2 Kasım 2011 çarşamba Terazi Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Terazi Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Terazi Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Terazi burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Terazi burcu günlük burç yorumu
Bugün aile içinde çok güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizde meydana gelecek yeni olaylar hepinizi büyük bir sevince boğabilir ve uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olabilirsiniz. Ancak aynı şeyleri duygusal hayatınızla ilgili söyleyemeyiz. Çünkü aşk yaşamınızda beklediğinizi bulamayabilir karşınızdaki kişinin size ilgi ve sevgi göstermemesine üzebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve onun sizden uzaklaşmak istemesine çok kırılabilirsiniz. Ortaklık ve işbirliği konularında bazı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Önemli bir projede birlikte hareket ettiğiniz kişinin beklediğiniz performansı göstermediğini fark edebilirsiniz.

AŞK: Partnerinize karşı dahaanlayışlı ve sabırlı olmanızgerekirken ona karşı acelecidavranarak kırabiliyorsunuz.Sevgilinizin çevresi bu durumatepki verebilir. Özellikle evlileriçin savaş başlayabilir dikkat.PARA: Bugün bir an önce para kazanma arzusuylaşans oyunlarına yönelebilirsiniz. Ama dikkat edinşans fazla sizden yana olmayabilir.SAĞLIK: Elinizdekilerin kıymetini bilmeyipkendinizi mutsuz ettikçe sorunlarınız artacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.