19 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

19 Nisan Perşembe 2012 Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2012 Perşembe Burç Yorumları

19 Nisan 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 19 Nisan 2012 perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ( 21 Mart – 19 Nisan )
Maddesel konuların güncellik kazanması, harcamalarınızı olumsuz etkileyecektir.Paranızı dikkatli kullanmalısınız.Harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız.Aklınıza taktığınız her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün. Aklınızı seviyorsunuz.

BOĞA( 20 Nisan – 20 Mayıs )
Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz. Çevrenizle inatlaşmak yerine, ılımlı olmaya çalışmalısınız. Çevrenizle güç birliği içinde olmak isteyebilirsiniz. Güvene ihtiyacınız var.

İKİZLER( 21 Mayıs- 21 Haziran )
Bugün çevrenize karşı kapalı ve duygusal bir tavır sergiliyorsunuz. Düşündüğünüz olayları çok fazla büyütebilir ve kafanızın daha karışmasına neden olabilirsiniz. Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Kolay tatmin olmayan bir yapınız var. Yaptığınız çalışmalar, istediğiniz hedefe yaklaşmanızı sağlıyor.

YENGEÇ( 22 Haziran- 22 Temmuz )
Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz. Bugün özgürlük duygunuzun sizi farklı konumlara sürükleyebileceğini düşünmeli ve kendinizi özel bir kişi gibi görmelisiniz. Özenli seçimleriniz sayesinde yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

ASLAN( 23 Temmuz – 22 Ağustos )
Bugün görüşeceğiniz kişiye karşı bilgiçlik taslamayın. Konuya da çok hakim olabilirsiniz. Bu işin uzmanı olsanız bile alçak gönüllü davranmak size kazandıracaktır. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir gün. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

BAŞAK( 23 Ağustos – 22 Eylül )
Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İştahınızın yerinde olması, kilo problemlerini de beraberinde getirebilir. Metabolizmanızın çalışmasını engelleyecek yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Bugün, eski dostlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

TERAZİ( 23 Eylül – 22 Ekim )
Maddi konularda temkinli hareket etmekten yanasınız. Düzeninizin bozulması ve yaşam kalitenizde eksiklikler, sizi bunaltmamlı. Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Son günlerde sorumluluğunuz iyice artmasına rağmen, enerjinizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz Beğenilme duygunuz yüzünden, çoğu kez yanlış ilişkiler yaşıyorsunuz.

AKREP( 23 Ekim – 21 Kasım )
Ayrıntılar sizin için çok önemli. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi dinletmesini bileceksiniz. Güçlü iş birliği olduğunuz kişilerle aranızda uzaklıklar söz konusu ve onlarla iletişim sağlamak için, kısa yollarla ilgili yolculuklarınız var..Toplumsal içgüdüleriniz yoğun çalışıyor.Küçük aksiliker, moralinizi bozmamalı.

YAY( 22 Kasım – 21 Aralık )
Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Bugün partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten korkmamalı ve olayları akışını ona bırakmalısınız. Maddi konularda korkusuzca davranmayı istemek en doğal hakkınız olabilir. Zaman gecikmeleri yaşayabilirsiniz.

OĞLAK( 22 Aralık – 19 Ocak )
Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün, düşünceleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz.. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var.

KOVA( 20 Ocak – 18 Şubat )
Bugün bulunduğunuz ortamlarda, ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksin Jüpiter’den önemli destekler almaya başladınız. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Çünkü, bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor..

BALIK( 19 Şubat – 20 Mart )
Sadece kendinizi ve motivasyonunuzu sorgulamayın. Meselelerinizin temelini incelerken, çevre ile yaşadığınızı unutmayın. Sistemli davrandığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Bugün, iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.