2 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burçlar2 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün her şey bazı şeylerden kurtulmanız ve yarınki Yeni Ay Tutulması için enerji alanınızı temizlemenizle ilgili. Bunu, tutkularınızla aranıza giren şeylerden kurtulmak için gerekli bir süreç olarak görün sevgili Balıklar. Sırf alışkanlıktan ötürü bir şeylere yapışıp kalmayın. Önce kalbinize o şeyi gerçekten isteyip istemediğinizi bir sorun.

Kova 02 Kasım 2013 Cumartesi
Ay şu anda karanlıktan da karanlık ve yarınki yeni tutulmanın tam eşiğinde. Bu tuhaf enerjiyi, önümüzdeki altı ay boyunca gerçekleşecek yaşam ve kariyer değiştirici olaylara hazırlanmak için kullanın. En iyisi derin derin nefes almak, sağduyulu davranmak ve gereksiz şeylerden kurtulmak.

Oğlak 02 Kasım 2013 Cumartesi
Muhtemelen hala dünkü inanılmaz derecede güçlü Uranüs-Plüton enerjisinin etkisiyle titriyorsunuz, üstelik yeni bir tutulma da kapıda. Bugünkü karanlık Ay enerjinizi tüketebilir ama pek ortalara çıkmadan kendi içinize yönelebilirseniz, harika bir şifa da getirebilir. Kötü alışkanlıklardan kurtulun ve negatif insanları hayatınızdan çıkarın.

Yay 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün enerji bayağı karanlık ve ağır sevgili Yaylar. Hem Ay karanlık döneminde, hem de yarın uyku ve rüyalar kuşağınızda görülecek Yeni Ay tutulmasının etkilerini hissediyorsunuz. Bilinçaltınız sarsılıp karışıyor, buna bağlı olarak huzursuz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Duygularınıza hakim olmaya ve sağduyunuzu kaybetmemeye çalışın.

Akrep 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarına giriyor sevgili Akrepler. Bu yaknızca yarın burcunuzda görülecek inanılmaz derecede etkili tutulmanın ön hazırlığı. Şu anda en karanlık dönemind eolan Ay, sizden her türlü kötü alışkanlıktan ve negatif bağlılıklardan kurtulmanızı istiyor. Dikkatinizi tutkularınızdan başka şeylere yöneltmenize yol açan unsurlardan kurtulmaya korkmayın.

Terazi 02 Kasım 2013 Cumartesi
Şu andaki Ay etkisiyle enerji en düşük ve karanlık halinde. Pek çok şeyin değişmesine ve bu değişikliklerin devam edecek olmasına rağmen söz konusu enerjiyi inanılmaz derecede sağduyulu algılayabilirsiniz. Duygularınıza sımsıkı sarılın ve dünyanızın güzelliğine katkısı olmayan her şeyden kurtulun.

Başak 02 Kasım 2013 Cumartesi
Karanlık dönemdeki Ay bugün iletişim kuşağınıza girerek dünyanızı alt üst etmiş olan Merkür gerilemesine katılıyor. Şu anda konuşmaktansa hissetmek daha iyi. Enerjinizi ve gücünüzü yarınki tutulma için saklayın canlarım. Buna fazlasıyla ihtiyacınız olacak.

Aslan 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün derinlere dalmaya çağrılıyorsunuz sevgili Aslanlar. Karanlık Ay, yıldız haritanızın tabanında ve bir tutulmanın tam eşiğinde. Ta içinizde çok şey ayaklanıyor. Bir mola verip yenilenmeniz gerekecek. Çok güçlü değişimlerin kıyısındasınız.

Yengeç 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün Ay en karanlık halinde. Rehberiniz onun ışığı olduğu için, bu vazgeçmeye yöneltici enerjinin etkisini herkesten fazla hissediyorsunuz. Aşk ve romantizm alanında artık size hizmet etmeyen şeyleri terk etmenizin zamanı geldi. Gerçek tutkunuzu bulmak için en derinlere bakın ve ihtiyacınız olan tek şeyin bu olduğuna güvenin.

İkizler 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün sezgilerinize özellikle kulak verin çünkü gündelik programınız ve genel olarak iş rutinleriniz konusunda muazzam bir değişikliğin tam kıyısındasınız. Karanlık dönemdeki Ay, en derindeki önceliklerinizi ve isteklerinizi vurgulayarak geri kalan her şeyi ardınızda bırakmanızı istiyor. Artık en önemli olanlar dışındakilere yer yok sevgili İkizler.

Boğa 02 Kasım 2013 Cumartesi
Bugünkü karanlık Ay, yarın iletişim luşağınızdaki ağır tutulmaya hazırlanmak üzere zıt burcunuza giriyor. Şu anda sadakatinizi ve verdiğiniz taahhütleri gözden geçirme zamanı sevgili Boğalar. İlişkilerinizde gerçekten ne istediğinizi düşünün ve bu isteklere kalbinizi ve ruhunuzu akıtın.

Koç 02 Kasım 2013 Cumartesi
Ay en karanlık halinde ve yarınki tutulmanın kudretli enerjisi yavaş yavaş uyanıyor. Bugün tam da hiç ortaya çıkmamaya uygun bir gün. Muhtemelen seçtiğiniz bir sığınakta ortadan kaybolmak istiyorsunuz. Yapabiliyorsanız hiç durmayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.