2 Haziran 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Haziran Cumartesi Günlük Burç Yorumları 2 Haziran 2012 Cumartesi Burç Yorumları

2 Haziran 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 2 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 2 Haziran 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Bugün, sizi fark etmemek imkansız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Onun yanlışlarına kızabilirsiniz. fakat iyi niyetli olduğunu inkar edemezsiniz.

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Zeki ve pratik yönlerinizi daha güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Bugün hızlı anlaşılmaya çok fazla ihtiyacınız var. Hırslarınızı sevdiğiniz işlerde kullandığınız zaman başarınız artıyor. İşinizdegüç birliğine ihtiyacınız var.

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Her zaman sıcak ve canlı ifade tarzınız bugün daha ciddi ve olgun bir ifadeye dönüşebilr. Çevrenizdeki insanlar sizde, yaşınızdan fazla bir olgunluk sezebilirler. Kimi anlarda yine çocuksu bir ifadeye sahip olsanız da genelde tavırlarınız ketum ve mesafelidir. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki hasasiyet onun her halinden etkilenmenize neden olacaktır. Bazen ona duyduğunuz hisler nedeniyle kendinizi bağımlı, bazen kandırmaya eğilimli olabilirsiniz. Gerçek duygularınızı göstermektense aldatıcı sözler söyleyebilirsiniz. İlişkinizin size yüklediği yükümlülüklerden kaçabilir sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Yaşamın sorunları karşısında ise kendinizi bir kurban gibi hissedebilir ve kendinize uygun ortamlar yaratarak yalnız kalmak istersiniz

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin yaklaşımlarınızla, onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. Birlikte mutlu olmak için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Onun duygularına kıymet verin.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Çekiciliğinizi kullanmak için daha ne bekliyorsunuz? Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Sözlerinizi ustaca kullanarak, çevrenize istediğiniz her şeyi yaptırabileceksiniz. Bugün, planlarınızı hiç kimseyle paylaşmamaya çalışın. Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişiler olacaktır. Onları geri çevirmeden önce dinlemelisiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Arkadaş çevrenizde aktif bir gün içindesiniz ve sıra dışı konulara ilgi duyan kişilerle bir arada olacaksınız. Arkadaşlarınızın sunacağı tekliflere hayır demeyin. Kendinizden genç insanlarla bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün, birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey; sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamaktır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Görüşeceğiniz kişilerin size kazandıracağı prestijlere değer veriyorsunuz. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor ancak yeni kaynaklardan da faydalanmak istiyorsunuz.Yatırımlar konusunda oldukça dikkatli olmanız gereken bir gün.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Ani gelişen fikirler yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Çevrenize belli etmeseniz bile, alıngan olduğunuz bir gün. Ayrıntılardan nefret etmenize rağmen, kişisel zaferlerinizi için, detaylı çalışmak zorundasınız. Bugün, duygusallığınızda odaklaşmaktan sakınmalı ve kendinizi rahatlatacak ortamlarda bulunmalısınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Doğanızda var olan dürüstlük kavramını bugün çevrenize ispat edeceksiniz. Merkür’ün verdiği etkiyle, bulunduğunuz ortamlarda konuya hakim olmayı başaracak ve olaylara olumlu çözümler getireceksiniz. Sağlığınız yerinde.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Arkadaş çevrenizin farklı yaklaşımlarından etkilenebilirsiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelme planları yapacaksınız. İlişkilerinizde gösterdiğiniz sadakat anlayışını karşınızdaki kişilerden göremeyebilirsiniz.Bugün, onların yakın ilgileri olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanızı sağlayarak, sizi rahatlatacak.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, bağımsız hareket etmek isteyeceksiniz. Duygularınızda sınır tanımıyorsunuz. Bilinçaltınız oldukça yoğun ve kişisel egolarınız yüzünden zor anlar geçirebilirsiniz. Başarıya ulaşmak için göstereceğiniz çalışmalar sayesinde, bazı engelleri kısa sürede aşacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizden beklentileri gündeme gelebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.