinizle övünmek istemeniz son derece doğal. Çünkü başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmaktan hoşlanmıyorsunuz.

02 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu

Yapmayı planladığınız işlerde zorlanabilirsiniz. Duygularınızla yaratacağınız güzellik ve esneklik sizi olumlu yönde geliştirirken, farklı işleri denemek istiyorsunuz. Performansınız çok yüksek ve bugün, kısa vadeli yolculukların size kazandıracağı avantajlar üzerinde durmalısınız. Dalgınlığınız sizi zor durumda bırakabilir.

02 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu

Sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz. Bugün yeni fırsatlar söz konusu olabilir fakat görünen değerlerin ötesinde, sizi işin daha farklı boyutları ilgilendiriyor. Düşüncelerinizi değiştirmek yerine, daha inatçı bir davranış sergilemelisiniz. Çekimserliğinizi bir kenara bırakarak, bir an önce yapacaklarınızı yaşama geçirin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.