2 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 2 Eylül 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 2 Eylül Burç Yorumları

Balık 02 Eylül 2013 Pazartesi
Atılgan gezegen Mars yakınlarda olduğu için bugünkü Ay enerjisi her zamankinden daha saldırgan. Neyse ki bu enerjiyi pek çok işi tamamlayacak bir şekilde kanalize edebilirsiniz sevgili Balıklar. Hıza ayak uydurmak için çaba harcamanıza gerek olmayan bir Pazartesi bu. Kendi kendinizin kafeinisiniz.

Kova 02 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün Ay ve Mars ilişki kuşağınızı tam anlamıyla ateşe veriyor, o nedenle mevcut ya da müstakbel partnerlerinize karşı biraz saldırgan olabilirsiniz. Bu durum hem romantik, hem de iş ilişkileriniz için geçerli sevgili Kovalar. Bir istekte bulunmakla aşırı ısrarcı olmak arasında ince bir çizgi var. Nerede duracağınızı biliyorsunuz, değil mi

Oğlak 02 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün seks hayatınız tam anlamıyla alev almış durumda sevgili Oğlaklar. İçinizde bir yer (Pazartesi günlerinin sadece iş günü olduğuna inanan bir yer) buna itiraz ediyorsa, durun ve kendinizi libidonuzun doğal akışına bırakın. Hissedemiyorsanız, gözlerinizi kapatarak içinizdeki sese kulak verin. Ne yapmanız gerektiğini o söyleyecek.

Yay 02 Eylül 2013 Pazartesi
Hareket gezegeni Mars’ın Aslan burcundaki Ay’la aynı hizaya gelmesiyle bugün ateş her şeyin hakimi. Şu anda girişkenlik, cesaret ve tutku büyük önem taşıyor. Seyahat kuşağınız aydınlandığı için kendinizi hemen yollara atmak isteyebilirsiniz. İşte olmak zorundaysanız zihninizi meşgul tutun yoksa çılgına dönebilirsiniz.

Akrep 02 Eylül 2013 Pazartesi
Pazartesi günündeyiz ve neyse ki siz de hemen koşuya başladınız. Yöneticiniz Mars, Ay’la aynı hizada; bu da günün erken saatlerinde kariyer kuşağınıza güçlü bir enerji getiriyor. Profesyonel sıçrayışlar için gerekli araçlara ve hırsa sahipsiniz, o nedenle harekete geçin.

Terazi 02 Eylül 2013 Pazartesi
Bugünkü Ay-Mars buluşmasından girişkenliğinizi artırmak için faydalanın. Biraz pratik yapmak çok işinize yarar sevgili Teraziler, arkadaşlarınızla ve sosyal ağınızdaki diğer insanlarla bir denemeye girişmek için ideal bir andasınız. Şimdiye kadar aramaya ya da mesaj göndermeye çekindiğiniz o bağlantıya ulaşın.

Başak 02 Eylül 2013 Pazartesi
Bugünkü etkiler bilinçaltınıza yoğun bir yük getirebilir sevgili Başaklar, o nedenle bir kaçış noktası bulmanız şart. Ay ve saldırgan Mars rüya kuşağınızda olduğundan, içinizde gizli kalmış bir öfke olduğunu keşfedebilirsiniz. Kimsenin damarınıza basmasına izin vermeyin, özellikle de iş yerinde. Tabii duygularınızı bastırmanın da iyi bir fikir olmadığını unutmayın.

Aslan 02 Eylül 2013 Pazartesi
Ay ve coşkulu Mars burcunuzun yıldızlarında, bu da sizi her zamankinden şehvetli bir hale getiriyor. Şu anda tam bir ateş topusunuz sevgili Aslanlar, o nedenle kıvılcımlarınıza dikkat edin. Her şeyi yakıp küle çevirmek istemezsiniz, değil mi? Yavaş yavaş yanan, seksi ateşi tercih edin.

Yengeç 02 Eylül 2013 Pazartesi
Ay ve Mars finansal ilişkiler kuşağınızda birlikte çalışarak ortama bayağı hararet katıyorlar. Doğru kullanabilirseniz bundan harika bir şekilde faydalanabilirsiniz. Gelirinizi artıracak yeni yollar bulmanız için mükemmel bir kaynak bu. Yine de bugün müzakere değil talep etme havanızda olduğunuz için, zam istemeyi başka bir güne bırakmanız en doğrusu.

İkizler 02 Eylül 2013 Pazartesi
İletişim kuşağınızdaki Ay-Mars birlikteliği bugün önce suçlayıp sonra dinleme havasında olmanıza yol açabilir. Yüzde yüz haklı da olsanız, nutuk atmaya başlamadan önce kelimelerinizi dikkatle değerlendirmeniz büyük önem taşıyor. Tamamen art niyetsiz konuşsanız da saldırgan olarak algılanabilirsiniz, o nedenle bugün çok tatlı davranmaya özen gösterin.

Boğa 02 Eylül 2013 Pazartesi
Ay ev kuşağınızda ve bu sabahın erken saatlerinde enerjisi biraz saldırgan. Sevdiklerinizle zor konularda tartışmaya girmekten şimdilik kaçınmaya çalışın. Hassas meseleleri ele almak için aksi astrolojik enerjinin geçmesini beklemeniz daha iyi olur. Öte yandan bugün evdeki ufak tefek işleri halletmek için ideal.

Koç 02 Eylül 2013 Pazartesi
Coşkulu bir Pazartesi sevgili Koçlar, tam sizin istediğiniz gibi. Sabahın erken saatlerinde Ay’la yönetici gezegeninizin buluşması dolayısıyla sinirli olabilirsiniz. O nedenle birisi damarınıza basarsa sakin kalmaya çalışın, özellikle de iş yerinde. Bugün en iyisi kendi bildiğiniz yolda ilerlemeniz ve sınır tanımayan yaratıcılığınıza kanat açma izni vermeniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.