2 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burçlar – 2 Ağustos 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

gunluk-burc-yorumlari

Buyurun 2 Ağustos Burç Yorumları

Balık 02 Ağustos 2013 Cuma
Havada hala son derece hızlı bir zihinsel enerji var, bu da olduğunuz yerde oturmanızı, konstantre olmanızı ve herhangi bir konuda önemli kararlar almanızı çok zorlaştırıyor. Kendinizi akışa bırakın ki, aklınız yaratıcı, esnek ve kalıplara bağlı olmayan sularda gezinsin. Daha gevşek ve amaçsız davranırsanız, daha çok şey başarabilirsiniz.

Kova 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün aşk ve zevk kuşağınızdaki Ay, sorumluluklarınızı bir gün daha rafa kaldırmanız için güzel bir mazeret sağlıyor. Mevsim yaz, neden kendinizi romantizmle şımartmayasınız? Zaten yıldızlar da bugün kalbinizin sesini dinlemenizi söylüyor.

Oğlak 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay yeniden çalışma kuşağınızda ve size birikmiş yazışmaları halletmek için son bir güç akışı sağlıyor. Bekleyen çağrıları cevaplayın, faturaları ödeyin, e-posta gönderin ve gündelik hayatınızın pürüzsüzce akıp gitmesini sağlayan bütün ufak tefek işleri halledin, sevgili Oğlaklar.

Yay 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün ilişki teması devam ediyor, sevgili Yaylar. Küçük dünyanızdan çıkın ve hayatınızdaki insanların düşünceleriyle ve duygularıyla ilgilenin. Kendi görüşlerinizi bir tarafa bırakarak hayat arkadaşlarınıza kulak verirseniz çok şey öğrenebilirsiniz. Haklı çıkmak mı daha önemli, yoksa mutlu olmak mı?

Akrep 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün de en derin korkularınızla yüzleşeceksiniz ama en azından bu süreci atlatmanızı sağlayacak mizah duygusuna ve esnekliğe sahipsiniz. Sizi en çok korkutan şeylerle cesaretle yüzleşmeniz hiç de küçümsenecek bir şey değil.

Terazi 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün pek çok aşırı uç arasında çekiştirilip duracaksınız sevgili Teraziler. Uzlaşma sağlama ya da kutupları dengeleme hayallerinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Dansın keyfini çıkarın ve bir inatlaşmaya kurban gitmektense kendinizi akışa bırakın.

Başak 02 Ağustos 2013 Cuma
Yıldız haritanızın üst kısmındaki Ay, harikalar yaratmaya devam ediyor. Bu hafta tamamen kariyerinize odaklanmanıza şaşmamalı. Bütün ayrıntıları ve evrak işlerini ikinci kere bakmasına gerek kalmadan neşeyle halleden bir dahisiniz. Yarın eğlenmeye ve sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Aslan 02 Ağustos 2013 Cuma
Enerji sosyal ve sohbete yönelik, hatta fazlasıyla entelektüel olmayı sürdürüyor. Kafanızın işin içine karışmasına izin vermeden kalbinizin talimatlarına göre yaşamanın sadeliğini özleyebilirsiniz. Aklınız cömertlik, sevgi ve minnettarlık selinizin akışını tıkadıysa, kalbinizle zihninizi birleştirmenizin vakti geldi.

Yengeç 02 Ağustos 2013 Cuma
Ay, gece geç saatlerde burcunuzun yıldızlarına girmeden önce son bir zihinsel ateşin fitilini tutuşturuyor. Konuşmak, düşünmek ve her şeyi gözden geçirmek gibi işlerinizi erkenden yapıp bitirin, böylece bu geceyi ve yarını duygularınızı derinden hissetmeye ayırabilirsiniz. Her şeyi derinlemesine düşünmek için son şansınız, sevgili Yengeçler.

İkizler 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay yeniden burcunuzun yıldızlarında, bu da size bütün o yapılacak işler listeleriyle ve bekleyen proje yığınlarıyla başa çıkmak için son bir enerji seli sağlayacak. Şu anda ocakta bekleyen belki bir milyon şeyiniz var sevgili İkizler, bu da onları halletmek için ayın en uygun günlerinden biri.

Boğa 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün arkadaşların, sevgililerin, hatta çocukların talepleri arasında bir kutuplaşma söz konusu. Herkesi her zaman mutlu edemezsiniz, sevgili Boğalar. Şu anda kendi huzur ve mutluluğunuza odaklanın, diğerlerini sevindirmek için giriştiğiniz yorucu faaliyetlere değil, sevgili Boğalar. Enerjinizi boşa harcamayın.

Koç 02 Ağustos 2013 Cuma
Bugün sevgilinize karşı aşırı eleştirel olmak ya da onu şımartmak arasında kararsız kalabilirsiniz. İdealleştirme ve değersizleştirme arasında bir denge kurmanız şu anda büyük önem taşıyor, o nedenle kuruntulu düşüncelere kendinizi kaptırmamaya çalışın. Mantıklı ve şefkatli olursanız her şey yolunda gidecek sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.