2 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlari

Balık 02 Mart 2014 Pazar
Satürn bugünden itibaren Temmuz ayına kadar gerileyecek sevgili Balıklar. Sakladığınız sırlar şifa bulmak üzere açığa çıkacak. Yeni şeyleri kabul etmeye ve programınıza almaya karşı direnç gösterebilirsiniz, çünkü sezgileriniz size enerjinizi korumanızı ve daha dikkatli bir yaklaşım benimsemenizi söylüyor.

Kova 02 Mart 2014 Pazar
Satürn bugünden itibaren Temmuz ayına kadar gerileme döneminde olacak. Yeni bir süreç başlıyor sevgili Kovalar. Geçtiğimiz altı ayda öğrendiklerinizi gözden geçirme vaktiniz geldi. Kariyer hem bir baskı, hem de bir ödül unsuru. Yaza kadar zamanınızı projelerinizi ve profesyonel hedeflerinizi düzenleyerek değerlendirin.

Oğlak 02 Mart 2014 Pazar
Yönetici gezegeniniz Satürn önümüzdeki birkaç ay süresince gerileme döneminde olacak sevgili Oğlaklar. Geçtiğimiz altı ay içinde öğrendiğiniz dersleri uygulamaya hazır olun. Çok uzun bir yol katettiniz, artık bildiklerinizin bir sonraki aşamasını hazmetme sürecindesiniz. Her şey uzun vadeli hedeflerinize karşı duyduğunuz tutkuyla ilgili.

Yay 02 Mart 2014 Pazar
Kozmik Şef, geri çekilme ve rüyalar evinizde gerilemeye başlarken enerji değişiyor. Aslında keşke önümüzdeki birkaç ay boyunca iin alabilseniz ve gündelik görevlerinizden tamamaen kurtulup kendi iç dünyanıza odaklanabilseniz. Bunu yapmanız mümkün değilse, elinizden geldiğince çok sayıda kaçamak planlayın.

Akrep 02 Mart 2014 Pazar
Satürn önümüzdeki birkaç ay boyunca burcunuzun yıldızlarında gerileyecek sevgili Akrepler. Bu durum enerjiyi geçtiğimiz sonbaharda öğrenmeye başladığınız derslere doğru kaydırıyor. Kendinize ve en yakın ilişkilerinize adanmışlık düzeyiniz derinleşirken bu derleri de iyice hazmetmeye başlıyorsunuz.

Terazi 02 Mart 2014 Pazar
Finansal açıdan frene basmaya hazır olun sevgili Teraziler. Kozmik Şef bugün para kuşağınızda gerilemeye başlıyor. Borç, kaynak yaratma ve para harcama konusunda geçtiğimiz altı ay boyunca öğrendiğiniz bazı dersleri uygulamanızın vakti geldi. Bırakın bu dersler sizi bir üst seviyeye taşısın.

Başak 02 Mart 2014 Pazar
Günler geçtikçe yöneticiniz Merkür de hız kazanacak ve hayatınız gittikçe normalleşecek. Ancak şu anda her şey hala biraz sallantılı, çünkü Satürn ve Mars da gerileme dönemindeler. Bundan en çok finansal durumunuz ve iletişim becerileriniz etkileniyor sevgili Başaklar.

Aslan 02 Mart 2014 Pazar
Ay bugün kardeş bir ateş grubu burcuna girerek içinizdeki güçlü bir kıvılcım uyandırıyor. Hemen şu anda harekete geçmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz ama Merkür hala yavaş hareket ediyor, Mars ve Satürn de gerileme döneminde, o nedenle biraz sabırlı olmalısınız. Fazla enerjinizi spor salonunda ya da yatakta atın.

Yengeç 02 Mart 2014 Pazar
Satürn yaratıcılık kuşağınızda gerilerken önümüzdeki birkaç ay, yavaşlayıp sürecin ayrıntılarını incelemek için çok uygun bir zaman. Bir proje yürütmeye çalışıyorsanız cesaretiniz kırılmasın sevgili Yengeçler. Ayaklarınızı yere basarak fikriniz için sağlam bir yapı oluşturma fırsatı ayağınıza geldi.

İkizler 02 Mart 2014 Pazar
Ay sosyal kuşağınızda, Mars da Venüs’e sokulmuşken romantizm konusunda kendinizi biraz fazla hevesli hissedebilirsiniz sevgili İkizler. Libidonuz alev alacak, büyük ihtimalle de ilginiz şimdiye kadar yalnızca arkadaşınız olan birisine yönelecek. Tabii bir arkadaşınızın sizden çok hoşlandığını ifade etmesi de aynı derecede mümkün.

Boğa 02 Mart 2014 Pazar
Evet, Merkür Cuma günü gerilemeden çıktı ama Cumartesi günü Mars gerileme dönemine girdi, bugün de kozmik şef Satürn partiye katılıyor. Demek istediğimiz şu, özellikle ilişkiler konusunda hızlı ilerlemek istemeyebilirsiniz. Ağırdan alın sevgili Boğalar, ne de olsa en sevdiğiniz tempo o.

Koç 02 Mart 2014 Pazar
Bugün Ay burcunuzun bastığı yeri ateşe veren seksi yıldızlarına giriyor sevgili Koçlar. Venüs’le Mars da şehvetli bir şekilde tango yaptıkları için büyük ihtimalle kendinizi coşkulu, seksi ve biraz da saldırgan hissediyorsunuz. Flört yeteneklerinizi ortaya koymanızın vakti geldi. Bu konuda yetenekli değilim diyorsanız, o zaman pratik yapın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.