2 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burçlar2 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün havada güçlü ve tutkulu bir gerilim var. Sevişmek mi savaşmak mı istediğinize karar veremeyeceksiniz. Her ikisini de yapmak istemeniz sizi şaşırtmasın. Size hayran olunduğunu hissetmezseniz ortalığı karıştırabilirsiniz sevgili Balıklar. Gerilimi azaltmak için şefkate sığının.

Kova 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün aşkla nefret arasında ince bir çizgi var sevgili Kovalar. Başlayan bir tartışma kolaylıkla şehvete dönüşebilir ya da sevgi dolu bir şey çabucak bir gurur çatışması haline gelebilir. Seksi etkiden vazgeçmeyin ve anca barışmak çok güzel olacaksa kavga edin.

Oğlak 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün havada elle tutulur seksi bir gerilim var sevgili Oğlaklar. Dikkatinizi başka şeylere vermek için ne kadar çabalasanız da bundan kaçınmanız mümkün değil. Başka zamanlarda hiç hoşlanmadığınız birisine karşı tuhaf bir çekim hissedebilirsiniz. Enerjinin bu kadar çabuk değişmesi ne kadar şaşırtıcı, değil mi?

Yay 02 Ekim 2013 Çarşamba
Venüs’le Mars sahne ışıklarını kapmak için çekişirken atmosferde büyük bir hararet var. Bu dinamik gerilimi büyük ölçüde yoğun bir seyahat tutkusu olarak hissedeceksiniz. Yani genellikle hissettiğiniz egzotik bir yerlere kaçma arzusu bin katına çıkacak.

Akrep 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugünkü yıldızların seksi dinamiğine bayılacaksınız sevgili Akrepler. Mars’la Venüs tutkulu çekişmelerine devam ediyor, bu da yaratıcı ya da romantik çabalar için mükemmel bir atmosfer yaratıyor. Her şey yüreğinizde ne yattığına bağlı. Mücadelecilik, güç ve güzellik elinizin altında, bu da büyük bir heyecan potansiyeli taşıyor.

Terazi 02 Ekim 2013 Çarşamba
Venüs’le Mars arasındaki süper seksi etkileşim bugün de devam ediyor sevgili Teraziler. Sevecenlik ve kavgacılık arasında gidip gelebilirsiniz. Aynı anda iki ruh haline birden bürünmeniz hem seksi, hem de yaramaz olmanızı sağlayacaktır; bu hassas dengeyi de sizin kadar iyi kimse tutturamaz canlarım.

Başak 02 Ekim 2013 Çarşamba
Mars’la Venüs arasındaki yoğun gezegen dansı bugün de seksi bir titreşim yaratmaya devam ediyor sevgili Başaklar. Hiçbir şeyi kafanıza takmadan eğlenmenize bakın. Oyun havasını koruduğunuz sürece güç çatışmaları son derece şehvetli olabilir. Her şeyi lezzetli bir cilveleşmeye dönüştürün.

Aslan 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Mars’la Venüs çekişmeye devam ediyor. Enerjiyi hangi yöne kanalize ettiğinize bağlı olarak bu durum seksi de olabilir, hayal kırıklığı da yaratabilir sevgili Aslanlar. Mars şu anda burcunuzun yıldızlarında olduğundan bu dinamik etkiyle kendinizi her zamankinden daha canlı hissedeceksiniz. İçinizdeki aslanın kükremesine izin verin.

Yengeç 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün sevgilinizle para konusunda hararetli bir tartışmaya girişmeniz işten bile değil. Çatışmadan şiddetle nefret etseniz de bazen kavgadan kaçınmak mümkün olmuyor sevgili Yengeçler. Bu değişken enerjiyi daha seksi bir konuya kanalize etmelisiniz. Örneğin bir sonraki romantik kaçamağınızı hanginizin planlayacağını tartışabilirsiniz.

İkizler 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Mars’la Venüs seksi bir düello içinde, bu da içinizdeki huzursuzluğu açığa çıkarıyor. Tehlikeye karşı koyamıyorsunuz, değil mi sevgili İkizler? Gerçekten istediğiniz takdirde flört edin, çünkü blöfünüzü kesinlikle görecekler.

Boğa 02 Ekim 2013 Çarşamba
Venüs’le Mars arasındaki seksi ve enerji dolu gerilim bugün de sürüyor. Kendinizi hem saldırgan, hem de sevgi dolu hissedeceksiniz. Böyle tuhaf çelişkileri en iyi biçimde çözmenin yolu genellikle yatak odasından geçer canlarım. Ama önce uyum mu yoksa şöyle sağlam bir kavganın getireceği tutkuyu mu tercih ettiğinize karar verin.

Koç 02 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün hayatınızın en seksi günlerinden birini geçirebilirsiniz sevgili Koçlar. Mars’la Venüs, seks ve aşk kuşaklarınızın arasında şehvetle dans ediyor. Sevgiliniz varsa yatak odanızda romantizmi canlandırmanızın tam zamanı. Yalnızsanız, birisinin ayaklarınızı yerden kesmesine hazır olun.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.